Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Fuck, Marry, Kill

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Xarhs, στις 2 Ιουλίου 2016.

  1. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

  2. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Και... σκοτωμένος θα σε υποδεχτώ δεόντως, @D Q Juls (μετά από πολλά-πολλά χρόνια)!!!

    @didina πάνω που έγραφα με πρόλαβες!!! Θα μνημονευόσουν δεόντως να πω την αλήθεια. Να ράψω κοστούμι ή θα πρωτοτυπήσουμε;

    Fuck @dina @didina @sokolata (με 3 δεν έχω "πάει" ποτέ μου. Να μην το κάνω πριν δω τα ραδίκια ανάποδα);

    Marry ε μόλις παντρεύτηκα!!!!

    Kill @sokolata @dina . Άλλαξα τη σειρά μήπως και δεν το καταλάβουν και "θολώσω" λίγο τα νερά τους. Αν δεν τις σκοτώσω, θα με φάνε ζωντανό (με το δίκιο τους, ομολογώ)... Συγγνώμη, κορίτσια! Μεταξύ μας πλαστικές σφαίρες θα βάλω, αποκριάτικες. Μη φοβηθείτε, trust me!!!  

    @brenda @moxito @blonde mermaid
     
  3. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    @dimfetishman, post: 1069661,

    @didina πάνω που έγραφα με πρόλαβες!!! Θα μνημονευόσουν δεόντως να πω την αλήθεια. Να ράψω κοστούμι ή θα πρωτοτυπήσουμε;

    Θα πρωτοτυπησουμε..γιατι οχι αλλωστε.. 

    Fuck @dina @didina @sokolata (με 3 δεν έχω "πάει" ποτέ μου. Να μην το κάνω πριν δω τα ραδίκια ανάποδα);

    Σωστο σε βρισκω.. 

    Marry ε μόλις παντρεύτηκα!!!!
    Μην σε πανε και για 2γαμο.. 

    Kill @sokolata @dina . Άλλαξα τη σειρά μήπως και δεν το καταλάβουν και "θολώσω" λίγο τα νερά τους. Αν δεν τις σκοτώσω, θα με φάνε ζωντανό (με το δίκιο τους, ομολογώ)...
    Θα τα θολωσω εγω για εσενα.. 


    F: @brenda
    M: @moxito
    K: @blonde mermaid

    @Francesco @sokolata @peonidas
     
    Last edited: 1 Μαρτίου 2020
  4. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

  5. brenda

    brenda FU very much

    Δεν ξέρω τι λέμε σ'αυτές τις περιπτώσεις, αλήθεια...
    Ας πω ευχαριστώ για το fuck. 
    Ανταποδίδω!
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δε θέλω να σας στενοχωρήσω αλλά εμάς τις τρεις ή fuck όλες μαζί ή marry όλες μαζί.
    Το kill σε αυτήν την περίπτωση είναι αντίστροφο.
    Σας σκοτώνουμε,παίρνουμε την περιουσία σας και φεύγουμε οι τρεις μας για Μαδαγασκάρη!
     
     
  7. NoStringsAttached

    NoStringsAttached Premium Member

    Χωρίς δεύτερη σκέψη: fuck you όλες μαζί! (σας συμφέρει σε σχέση με το kill, διότι είμαι φτωχός (με την περιουσία μου, ούτε μέχρι τη Βουλιαγμένη δεν θα φθασετε...   )
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Την γκαντεμια μας μέσα...  
     
  9. Καρδινάλιος IV

    Καρδινάλιος IV Το σεξ είναι ελευθερία!

    Last edited: 2 Μαρτίου 2020
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

  12. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...