Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

.flirting with pain.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος noC, στις 6 Ιουνίου 2015.

  1. noC

    noC she is a teleiophile.

    Ευχαριστω πολυ ,καλως σας βρηκα.

    Η αμαθεια ειναι αυτη που θα μπορουσε ευκολα να με οδηγησει σε κατι που θα εβαζε ισως σε κινδυνο την ασφαλεια μου . Νομιζω ειναι πολυ λογικο. Ωστοσο ειμαι ανθρωπος που εμπιστευεται( καλως ή κακως) πολυ δυσκολα, με 4678789 κριτηρια (!). Πιστευω οτι δε θα υπο-πεσω. Διαθετω το μυαλο κ ειμαι πληρως συνειδητοποιημενη.(τουλαχιστον ετσι νομιζω, για να μη λεμε μεγαλα λογια βεβαιως-βεβαιως)
     
  2. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Αγαπητή καλωσηρθες..ένα πράγμα θα σου πω..ο ενθουσιασμός είναι τέκνο της αμάθειας.. Αυτό να το έχεις στο μυαλό σου εδω μεσα..μικρά και σταθερά βηματα..από τη στιγμή που δεν ανηκεις ευελπιστώ στη φουρνιά των ατόμων που διάβασαν ή ειδαν το 50 shades of grey, και μπήκαν εδώ μέσα, εισαι σε καλό δρόμο..
     
  3. noC

    noC she is a teleiophile.


    Να σαι καλα .
    Δεν ετυχε να το δω . Καποια στιγμη ομως θα το τσεκαρω . Οχι τιποτα αλλο, ειμαι περιεργη να δω τι απεικονιζει κ φυσικα να κανω την κριτική μου οπως σε καθε ταινια .

    Ειμαι άκρως ενθουσιασμενη οχι τοσο με το αντικειμενο αλλα με το γεγονος οτι *μπορω να ανεβω στο βημα* κ ν μ ακουσει ενας αριθμος ανθρωπων με παρομοιες ή κ διαφορετικες θεσεις.
     
  4. Master_Apprentice

    Master_Apprentice Regular Member

    Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν είχα φανταστεί πόσο ερεθιστικος μπορεί να είναι ο πόνος μέχρι που το ένιωσα... στο πετσί μου  
    Δε μιλάω για ακροτητες αλλά για απλά πράγματα του στυλ, σφαλιάρα, λίγο λιωμενο κερί κλπ κλπ... Πλέον όχι μόνο το απολαμβάνω αλλά μου έφυγαν και οι οποιες ενοχές είχα.στο να προσφέρω κάτι τέτοιο σε κάποια "υποτακτικη".
    Προχωρα το λοιπόν, μαζί σου αλλά όπως είπαν πολλοί, με μεγάλη προσοχή και εγκρατεια. Δεν πιστεύω πως είσαι αμυαλη αλλά η καυλα είναι κακός σύμβουλος και μας παρασύρει. Από το σεξ χωρίς προφυλαξη μέχρι το bdsm χωρίς να τηρηθουν κάποιοι κανόνες ασφαλείας.
    Για την πνευματική υποταγή δε σχολιάζω μιας και δε με βρίσκει ποτέ συμφωνο αλλά αυτό είναι για άλλο thread.
    Σου εύχομαι πολλούς και καλούς οργασμους λοιπόν!  
     
  5. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Χαχαχα! Μόλις το δεις περιμένω την κριτική σου..θα ανοίξουμε thread..
     
  6. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Καλώς την «μικρή» πανεπιστημιακή εκ του Βορρά,
    της οποίας εύχομαι να μη γίνει βορά...,
    αν και θαρρώ ότι το ελέγχει πλήρως..
     
  7. Τι καλό ταξίδι μωρε!!!λες και την στέλνουμε ταξιδι την κοπελα με πουλμαν!
    Just kidding man!

    Καλωσόρισες μικρη μου!! Καλές αναζητήσεις!! Προσοχή στους κακούς λυκους και στις υπουλες κοκκινοσκουφιτσες.!
    Διαβασε ,γράψε, γελα ,προβληματισου και περνα ευχαριστα την ώρα σου.
     
  8. noC

    noC she is a teleiophile.

    Got my eyes wide open ! 
     
  9.  

    Keep it this way dear!
     
  10. noC

    noC she is a teleiophile.

    Ye , but i probably end up like this  
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  11. aethereal

    aethereal Guest

    Κάνουν έτσι επειδή είναι τω όντι σπάνιο..
    απλως στην ηλικία μας λειτουργεί δυστυχώς αυτο το άλλοθι του αυθορμητισμού ως πάσο ωμης κριτικής του διαφορετικού.
    Η σεξουαλικότητα αναπτύσσεται σταδιακά,δεν ξεφυτρώνει σε μια συγκεκριμένη ηλικία,
    τα μοτίβα στον "καμβά" καθενός,άρχιζουν ν αχνοφαίνονται απο τα πρώτα χρόνια της εφηβείας,κι αυτό είναι κάτι συνηθισμένο σε όλους,απλως είναι κατα πόσο τα μοτίβα αυτά είναι ας πούμε περισσότερο ή λιγότερο,σπανια..
    Καθώς μεγαλώνουμε,τα διακρίνουμε καλύτερα

    υ.γ καλως ορισες