Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

For the ONE and only!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος smari, στις 27 Ιουνίου 2007.

  1. smari

    smari Regular Member

    Σαφως και δεν τιθεται τετοιο θεμα Konstantinos, με θλιβει οταν βλεπω να μαλωνουν
    ποσο μαλον να ειμαι εγω η αιτια. 
     
  2. smari

    smari Regular Member

    Καλη μου Astarty δεν τιθεται τετοιο ζητημα. 
    Δυστυχως για εμενα δεν ξερω προσωπικα ακομα τουλαχιστον Κ/καποιον Κ/καποια απο το φορουμ.
    Ελπιζω αυτο να αλαξει συντομα. 


    Τις καλημερες μου 
     
  3. smari

    smari Regular Member

    MPslave και llazouli σας ευχαριστω!  
     
  4. Feng

    Feng Regular Member

    Απάντηση: For the ONE and only!

    συγνωμη, αλλα την κοπελα ουτε την ξερω ουτε και μαλλον θα τη μαθω ποτε. (μαλλον)
    τι να ζηλευω, αν αυτο εννοειτε?

    και ποια μη αλληλεγγυη λετε? ελεος ρε παιδια, τη γνωμη μου ειπα. αυτο μου βγαζει το ποιημα, αυτο λεω, τι να κανουμε τωρα!!σε φορουμ ειμαστε νομιζω, δε σχολιασα κατι που εψαξα και βρηκα καταχωνιασμενο σε κανενα συρταρι  

    smari, κι εγω θεωρουσα λιγο "καπως" το ποστ που αφαιρεσες.
    τελοσπαντων, κανενα προβλημα απο εμενα.
     


    ps. δεν τσακωνομαστε  
     
  5. Astarty

    Astarty Contributor

    Όλα καλά δηλαδή ε; Μπράβο κορίτσια.

    Όχι τίποτε άλλο αλλά με τέτοια ζέστη ποιος θέλει τα φλεϊμς!

    Άντε και άμα μου έρθει έμπνευση μπορεί να ποστάρω και εγώ για τον δικό μου ΟΝΕ εντ όνλι! αχαχαχα!
     
  6. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Re: For the ONE and only!

     
  7. DeSade wrote:
    "Γενικα παρατηρω οτι δεν υπαρχει καμμια αλληλεγγύη μεταξυ υποτακτικων γυναικων."

    Ούτε και στις γυναίκες γενικότερα φίλε DeSade  
     
  8. Αstarty wrote:
    "Άντε και άμα μου έρθει έμπνευση μπορεί να ποστάρω και εγώ για τον δικό μου ΟΝΕ εντ όνλι! αχαχαχα!"

    Θα το χρειαστέι, από ότι είδα άνοιξε μαγαζί "παροχής υπηρεσιών" στο άλλο thread (γέλια)
     
  9. dentman wrote:
    ".. Catfight να δούμε, να υπάρχει τουλάχιστος ωραίος λόγος να λιώνουμε, πέραν από αυτή τη γαμοζέστη..."

    Πωωωωωωω, ναι ρε παιδιά, Τρελέεεενομαι για catfights, αλλά όχι σε ring, σε σανό να πούμε ανακατεμένο με λάσπη ή σε κάνα αμπελώνα κοντά στην Ηλεία(φανταστείτε τα με φωνή Παπαγιαννόπουλου από την ταινία ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΧΤΥΠΑ Η ΚΟΥΔΟΥΝΑ)
     
  10. smari

    smari Regular Member

    Η ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΒΛΕΜΜΑΤΟΣ


    Όσο πιο πολύ λάμπουν τα δάκρυα
    τόσο πολύ βαθαίνουν τα μάτια.
    Έτσι λογαριάζω έγω την ηλικία του βλέμματος
    και το βρίσκω συνομήλικο της σιωπής.
    Για σένα τις λέξεις μου τις κάνω εισιτήρια φωτιάς,
    να καίγομαι.


    Δ. Καρατζας
    Απ' το μισο παραθυρο
     
  11. smari

    smari Regular Member

    ΔΥΟ ΜΟΡΦΕΣ ΤΗΣ ΑΥΠΝΙΑΣ

    Τι ειναι αυπνια?
    Η ερωτηση ειναι ρητορικη, την απαντηση την ξερω πολυ καλα.
    Ειναι να φοβασαι και να μετρας μεσα στη νυχτα τα βαρια και μοιραια χτυπηματα της καμπανας, ειναι να ψαχνεις με ανωφελες μαγειες να 'βρεις την ανασα σου, ειναι το
    βαρος ενος σωματος που αποτομα αλλαζει πλευρο, ειναι να πιεζεις τα βλεφαρα σου,
    ειναι σαν να ψηνεσαι στον πυρετο μα ξυπνιος σιγουρα δεν εισαι, ειναι να προφερεις
    αποσπασματα απο παραγραφους που τις εχεις διαβασει πριν απο πολλα χρονια,
    ειναι να αισθανεσαι τυψεις που εσυ ξαγρυπνας ενω οι αλλοι κοιμουνται, ειναι να
    θελεις να βυθιστεις στον υπνο και να μην μπορεις να βυθιστεις στον υπνο, ειναι
    η φρικη του να εισαι και να συνεχιζεις να εισαι, ειναι το αβεβαιο ξημερωμα.
    Τι ειναι η μακροζωια?
    Ειναι η φρικη του να εισαι μεσα σ'ενα ανθρωπινο σωμα που οι λειτουργιες του φθινουν,
    ειναι μια αυπνοια που μετριεται σε δεκαδες κι οχι με ατσαλινες βελονες, ειναι το βαρος
    θαλασσων και πυραμιδων, ξημερωματων που αντικρισε ο Αδαμ, αρχαιων βιβλιοθηκων
    και δυναστειων, ειναι να μην αγνοω πως ειμαι εγκαθειρκτος στη σαρκα μου,
    στην απεχθη φωνη μου, στ' ονομα μου, σε μια ρουτινα αναμνησεων, στα ισπανικα
    που δεν ξερω να τα χειριζομαι, στην νοσταλγια των λατινικων που δεν τα ξερω,
    ειναι να θελω να βυθιστω στο θανατο, ειναι να ειμαι και να συνεχιζω να ειμαι.

    Χ. Λ. ΜΠΟΡΧΕΣ
     
  12. Mr Giannis

    Mr Giannis Regular Member

    Απάντηση: For the ONE and only!

    μέσα στην ανωνυμία του διαδικτύου γίνεται η καλύτερη αυτοψυχανάληση.