Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

FETISH NIGHT : FETISH, KINKY & BDSM Shows

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος tyfeas, στις 20 Ιανουαρίου 2009.

  1. AlexisD

    AlexisD New Member

    Δεν μου αρεσει ο πονος σε ενα show αν και τον γουσταρω τρελα..
    Ο λογος ειναι οτι Male Domination και πονος ειναι συνδυασμος που μπορει να προκαλεσουν καποιους ανιδεους και ανεραστους. Προτιμω κατι πιο οπτικα ομορφο και ερωτικο, κατι τεχνικο, το shibari.

    Εκτος απο φιλους και γνωστους που βοηθησαν, να ευχαριστησω την Elizabeth που τα εδωσε ολα. Καταφερε να με κατακαυλωσει μπροστα σε 200 ζευγαρια ματια...
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: FETISH NIGHT : FETISH, KINKY & BDSM Shows

    Πρώτη φορά είδα show σου,και..απλά υποκλίνομαι  
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    λοιπόν η Lola σταθερή αξία και κάθε φορά και καλλίτερη

    ο AlexisDom πραγματικά υπέροχος και κάθε φορά απολαμβάνω να τον παρακολουθώ ..! όντως ήταν ένα υπέροχο εικαστικό θέαμα που όσοι το χάσανε κρίμα ...

    και θα συμφωνήσω με τον Apollyon οι κάμερες το συγκεκριμένο το "χασάνε" για όσους δεν φτάνανε στις δύο πρώτες σειρές ... ο χώρος με πολύ καλό mood αλλά πάσχει χωροταξικά (στην είσοδο η πίστα   πάσχει από άποψη χωριτικότητας .. (που είσαι παλιό underworld..)

    και η Enfer Bride ήταν επίσης δυνατή παρουσία

    λοιπόν και σε άλλα  

    υ.γ. AlexisDom να σου φέρω καμία σαδιστρία να την εκπαιδεύσεις σε επίπονα δεσιμάτα ..!  
     
  4. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Ωραια βραδυα, καταπληκτικα shows.

    Παιδια, η εξελιξη απο event σε event ειναι φανταστικη. Εισαστε ολοι σας υπεροχοι.

    Ενα ξεχωριστο thank you for the show στον Alexis Dom και στην Elizabeth που προσεφεραν το αγαπημενο μου φετιχ τοσο απολαυστικα.

    Τιποτα ψευτικο, τιποτα στημενο, ολα ωραια και ακρως... καυλωτικα!!
     
  5. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: FETISH NIGHT : FETISH, KINKY & BDSM Shows

    αν και καθυστερημενα ας γραψω κι εγω κατι..στο στειτζ μαλλον ειμαι καλλυτερη απ οτι στα γραπτα..

    Ενα τεραστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολους τους φιλους για την υποστηριξη στο event μας.Εισασταν ολοι υπεροχοι!!!
    Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για τα σωου,L(ola) τα λεφτα ,Enfer bryde too sexy,Denis απιθανος,Αlex και Elizabeth απολυτα αισθησιακοι.Tyfeas ευχαριστω για την αψογη καυλ.. εχμ συνεργασια στο σωου μας.

    Επισης σε οσους βοηθησαν πισω απο τη σκηνη hoenix και Lola thanx για τον κορσε και τη γενικη προετοιμασια.Μεδουσα το μακιγιαζ σου εδωσε ρεστα,ευχαριστω.Panic thanx για ολα(ξερει αυτος).
    Τα καλλυτερα ερχονται!!!

    Υ.Γ.το καλλυτερο σχολιο ηρθε απο το μαγαζι...You are the best fetish team ,πραγματικα τους ευχαριστουμε!
     
  6. e-timos

    e-timos Regular Member

    ΜΠΡΑΒΟ !
    ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΑΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΡ8Α!
    ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Καταρχήν θα ευχαριστήσω για την παρουσία πολλών φίλων που ήρθαν στο event και κατά δεύτερον θα ευχαριστήσω τα μέλη της ομάδας Absolute Fetish για την μοναδικά άψογη παρουσία τους που μας βγάζει από τα τετριμμένα και που καταφέρνουν να ταξιδεύουν την φαντασία μας ακόμα και μέσα από την ψυχαγωγία και την διασκέδαση μας.
    Επίσης θα καλωσορίσω την συμμετοχή του νέου μέλους Elisabeth στην ομάδα μας και θα τολμήσω να πω ότι ήταν γλυκύτατη σαν άνθρωπος, με καταπληκτική σκηνική παρουσία αφού την απολαύσαμε στο Sensual Bondage που έκανε μαζί με τον Αlex Dom και που μας μάγεψαν!

    Αναφερόμενη στον ενθουσιασμό σου Apollyon για την παρουσία των Male Dom στα δυο show, αλλά και υποθέτω στο παράπονο- διαμαρτυρία σου για την συνήθη απουσία του από τα performing γενικότερα, θέλοντας να σου δώσω μια ικανοποιητική εξήγηση θα πω μόνο ότι, ευτυχώς ή δυστυχώς, είτε μας αρέσει, είτε όχι, το Μale Domination δεν έχει την ανάλογη ανταπόκριση και ενδιαφέρον από το κοινό, το οποίο θα έλεγα ότι το βλέπει ακόμα και "καχύποπτα".

