Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Fetish Photos

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος Vampire in a Cathedral, στις 29 Νοεμβρίου 2007.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

  2. Footlover34

    Footlover34 New Member

    Γιατί όλες οι φωτο πρέπει να είναι είτε "σκληρές" ή ανώδυνες; σεηυ δεν γίνεται;
     
  3. female

    female Contributor



    Ναι, αλλά τι... "βλαμμένος"!

     )



     



     ​


     
  4. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    +1 .Τεραστια ψυχολογικα ο ανθρωπος.Δυστηχως αποτελει και προτυπο αυτο το πραγμα που προσωπικα προσβαλλει την αισθητικη μου απιστευτα
     
  5. latexduck

    latexduck Contributor

  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

  7. Lady_in_Red

    Lady_in_Red Regular Member

  8. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Ευχαριστουμε !
     
  9. Gwen

    Gwen Regular Member

    Έχει χωρίσει με τον ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ!!!!!αν θες περισσοτερες πληροφορίες,στειλε μου PM γιατι γνωρίζω την Dita προσωπικά και είναι απο τους πιο υπέροχους ανθρώπους που μπορείς να γνωρίσεις! 



    Και καλα κάνεις γιατι είναι Ο ΑΡΧΙΒΛΑΚΑΣ!Και πανασχημος!

     
    Last edited: 31 Δεκεμβρίου 2007
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ανεξάρτητα το status που θα δήλωνε η κοπέλα στην φωτογραφία...
    Θα έκανα μία καλή προσπάθεια να πέσει στα χέρια μου...
    Με την θέληση της φυσικά...
     
  11. female

    female Contributor




    Δεν γνωρίζω τα dessous του γάμου του Marilyn Manson με τη Dita, την οποία επίσης δεν γνωρίζω. Μπορεί κάλλιστα οι ιδιωτικές τους σχέσεις να μην είναι άριστες, αλλά προσωπικά δεν με αφορά ιδιαίτερα. Για το "πανάσχημος" μπορεί να μην διαφωνίσω, δεν νομίζω οτι πήρε ποτέ μέρος σε διαγωνισμό ομορφιάς. Αντίθετα μάλιστα, χρησιμοποίησε με ιδαίτερα αυτοσαρκαστικό τρόπο την εμφάνισή του. Πειράζει, αλήθεια να είναι κάποιος άσκημος;

    Για τα "ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ" και "ΑΡΧΙΒΛΑΚΑΣ" θα ήθελα κάποια επιχειρήματα.


     

     
  12. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    female αν φτασουμε στην ζωη μας να εχουμε ως προτυπο τον Manson για να μας οδηγει σε φιλοσοφικα ερωτηματα θελω μια χαρη : ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΤΕ ΜΕ !