Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Feet and Not Only

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος mds, στις 12 Δεκεμβρίου 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Feet and Not Only

    α! επιτέλουυς.... αφήστε το status ήσυχο βρε παιδιά!!!
     
  2. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Feet and Not Only

    Το πρόβλημα που υπάρχει με το στάτους σου δεν είναι οτι σου αρέσουν τα γυναικεία πόδια, αλλά το γεγονός οτι αρέσκεσαι στις εντολές όπως αναφέρεις στο αρχικό σου πόστ.
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και ομως εγω νομιζω οτι ο mds συμφωνα με το στατους του , δικαιως , ζητα να το αφησουν ησυχο . Αν σκεφτεις αυτα που γραφει , λεει : "αυτος ειμαι και αυτο ΘΕΛΩ"
    πως ερμηνευεις το "θελω" και την εκφραση της επιθυμιας να αφησουν το στατους ησυχο ? ...
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Ακριβως!!!!
     
  5. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Feet and Not Only

    Μια μικρή επισήμανση έκανα. Δεν επέβαλλα σε κανέναν τί να βάλει σαν στάτους. Θέλει να έχει αυτό και είναι απόλυτα σεβαστό απλά δε συμβαδίζει με όσα γράφει...ειδάλλως δεν έχει κανένα νόημα να έχουμε στάτους εδω μέσα(που δεν έχει στη τελική!)
     
  6. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Πολυ κακο για το τιποτα!!  Ο καθενας ειναι οτι θελει,νιωθει και ονειρευεται!  Καλως μας ηρθες και καλη διαμονη σε μια παρεα "αλλοκοτη",ομορφη μα πανω απ ολα παρεα!!
     
  7. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Feet and Not Only

    Αγαπητή μου Zofia δεν το είπα με κακία το "αφήστε το status ήσυχο". Κάθε άλλο. Μην παρεξηγείστε! Απλά το status είναι εντελώς.... υποκειμενικό! Και βέβαια όπως λατρεύω και αρέσκομαι στις εντολές, άλλο τόσο λατρεύω και αρέσκομαι και στις διαταγές. Ανάλογα εμπνέομαι από την στιγμή... ανάλογα από την διάθεση που έχω.!
    Ευχαριστώ πάντως όλο τον κόσμο για τα σχόλιά του!!!!
     
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Feet and Not Only

    Φιλε σορυ αλλα νομιζω οτι καπου τα εχεις μπερδεψει λιγο,δικαιομα σου να θες αυτα που θες, αλλα απλα δεν εισαι Μαστερ γραψε κατι αλλο η αλλιος πες μας τι πηνεις, σορυ και για το χιουμορ (πειραγμα) αλλα μπηκες στα δικα μου χωρικα υδατα και πρεπει να σε οδοιγησω προς τα δικα σου, γιατι και εγω μπορω να πω οτι ειμαι αστροναυτης,το προβλημα ειναι θα με δεχτουν αυτοι που ειναι πραγματικα αστροναυτες, και παλη σορυ δεν εχω τιποτε μαζι σου αλλα μην τα μπαιρδευουμε τα πραγματα, για σκεψου και την σκλαβα που θα σου κλιση ραντεβου περιμενοντας γονατιστη να την χρυσημοποιησης,και εσυ πας και τοις δοσεις το μαστιγιο και γλυφοντας τα ποδια της της πης βαρα,ξενεροσε το καημενο το θυλικο σκλαβε , δεν τη λυπασε ? οχι θα μου πης γιατι ειμαι μαστερ και δεν λυπαμε.Ουφ με εμπερδεψες και εμενα (γελαη),παντος σου ευχομαι να βρης αυτο που ψαχνης.   
     
  9. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Feet and Not Only

    Αγαπητέ μου Masterperris, αν πρόσεξες τι έχω πει δεν θα απαντούσες τόσο...μπερδεμένα όπως ο ίδιος ομολογείς. Παίζω άριστα τον ρόλο μου και όταν πάω στην σκλάβα και όταν πάω στην αφέντρα. Δεν έχω κάνει εγώ αυτή την διαπίστωση αλλά οι συμπροταγωνίστριές μου, και γι αυτό και συνεχίζω, αλλιώς θα είχα σταματήσει! Εδώ τώρα μου θέτεις ένα θέμα προς συζήτηση(?)... μια απορία..."Ποιός είπε ότι απαγορεύεται ο αφέντης να γλύφει τα πόδια της σκλάβας?" Στην τελική... σκλάβα είναι... την "κάνεις" ότι θέλεις!!! Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση!
     
    Last edited: 15 Δεκεμβρίου 2006
  10. gaby

    gaby Guest

    Εφόσον γνωρίζεις για τί μιλάς ασυζητητί και είναι όπως τα λες mds, Κυρίαρχοι με φετίχ την ποδολατρεία αλλά και άλλα υπάρχουν και όλα καλά και ωραία.

    Σου είχα κάνει το αρχικό σχόλιο για την περίπτωση που ήσουν ολοκαίνουργιος στον χώρο και δεν γνώριζες τί σημαίνουν τα διάφορα στάτους.
     
  11. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Feet and Not Only

    Με καταλαβαίνεις βλέπω TenderLilly!
     
  12. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Feet and Not Only

    απολύτως αλλά σε παρακαλώ γράφε το νικ μου με μικρά   μη μου στερείς αυτήν την χαρά...
     
Thread Status:
Not open for further replies.