Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

from Female Sub to Mistress

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Yiannis, στις 10 Ιουνίου 2007.

  1. Maley

    Maley Contributor

    η παπας παπας η ζευγας ζευγας..το θεωρω αδιανοητο ενας Κυριαρχος να τρωει και καμμια φαπα απο τη σκλαβα του..αυτα συμβαινουν μονο στις Αποκριες..
     
  2. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Προσωπικά διαβάζοντας όλες τις απαντήσεις, βρίσκω τις ερωτήσεις της magdas πολύ λογικές.

    Έχω αναφερθεί πολλές φορές στο παρελθόν στη διαφορά ανάμεσα σε παιγνίδια και ψυχοσυνθέσεις όπως και στην ακατανόητη κατ΄ εμέ ταύτιση του Σαδισμού με την Κυριαρχικότητα και του μαζοχισμού αντίστοιχα με την υποτακτίκότητα, αλλά επίσης στην ανάγκη δημιουργίας στεγανών κανόνων και οριοθετημένων "μη" και "λάθους" ατόμων που εξ αρχής επιλέγουν αυτό το χώρο υποτίθεται από ανάγκη απελευθέρωσης από τα επιβαλλόμενα εκ των έξω καλούπια, κι απ τα οποία άτομα θα περίμενε κανείς περισσότερη αν μη τι άλλο ανεκτικότητα προς τις ιδιεταιρότητες του κάθε ανθρώπου και της κάθε σχέσης αντίστοιχα.

    Στο switch είχα γράψει

     
  3. ΜPslave wrote: "Δεν αρχίζεις εσύ καλέ μου Sweet_Distress με καμμιά απάντηση , μια και εχει πέσει και πολύ ησυχία?....κλπ, κλπ."

    Συμβουλέψου το post 15 της lara[E-p] τα λέει πολύ καλά, με βρίσκει σύμφωνο και έχει ποσταριστεί ανά καιρούς more than once.
    Οι δικές μου ερωτήσεις τέθηκαν για να δώσουν έναυσμα για προβλήματισμό. Θα ήταν υπερβολικό να δώσω ΚΑΙ τις - δικές μου - απαντήσεις τις οποίες κρατάω για μένα και για όσους / όσες με αφορούν αμεσότερα.
     
  4. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

        ευχαριστώ για τας υποδείξεις αγαπητέ!!!
     
  5. Όχι υποδείξεις, απαντήσεις αγαπητή!!!