Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Feet and Not Only

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος mds, στις 12 Δεκεμβρίου 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Feet and Not Only

    I really got to get those Acapulco nights!
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Feet and Not Only

    Ενας απο τους μη γνωριζοντες θα πρεπει να ειμαι και εγω ετσι δεν ειναι ομορφια μου? Ακου λοιπον με εχης δη εμενα να λεω κατι σε εναν που δηλονη οτι του αρεση να κυριαρχη, αλλα και να κυριαρχηται, αλλα εχη statous swirch οχι βεβαια, αλλα το να δηλονης Μαστερ και να θες και τα δυο καπου μπερδευη και τοις υποτακτικες, και τοις Κυριαρχες, και στο τελος τον ιδιο τον εαυτο σου.Αυτη φυσικα ειναι η δικη μου αποψη, αλλα για εσενα να ειναι λαθος δικαιομα σου, στηριξε την δικια σου, δεν σε εβαλε ομως κανενας εδω μεσα να κρινης πιος γνωριζη και πιος οχι καταλαβες τρυφερη μου? 
     
  3. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Feet and Not Only

    Ψυχραιμία ρε παιδιά! Οποια μπερδεύεται δεν έχει παρά να έρθει για...ξεμπέρδεμα!
    capeaway δεν διαφωνώ κατά βάση. Ετσι κι αλλιώς όποια ασχοληθεί θα καταλάβει καλύτερα!
    Να είστε όλοι και όλες καλά!
     
  4. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: Feet and Not Only

    Συμφωνω απολυτα phoenixxx! Με εχεις καλυψει πληρως!
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Πολυ ασχοληθηκαμε με το status του mds.
    Ας του δωσουμε την ευκαιρια λοιπον να εκφρασει και τις αποψεις του.

    mds περα απο τις απολογιες που κατ΄αναγκη εκανες , θα θεωρουσα οτι η συμμετοχη σου στο forum θα πρεπει να γινει και σε αλλα νηματα.

    Προχωραμε παρακατω λοιπον...
     
  6. snowshower

    snowshower New Member

    gia sas i am very intrested into haveing some feet in my mouth. how could we work this out?  

    G
     
  7. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Dear showshower, it is veru=y simple. Just put your feet toes into your month and enjoy it!
     
  8. slavesakis

    slavesakis Guest

    Οπως έχω δηλώσει θεωρώ τα γυναικεία πόδια , τις μπότες , τις γόβες , τα καλσόν το κέντρο του κόσμου η λατρεία μου για αυτά με οδήγησε σε ένα θαυμαστό κόσμο που θέλω να γνωρίσω όλο και καλύτερα , αυτό το σφίξιμο που ένιωθα κάθε φορά που έβλεπα μια γυναίκα με μπότες ήταν ένα κάλεσμα που με έκανε να συνηδειτοποίησω την γυναικεία ανωτερώτητα.
    Καλώς ήρθες σύντροφε
     
  9. lalakis48

    lalakis48 New Member

    Η λατρεία των γυναικίων ποδιών είναι κάτι που ξεπερνάει τα όρια του BDSM. Δεν έχουμε παρά να δούμε την τέχνη ή τη μόδα. Άρα ίσως δεν είναι αρκετό αυτό για να κρίνουμε την ταυτότητα κάποιου...
     
Thread Status:
Not open for further replies.