Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Fetish Photos

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος Vampire in a Cathedral, στις 29 Νοεμβρίου 2007.

  1. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Και η Μαρία η Άσχημη είναι διαφημισμένη αλλά δεν έχει καμία σχέση με την Αντζ  
    Τι δεν σου αρέσει πάνω της δηλαδή; το ότι τα έχει όλα τέλεια; Σε χαλάει αυτή η αίσθηση τελειότητας;   
     
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Δεν ειπα οτι δεν μου αρεσει κατι σιγκεκριμενο πανω της αλλα δεν με τραβαει και κατι.Σε αντιθεση ας πουμε με την Monica Belucci.
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ναι, το τέλειο είναι ο εχθρός του καλού. Με αυτή την έννοια συμφωνώ. Εμένα μου αρέσει επίσης η Μπινός, όπως και η Ντενέβ. Φωτογραφίες πως βάζω; Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει,ειδικά από το σκληρό μου δίσκο πως πέρνω φωτό;
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ναι, εντάξει για το internet, όμως δε με βάζει στο σκληρό μου δίσκο.
     
  5. Vampire in a Cathedral

    Vampire in a Cathedral Regular Member

    Εάν έμπαινα ποτέ στη διαδικασία να έβαζα με απόλυτο το 10 για βαθμολογία σε παρουσίαση, ομορφιά, γενικότερα το όλο concept μίας γυναίκας, σίγουρα η Κατρίν Ντενέβ είναι το +10 με Μπριζίτ και Ελίζαμπεθ Ταίηλορ, Άβα Γκάρντερ, Γκρέυς Κέλλυ να ακολουθούν.

    Απλά η Ντενέβ είχε τη σχετική "παγωμάρα" πάνω της, κάτι που εξιτάρει, εν αντιθέσει με άλλες γυναίκες που είχαν την προσέγγιση της "γατούλας"...

    Ακολουθούν σχετικές φωτογραφίες...

    Vampire in a Cathedral
     
  6. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Αναμφίβολα Fetish Photos για μένα αυτές...   αν συνδυαστούν με τις κακές σκέψεις που κάνω δηλαδή...  

     

     

     

     

     

     
     
  7. Vampire in a Cathedral

    Vampire in a Cathedral Regular Member

     

     

    Το απόλυτο +10 ομορφιάς...

     
     
    Last edited: 5 Δεκεμβρίου 2007
  8. Vampire in a Cathedral

    Vampire in a Cathedral Regular Member

  9. Zondag

    Zondag Regular Member

    μικρή συνεισφορά
     
  10. Mall

    Mall New Member

    Απάντηση: Fetish Photos

     
     
  11. wanderer

    wanderer Regular Member

    Απάντηση: Fetish Photos

    ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ!!!
     
  12. Vampire in a Cathedral

    Vampire in a Cathedral Regular Member

     

    Vampire in a Cathedral

     

     

     

     

     

     

     
     
    Last edited: 11 Δεκεμβρίου 2007