Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Gangbang

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 14 Δεκεμβρίου 2008.

  1. female

    female Contributor



    Λεπτότατος.  



    Ξέρεις τι μου θύμισες. Κάποιες καταστάσεις που στο βανίλλα κόσμο λένε "πάμε να την πάρουμε / την πήραμε όλοι μαζί, είναι μια τελειωμένη". Ολοκληρωτική απαξίωση του ατόμου σε κάθε επίπεδο. Καμία σχέση ε; :ρρρ



    Σ' αυτή τη βανίλλα λογική, ένας άντρας που το κάνει με καμιά δεκαριά γκόμενες είναι βασιλιάς, ενώ μια γυναίκα που το κάνει με καμιά δεκαριά παλικάρια είναι "τελειωμένη". Όχι όμως στο βδσμ, ε;



     

     
  2. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Ακραίες καταστάσεις, τελειωμένες... Άνθρωποι χρησιμοποιημένοι... Δεν αξίζουν τίποτα, τους απορρίπτουμε, τους χλευάζουμε. Αλλά αν μας κάτσουν, δε θα πούμε όχι. Είναι καλοί για να μας προσφέρουν ένα ξεκαύλωμα. Μετά συνεχίζουμε στο ίδιο μοτίβο... Πώς μπορούμε να νιώσουμε σεξουαλική έλξη για κάποιον που απαξιώνουμε πλήρως σαν άτομο; Που τον θεωρούμε "κατώτερό" μας, ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο;

    Εκτός βέβαια, αν όλη αυτή η απαξίωση είναι τρόπος έκφρασης ενός, ανομολόγητου ίσως, φθόνου  
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Gangbang

    Η απαξίωση που προαναφέρετε προέρχεται από διάφορα ανόητα συμπλέγματα ανωτερότητας..Δεν ξέρω αν είναι αστείο ή θλιβερό να βλέπεις ανθρώπους να προσπαθούν να αντιπροβληθούν μέσα από τις τάσεις και τις απιλογές κάποιων άλλων..