Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

fake slaves

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος nina_simon, στις 8 Οκτωβρίου 2007.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: fake slaves


    Θα την πνίξω αυτήν που σου είπε ότι είσαι ρηχός. Πες μου απλά το όνομά της και θα την κανονίσω εγώ την καριόλα. 

    Μην το παίρνεις κατάκαρδα. Μερικοί πνίγονται και σε μια κουταλιά νερό...
     
  2. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: fake slaves

    zofia: ten points
     
  3. zwg

    zwg Regular Member

    εγώ πάντως θεωρώ τουλάχιστον ηλίθιο να φοβάσε να συναντήσεις κάπια αφέντρα, δεν θα σε φάει   και αν τελευταία στιγμή το μετανιώσεις δεν κάνεις και τίποτα μαζί της. εγώ πάντος δεν φοβάμαι τις γνωριμίες και δεν μετανιώνω ποτέ για όσα λεω !
     
  4. Puma

    Puma Regular Member

    Σωστά, μπορεί να μη σου βγει τελικά να κάνεις κάτι... καλό είναι να είμαστε πάντα επιφυλακτικοί στις γνωριμίες, χωρίς ωστόσο να φοβόμαστε. Και η ίδια η Αφέντρα άλλωστε δε γνωρίζει τι θα συναντήσει... οπότε κι εκείνη λογικά θα έχει τις επιφυλάξεις της 
     
  5. nina_simon

    nina_simon Regular Member

    λυπαμαι αλλα δεν ηξερα οτι ηταν κανονας του φορουμ. ποτε μπηκε, που το γραφει, ποιος τον οριοθετησε? ποιον τρομαζουν τα κεφαλαια τελικα? οι λεξεις εχουν σημασια και οχι ο τροπος γραφης τους.
    γιατι αναλωνεστε στα ασημαντα οταν υπαρχουν τοσα σημαντικα?
    θα συνεχιζω να διαβαζω τα ποστ σας παντα με προσοχη. και μια Κυρια ξερει να σεβεται τοσο τον εαυτο της οσο και τους αλλους αλλα περιμενει και οι αλλοι να σεβονται εκεινη χωρις να προσπαθουν να ασκησουν στειρα κριτικη.
    χαρηκα με την γνωριμια ολων σας και ελπιζω καποια μερα να σας γνωρισω και απο κοντα, ετσι ωστε να μην σας ειναι εμποδιο η γραφη μου.
     
  6. zwg

    zwg Regular Member

    απλά τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις... για αυτό  
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Που βρισκονται στα ΚΑΠΗ?

    Την eurovision μου θυμησες!!
     
    Last edited: 12 Οκτωβρίου 2007
  8. Kah

    Kah Guest

    Απόλυτα φιλικά:
    Το γεγονός ότι ακολουθούμε κάποια πολύ απλά πράγματα (όλοι μας) δε σημαίνει ούτε ότι δίνουμε μεγαλύτερη αξία στα "ασήμαντα", ούτε ότι υπάρχει έλλειψη κρίσης για το τι θεωρείται το πραγματικό σημαντικό. Κάποια μέλη εδώ και χρόνια γράφουν έτσι. Αν σου κάνει πιο δύσκολη τη ζωή να γράφεις έτσι, θυμήσου ότι όλοι γράφουν έτσι (και κάποιοι έχουν χιλιάδες Posts).

    Επαναλαμβάνω προς αποφυγή οποιασδήποτε παρεξήγησης
    Απόλυτα φιλικά
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμμ το βρισκω τουλαχιστον ατυχες να κατηγοραμε στο νετ ατομα που κρυβονται πισω απο την ανωνυμια του!και εμενα δεν με εκφραζει αλλα τη να κανουμε?σαν να πηγαινω σινεμα και να διαμαρτηρομαι για το σκοταδι!οσο για το φακε και ρεαλ(με τονο στο ε χεχεχε)το ξαναλεω θελει ανοιχτα ματια και υπομονη!μετα την απομακρυνση απο το ταμειο.......γενικα εχω καταλαβει ενα πραγμα,επικρατει μια νοοτροπια λες και ολοι οσοι ασχολουντε με το bdsm ειναι ανωτεροι ανθρωποι χωρις ελατωματα και κουσουρια!και οποιος κανει μαλακιες δεν ειναι του χωρου!το οτι καποιος δεν πληρει τα στανταρ μας και δεν εχει καποιες "ικανοτητες" δεν σημενει πως δεν θεωρει τον εαυτο του σωστο!δεν μιλαω βεβαια για τους ελευθερους σκοπευτες(ετσι τους παρομιαζω εγω τουλαχιστον)που μπενουν χτυπανε και φευγουν!

    α ρε dora moy σκετος hitman eisai xexexe!
     
    Last edited: 13 Οκτωβρίου 2007
  10. nina_simon

    nina_simon Regular Member

    Θα προσπαθησω kalhas  
    απο σεβασμο στις συνηθειες της κοινοτητας
     
  11. Kah

    Kah Guest

    Σε ευχαριστώ πολύ  
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: fake slaves

    Εγω ξερω εναν που πνιγηκε στην Λουτσα, που επισης ειναι ρηχα!