Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Fuck, Marry, Kill

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Xarhs, στις 2 Ιουλίου 2016.

  1. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    @thief Να ξες... Τώρα που το Αφεντικό θα περιμένει και άργησα γιατί κόλλησα με το παιχνιδάκι, αν με μαλώσει, θα Του πω "δεν φταίω εγώ, είχα να παντρευτώ -και όχι μόνον- τον κλεφτράκο μου"       
    Να δεις ποιος θα kill ποιον μετά...
    Με κονσερβοκούτι θα την εσφάξει τη συζυγο σου να ξες...
     
  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    πας και εγς στην δουλεια .... αλλα δεν ξερς αν ειναι η τελευταια μερα να κανω τα χαρτια αν ναι την μαμησα
     
  4. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Θα επιστρεψω ωρες βραδυνες για να κλεφτουμε.
    Να εισαι κοντα στο παραθυρι και εχεις τα πραματα ετοιμα.
    Φευγουμε για Μασσαλια, απο κει Κορσικη, επιστροφη Παρισι και μετα Buenos Aires.
     
  5. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Αααα και εγώ νόμιζα ότι άμα σε σκοτώσουν σε αυτό το παιχνίδι χάνεις και ξαναπαιζεις την πίστα από την αρχή  
     
  6. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Καλέ, σαν τους λευκούς γάμους υπάρχουν και λευκοί θάνατοι, ας μην με σκοτώσεις, πάρε με για το χαρέμι  
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Kι εσύ, Βρούτε, μαζί με τον @thief. Παρατήστε με, δεν είμαι για γάμο. Σκοτώστε με καλύτερα.
     
  9. lotus

    lotus Silence

    Εγώ την κάνω με ελαφρά να μου φτιάξω κόλλυβα χα χα   
     
  10. lotus

    lotus Silence

      Αν το συνδυάσεις με το kill του @Tenebra_Silente
    Θα έχουμε τη νεκρή νύφη χα χα thanks any way!!!
     
  11. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Μην σκιάζεσαι καλή μου ο @Tenebra_Silente είναι παππούς μου και δεν θα σε σκοτώσει.. .αντιθέτως θα μου δώσει και προίκα αφού τα αδέρφια μου τα έχει τακτοποιήσει......
    Εεπ και πού είσαι μεταξύ μας μου έχει και αδυναμία   χαχαχα
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μπρε δε σε σκότωσα ( ή σε σκότωσα, είμαι και μ' ελάχιστο ύπνο χαχα ).
    Πάντως την ιδέα της νεκρής νύφης για τ'αγαπημένο μου εγγόνι τον @kostas master, δεν την βρίσκω άσχημη.
    Αφού λατρεύω οτιδήποτε το σκοτεινό - κι εγώ νεκρός κουμπάρος. Το γνωρίζουν ελάχιστοι, αλλά εδώ σας πρήζει τα σκώτια το φάντασμα μου. Εγώ έχω πεθάνει εδώ και αιώνες χαχα. -.

    Πάντως @kostas master είσαι μαρτυριάρης και τ'αδέρφια σου θα μου αρχίσουν τα παράπονα.

    Άντε να ξαναστρώσουμε το νήμα - έχασα πάλι τις τριπλέτες -.

    Ανασταίνω δυο που ήδη σκότωσα, τον έναν για να τον fuck και τον άλλο για να τον marry, δηλαδή τον @alex85 και τον @Hankok και kill την @open_mind που συμπαθώ πολύ χαχα.

    Τώρα μια τριπλέτα στα κουτουρού...

    @Μουνί Καλλιγραφία @put-annoula @παθος με παρτουζοθειες ( δεν γνωρίζω στο ελάχιστο κανέναν/καμία αλλά σαν nick τα "σπάνε").  
     
    Last edited: 4 Ιουλίου 2016