Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Facesitting

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος asssniffer, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. thanasis

    thanasis Contributor

    Να το καπνίσουν την ώρα του facesitting;    

    Στο νήμα με τα ασυνήθιστα φετίχ, γρήγορα!
     
  2. roots

    roots New Member

    Λες,ε??Ειναι τοσο ασυνηθιστο??
     
  3. thanasis

    thanasis Contributor

    Αναλόγως ποιός κάνει facesitting και ποιός το δέχεται...  
     
  4. Panopticon

    Panopticon New Member

    Απ τα καλυτερα φετιχ το facesitting για μενα τρελαινομαι να το κανω!
     
  5. BOU_ADS

    BOU_ADS New Member

    Με λεπτή κυρία φυσικά
     
  6. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Re: Facesitting

      
     
  7. dicl23on

    dicl23on New Member

    Μου αρεσει το facesitting με ευσωμη Κυρία που εχει μεγαλα οπισθια.
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Facesitting

    Προσεχε τι λες και ειδικα εδω μεσα.... τον τελευταιο τον ξεκολουσαμε με σπατουλα απο το πλακακι!
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    ειλικρινά αν είναι υπερβολικά αδυνάτη δεν το απολαμβάνης ,το θέμα είναι να έχει μερικά επιπλέον κιλάκια να τυλίγουν τα κολομαγουλάκια της τα δικά σου τα μαγουλάκια ...

    πρωινές σκέψεις ..!
     
  10. Avaton

    Avaton Regular Member

    Απάντηση: Re: Facesitting

    Δεν δειχνουν να το απολαμβανουν γιατι ειναι απο τις λιγες στασεις που βλεπουν τα....ποδια σου,και γενικα δεν εχουν και πολλη επαφη με εσενα.
    Εκ πειρας παντως (ναυτικος) οι καλυτερες ειναι οι λατινες...ασε τι εχουμε συνηθησει να βλεπουμε σε διαφορα φορουμ τις ανατολικες...αυτες και αν δεν το απολαμβανουν.
    Απο τα αγαπημενα μου φετιχ (προσωπικα δεν ειναι το θεωρω) και με πολυ...υλικο,αλλα το κυριωτερο με πολλες αναμνησεις......
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Facesitting

    Ξεχασες να αναφερεις την τεχνητη αναπνοη και τον απινιδωτη! 
     
  12. georgius

    georgius New Member

    Εγώ πάντως πιστεύω πως δεν θα υπήρχε άτομο που δεν θα ήθελε να του το κάνουν. Προσωπικά μάλιστα δεν έχω πρόβλημα ούτε με λεπτές γυναίκες ούτε με πιο παχουλές. Μάλιστα μου αρέσει πολύ όταν νωρίτερα με έχει βάλει η γυναίκα που μου το κάνει να της μυρίσω και να της γλύψω το κυλωτάκι της ή το string, ανάλογα τι φοράει.