Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

feminized

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος wifes-sub-maid, στις 22 Ιουλίου 2006.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Άκριβώς Maley αυτός είναι ο σκοπός.Για ποιόν άλλο λόγο θα θέλαμε να κάνουμε έναν άντρα γυναίκα? Υπάρχουν όμως και οι εξαιρέσεις, αναφέρομαι σε γυναίκες λεσβίες οι οποίες το κάνουν για άλλους λόγους, ο νοών, νοήτω  
     
  2. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Να σας ρωτησω κατι? Απο απο που και ως που το θεωρειτε δειγμα εξευτελισμου του σκλαβου, απο τη στιγμη που ο ιδιος ο σκλαβος επιθυμει πολλες φορες να ντυνεται γυναικεια? (στον προσωπικο του χωρο, αλλιως μιλαμε για τραβεστι)
    Μονο ο bodyfull69 ανεφερε κατι παρεμφερες, σκεφτομαι κατι λαθος?
     
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Δεν θεωρώ τον εαυτό μου κομπλεξικό, όσο για την αυταρχικότητά μου υπάρχει από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου. Μήπως μιλάς για τον εαυτό σου bodyfull69? Αλλιώς δεν εξηγείται
     
  4. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Δεν αναφερόμουν κάπου συγκεκριμένα, αλλα σαν γενική περίπτωση στο σχόλιο του Χάινριχ_φον_Κλάιστ. Παρεξηγήθειν μάλλον.
    Ως προς το σχόλιο της ShyMistress τώρα
    Μα οι σκλάβοι δεν απολαμβάνουν κάθε μορφής καταπίεσης και βασανισμού τους? Τουλάχιστον για του συνηδειτούς σκλάβους που αναζητούν αφέντρες! Μέσα απο την κατάσταση υποταγής τους οι ίδιοι απολαμβάνουν και σωματική/ερωτική αλλά και πνευματική/ψυχολογική απόλαυση και ικανοποίηση.
    Σε αυτά τα πλαίσια εντάσετται και το feminization. Το μυστικό είναι πώς η Αφέντρα το υλοποιεί με ποιά κατεύθυνση και ποιό concept.
     
  5. sissy_boy

    sissy_boy New Member

    Απάντηση: Re: feminized

    nice