    Το σοκ αλλά και η οποιαδήποτε καχυποψία του άσχετου θαμώνα της περισσότερες φορές, μπορεί να απαλύνει, αν διακρίνει μέσα στα show- session, κάποιες ιδιαίτερες αλλά και «ανώδυνες» σε αυτό τεχνικές, όπως είναι αυτή του Ερωτικού Bondage. Σε σχέση με το Femme Dome που o κόσμος το εισπράττει, κάπως πιο ελαφρά, πιο Kinky και κατά συνέπεια είναι πιο εύπεπτο. Αυτός είναι και ο μόνος λόγος που μπορώ να δικαιολογήσω την συνηθέστερη παρουσία του Femme Domme στις δημόσιες σκηνές και όχι του Male Dom. Θαρρείς ότι εμείς ως ομάδα έχουμε κάποιο πρόβλημα με αυτό και το σαμποτάρουμε? Δεν πιστεύω!!

    Αγαπητέ Apollyon στην προηγούμενη ζωή σου, έχω την υποψία ότι μάλλον θα ήσουν ο γκρινιάρης στα stroumf, πάραυτα όμως, σε ότι έχει σχέση με το club που μας φιλοξένησε αυτή την φορά και στην αναφορά των προβλημάτων του, θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου

    Οι νέοι ιδιοκτήτες του Underworld απ΄ότι μου είπαν, δεν ήταν προετοιμασμένοι και δεν πίστευαν ότι τα Fetish & BDSM Performing, θα είχαν τόσο μεγάλη απήχηση στο κοινό. Δεν ήξεραν ότι ο κόσμος τα έχει αποδεχτεί και τα έχει αγκαλιάσει με ενδιαφέρουν και ότι σαν ομάδα, έχουμε κερδίσει το ενδιαφέρον του κόσμου. Προφανώς, δεν είχαν δώσει βάση σε μερικά βασικά θέματα, που τους είχαμε συζητήσει εξ αρχής και που αφορούσαν την εξέλιξη των show και τα οποία θα έκαναν καλύτερη την παρουσία μας εκεί αλλά και πιο απολαυστική για τους θαμώνες του…

    Δεν πειράζει όμως…!!
    Την επομένη θα ξέρουν … !!
    Οι καιροί, τα γούστα, αλλά και οι απαιτήσεις του κόσμου, αλλάζουν…και τα club προσαρμόζονται ανάλογα!


    Πάντως κατά γενική ομολογία ΕΜΕΙΣ, περάσαμε υπέροχα και αυτό είναι που έχει μεγαλύτερη αξία…!

    Κάποιοι καλοί μας φίλοι, μας έλειψαν για άλλη μια φορά!
     
    Last edited by a moderator: 28 Ιανουαρίου 2009
  8. Ηταν πολυ ωραια αν και θα ηταν καλυτερο να ειχε και κανενα hors d oeuvre και σουπα με κρουτον- δεν γνωριζω εαν οι κ.κ. ξανθια κοντο μαλλι και αναρχικος με κουκουλα ηταν ζευγος και στην πραγματικοτητα αλλα η naturalite του σωου τους και η ναιφ τεχνη που εξεπεμπαν μου εφεραν σχεδον δακρυα στους οφθαλμους. επισης -αν και κοσμογυρισμενη-δεν ειχα ξαναδει στην ζωη μου αυτα τα δεσιματα και τους προσκοπικους κομπους-τελειως απο περιεργεια κυριε αναρχικε με κουκουλα-ειναι δυσκολα?
     
  9. hermis

    hermis Regular Member

    Ήταν όλα πολύ όμορφα αυτή την βραδιά.

    Όχι γιατί και τα 7 άτομα που έκαναν τα show sessions είναι φίλοι μου, αλλά επειδή έδωσαν για ακόμα μια φορά τον καλύτερο εαυτό τους.

    Τα σέβη μου στα άτομα αυτά λοιπόν, που δείχνουν τι εστί BDSM, σε επίπεδο show session.

    Σας έχει αντέξει το σκοινί και αυτό φάνηκε στο χειροκρότημα!!!!
     
  10. Silver

    Silver New Member

    morning girls and boys

    please help me !
    me and my girlfriend stay in greece between 10.03.09 - 20.04.09, 1 or 2 hour away from thessaloniki...and we look for a place for fun...   ...can anybody help us ?

    sorry, my english is not so well...  

    greets silver
     
  11. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Δεν ειναι θεμα γκρινιας αγαπητη Ευα,ειναι θεμα σχολιων που θα βοηθησουν να γινουν καλυτερα πραγματα.

    Η απουσια μου απο τα performing δεν περναγε απο το δικο μου χερι.Δεν προσκληθηκα καπου και ειπα οχι δεν ερχομαι.Αντιθετως θεωρω οτι οταν εγινε κατι τετοιο προσεφερα τα μεγιστα οπως και την επομενη φορα που καποιος θα επιλεξει να συμμετεχω καπου και θα το κανω με χαρα

    Καλη συνεχεια στα επομενα shows σε καλυτερα διαμορφωμενους χωρους χωρις καπνο

    Υ.Γ. Αν ημουν στρουμφ πραγματικα δεν νομιζω να υπαρχει αντιστοιχος "χαρακτηρας".Δεν σου χαλαω το χατηρι.Γκρινιαρης,γκρινιαρης.Θεωρω ομως οτι κατι μπορει να αναπτυχθει και να γινει καλυτερο οχι εξυμνωντας το,κατι που αλλωστε εκανα,αλλα βρισκοντας τις αδυναμιες του και προσπαθωντας να τις εξαλειψεις,μειωνοντας τα προβληματα,διορθωνοντας αυτα που χρηζαν διορθωσης που ειλικρινα πιστευω οτι ηταν ελαχιστα και καμμια σχεση δεν ειχαν με τους Absolute Fetish αλλα με το μαγαζι.
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αγαπητέ μου Apollyon...
    Αυτή η απάντηση μου...θεωρώ ότι έπρεπε να σε καλύψει και να μην μπαίνουμε σε άσκοπους διαλόγους...αφού δεν υπάρχει καμία αντιπαράθεση μεταξύ μας.