Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Gipsfetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος castfetish, στις 6 Μαρτίου 2008.

  1. latexduck

    latexduck Contributor

    Πάντως δεν έχουν να κάνουν με κίνδυνο της ανθρώπινης ζωής...
     
  2. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Eιδικά όταν ο χλευασμός λαμβάνει χώρα μέσα σε ένα περιβάλλον όπου η έκφραση των ασυνήθιστων ερωτικών επιθυμιών υποτίθεται πως ενθαρρύνεται, η εντύπωση που προκαλεί είναι αλγεινή.

    Πιστεύω οτι οι άνθρωποι αυτού του forum είναι ανυχτόμυαλοι, ευαίσθητοι και (κυρίως) ντόμπροι, και είμαι σίγουρος πως θα ζητήσουν γρήγορα συγγνώμη από το νέο μέλος.

    castfetish, Καλώς ήλθες. Πιθανότατα γνωρίζεις ήδη τους πιο κάτω ιστοτόπους, αλλά αν σου έχουν ξεφύγει:

    http://www.clips4sale.com/studio/18253
    http://www.clips4sale.com/studio/4956
    http://www.clips4sale.com/studio/163

    Xαιρετισμούς,
    DocHeart
     
  3. female

    female Contributor




    Σε απόλυτη συμφωνία με τους προλαλήσαντες.


     
  4. castfetish

    castfetish New Member

    Κατ΄αρχήν να ευχαριστήσω όσους "αποδεχτήκαν" το φετίχ μου.Θα προσπαθήσω να απαντήσω σε όλες τισ ερωτήσεις.Αν πάλι υπάρχοθν απορίες εδω είμαστε...
    Δεν χρειάζεται να περιμένεις να πάθει κάποιος ατύχημα,μπορεις τους γυψους να τους φτιάξεις και μονο σου.π.χ από εμένα
     

    Uploaded with IIIUploader

    Η οπτική επαφή μετράει και μετα στο σεξ είναι αντίστοιχο με την ποδολαγνεία.Δηλαδη όσο πιο περιποιημένα πόδια τόσο μεγαλύτερη και η υδονή.
    Όσον αφορά χέρι ή πόδι θα έλεγα και τα 2 αλλά το καλύτερο είναι το πόδι για ΄μενα. Και σε αυτό υπάρχουν 3 είδη. Μέχρι το γόνατο,μεχρι τον μηρό σκέτα ή και με τακούνι.Όπως και με τα δάχτυλα να κρεμονται ή να στηρίζονται.Πάρτε ένα παράδειγμα.


         

    Uploaded with IIIUploader

    Ελπίζω να βοήθησα λίγο.
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Το ορθοπαιδικο του Νοσ. ΑΧΕΠΑ θα ειναι παραδεισος για σενα !!!
     
  6. kali crow

    kali crow Guest

    ολα τα εχω ακουσει....αυτο το φετιχ ποτε!! 
     
  7. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Gipsfetish

    Ιδιαίτερα ασυνίθιστο το συγκεκριμένο.
    Μου φαίνεται και κάπως μή πρακτικό αλλά αν πάλι έχεις εμπειρία σχετική...

    Αφού εφαρμόσεις τον γύψο σε υγειές μέλος για πόσο καιρό μπορείς να τον αφήσεις πρίν τον αφαιρέσεις;
    θεωρητικά αυτή στην οποία τον εφαρμόζεις κάποια στιγμή πρέπει να κάνει και κάποια / κάποιες δουλειές.
    _______________________________________________________________________________________
    Respect the difference
     
  8. female

    female Contributor




    Και το gipsfetish "αναφέρει" με το φακό του και ο Helmut Newton.



     




     
  9. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Έμεινα λίγο γιατί μου φάνηκε περίεργο.

    Να σε ρωτήσω όμως, τι συναισθήματα λαμβάνεις από αυτό το fetish? Σκέπτομαι το γεγονός υπό φυσιολογικές συνθήκες γύψου που συμπεριλαμβάνει πόνο από ατύχημα και ειδικά στο πόδι από το γόνατο και κάτω,(προσωπικά το έχω περάσει και πόναγα τόσο πολύ που καν δεν άντεχα να μου αγγίζουν τα δάχτυλα κάτω) εκτός από την δική σου ικανοποίηση αν έχει κ η παρτενέρ την ίδια και από την άλλη, έστω χωρίς ατύχημα να δεχτεί να τις βάλεις γύψο για πιο λόγο? Τι συναισθήματα υπάρχουν και από τις 2 μεριές θα ήθελα να μάθω…

    Όλο απορίες είμαι!  Αλλά το συγκεκριμένο μου έκατσε κάπως  
     
  10. latexduck

    latexduck Contributor

    Αυτά και επίσης πες μας αν σου αρέσει και εσύ ο ίδιος να βρίσκεσαι σε τέτοια κατάσταση, πώς νιώθεις?
     
  11. castfetish

    castfetish New Member

    Απάντηση: Gipsfetish

    Τον γύψο μπορείς να τον αφήσεις όσες μέρες θέλεις.Συνήθωσ 2/3. Όσο για τον πόνο είναι φυσικά προτιμότερο να μην πονάει η γυναίκα, δήλαδή να ειναι φτιαχτό το ολο σκηνικό,χωρίς να υπάρχει ατύχημα.


    Να σε ρωτήσω όμως, τι συναισθήματα λαμβάνεις από αυτό το fetish?:: Δεν ειναι το αίσθημα του πόνου.Μου αρέσει απλα να το βλεπω και να το αγγίζω.
     
  12. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Οταν βρισκεται ολοκληρο το σωμα με γυψο,κατι σαν μουμιοποιηση σου αρεσει η μονο ξεχωριστα μελη σε γυψο?Θα επανελθω για αναλυση της ερωτησης μου.