Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

fake slaves

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος nina_simon, στις 8 Οκτωβρίου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Το λες απο την δικη σου σκοπια!
    Και ομως υπαρχουν.
    Μην κρινεις με τα δικα σου μετρα και σταθμα.
    Οταν ο σκλαβος σου τηλεφωνει στις 2 μετα τα μεσανυχτα και απαιτει να σε δει ειναι αληθινος????
    Και οταν δει πως το κινητο δεν απαντα η ειναι κλειστο και η ειδοποιηση κλησεων το πρωι σε ενημερωνει πως πηρε ισα με 10 φορες το βρισκεις λογικο??????
    Οταν αρχισει και εχει απαιτησεις, σαν να προκειται για την γκομενα του, ζηλειες κλπ, αυτο ειναι σκλαβος??????????
    Ασε δε, που καποιοι αν τους παραζορισεις κοβουν αμεσως τον πληθυντικο και μιλουν με θρασος και ειρωνια.
    Μην τα βλεπεις μονοπλευρα.
    Αν μπορουσες να ερθεις απο αυτην την πλευρα εστω για λιγο θα εμενες εκπληκτος!!!!!!!!
     
  2. zwg

    zwg Regular Member

    Δεν λέω οτι δεν υπάρχουν αλλά στεναχωριέμαι όταν κάποιες Αφέντρες ασχολούντε με τέτεια άτομα και δεν ασχολούντε με μένα που πάντα προσπαθώ να είμαι σε όλα σωστός   και να δώσω όσα περισότερα μπορώ
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    ..φαινεται το να εισαι σκλαβος ειναι in στις μερες μας..
     
  4. zwg

    zwg Regular Member

    τι ενοείς είναι in ?
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    ..ιn: έχει περαση..ξερω και εγω βρε παιδι μου..τοσοι σκλαβοι ,αλλοι real ,αλλοι fake..η αληθεια ειναι οτι προβληματιζομαι..
     
  6. zwg

    zwg Regular Member

    το πρόβλημα είναι να είσαι αλληθινός και να μην μπορείς να το δείξεις . . . γιατί σε φοβούντε για fake
     
  7. nina_simon

    nina_simon Regular Member

    πανω σε αυτο που λεει ο zwq θελω να πω κι εγω οτι λογω των τοσων πολλων ανασφαλων η fake σκλαβων παιρνει η μπαλα και καποιους που ειναι οντως αληθινοι και δεν τους δινεται η ευκαιρια να το αποδειξουν. ομως zwq δεν σε βοηθαει και η ηλικια σου. ειναι ενα προβλημα που με εχει απασχολησει πολυ. περα απο τις κοινωνικες συμβατικοτητες για τη μεγαλη διαφορα τιθεται και ζητημα ωριμοτητας. ποσο κατασταλαγμενο ειναι ενα παιδι 21 χρονων σχετικα με ενα τοσο σοβαρο θεμα? φυσικα ποσοι και ποσοι ωριμοι ηλικιακα αυτοαποκαλουμενοι σκλαβοι δεν ξερουν τι τους γινεται σε σχεση με τον εαυτο τους?απο την αλλη αν δεν του δοθει ποτε η ευκαιρια λογω ηλικιας να αποδειξει οτι ειναι πραγματικος πως θα πεισει οποιονδηποτε? δεν ξερω αν συμμεριζονται και αλλοι τις αποψεις μου και δεν θελω να μειωσω κανεναν με αυτες τις σκεψεις. αλλα θα χαρω να ακουσω επιχειρηματα και εμπειριες που ισως με βοηθησουν και μενα να ξεδιαλθνω αυτα τα ερωτηματα.
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εισαι σωστος??????Παντα??????????????? 
     
  9. Puma

    Puma Regular Member

    Σωστή παρατήρηση... από κάπου δεν ξεκινάνε όλοι? Για όλα υπάρχει η πρώτη φορά... οι πραγματικοί και γεμάτοι εμπειρία σκλάβοι πώς ξεκίνησαν?
     
  10. zwg

    zwg Regular Member

    έτσι είναι μπορεί να είμαι άπειρος αλλά πιστέψτε με το αίμα μου βράζει μέσα μου . . . πως μπορώ να αποδείξω την ωριμότητα μου η το πόσο είμαι έτοιμος να υπηρετήσω κάποια όταν με το που ακούει την ηλικία μου με αφήνει στα κρύα του λουτρού? δηλαδή να λέω ψέματα οτι είμαι μεγαλύτερος ? Δεν μου αρέσουν τα ψέματα ελπίζω κάποτε να μου δοθεί η ευκερία να το αποδείξω και Όποια μου την δώσει (την ευκερία) δεν θα χάσει  

    Κυρία Μιρέλα δεν λέω οτί έχω το αλάνθητο του Πάπα ή Του Θεού αλλά πιστέψτε με προσπαθώ πάντα να είμαι σωστός
     
    Last edited: 22 Οκτωβρίου 2007
  11. Puma

    Puma Regular Member

    Άλλωστε μπορεί να σου αρέσουν όλα αυτά σαν ιδέα, αλλά αν δε τα ζήσεις, δε θα διαπιστώσεις αν όντως τελικά ήταν όπως το φανταζόσουν (ή καλύτερα/χειρότερα)  
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ακριβως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Εχει διαφορα η θεωρια με την πραξη!!!