Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Gipsfetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος castfetish, στις 6 Μαρτίου 2008.

  1. zinnia

    zinnia Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Gipsfetish

    Ηταν πολυ μωρο τοτε , μετα θα διαβαζε .. που χρόνος .... 
     
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    οταν διαβαζω για ενα φετιχ παντα βαζω τον εαυτο μου στη θεση του φετιχιστη για να δω αν θα μπορουσα να βιωσω κατι παρομοιο ή να αντλησω καποια ηδονη. Ετσι εκανα και τωρα. Στην αρχη μου φανηκε εντελως μπουρδα. Δηλαδη το να μην μπορω να εχω επαφη με το ποδι επειδη το εχω σκοπιμα φυλακισει στο γυψο, το μονο που θα μου δημιουργουσε σαν συναισθημα θα ηταν να σπασω το γυψο για να περιποιηθω το ποδι με την ανεση μου. Στη συνεχει ομως εκανα στο μυαλο μου ενα σεναριο. Μια σκηνη. Που στο παρελθον την εχω ζησει οπως ολοι μας αλλα δεν ειχα παρατηρησει αν μου προκαλουσε κατι αυτο που εβλεπα. Εκανα λοιπον ενα φλας μπακ και το ειδα σαν κατι ομορφο. Δηλαδη: μια γυναικα αγνωστη μπαινει στο χωρο (σπιτι φιλου, χωρος αναμονης σε καποιο μερος, οπουδηποτε που θα μπορουσε να βρεθει διπλα μου). Ειναι ομορφη, 18αρα, ή 45 αρα, (μη σας πω οτι απο την καθε ηλικια αλλαζει και αυτο το μυστηριο συναισθημα που μπορει να ενοιωθα)ντυμενη ομορφα και μεσα απο το γυψο που εχει στο ποδι, φαινονται τα δαχτυλα μαζι με ενα μερος ποδιου. (Κοιτα να δεις που ειναι δυσκολο τελικα να μεταδωσεις αυτο που μπορει να σου αρεσε.) Σαν να βλεπεις λοιπον ενα μερος του σωματος γυμνο που σε αλλη περιπτωση δεν θα το εβλεπες. Γνωριζοντας οτι το ποδι αυτο ειναι σπασμενο, ή στραμπουλιγμενο ή δεν ξερω τι αλλο, χαιδευοντας το απαλα, κι ακουμποντας τα χειλη και την γλωσσα στα σημεια που ειναι εξω απο το γυψο, προσεκτικα, μπορεις να της προσφερεις μια γλυκα, μια ανακουφηση συνοδευομενη απο μια αμηχανια,την οποια νοιοθεις καθως κοιταει κατι που δεν θα ηθελε να της κανεις,που δεν θα τολμουσε να σε βαλει να κανεις ποτε, που δεν θα το σκεφτοταν ποτε. Στη συνεχεια μπορεις απλα να την παρεις στην αγκαλια σου μεχρι να συνειδητοποιησει τι συναιβει να σου βουτηξει το κεφαλι και να σε πλακωσει στα φιλια και μετα σεξ!!!!!!!!!!! αλλα τοσο προσεκτικο σεξ......φανταστειτε να κανεις σεξ και να πρεπει να μην της κουνησεις το ποδι για να μην πονεσει. Ολο αυτο που περιεγραψα εχει να κανει με την αληθηνη πλευρα της καταστασης. Αγνωστη γυναικα (ή και γνωστη που να μην εχεις ιδιαιτερη σχεση μαζι της) , γυμνο μερος του σωματος που το βλεπεις ενω αυτη νοιωθει αβολα που το εχει εκτεθιμενο, ποδι που ποναει και τρυφερα και ερωτικα του παιρνεις τον πονο με ενα φιλι.... Ετσι μπορω να το καταλαβω και να το νοιωσω λοιπον. Τωρα το να το φτιαξω ολο αυτο το σκηνικο στημενο δεν θα μου προκαλουσε τιποτα. ουτε το να δω απλα το γυψο με το τακουνι, ουτε το να μην μπορω να χαιδεψω το ποδι, ουτε το να προσφερω το φιλι στο ποδι που υποτειθεται οτι ειναι πονεμενο, παει δηλαδη, μου χαλασε η φαντασιωση. Και χαλασε γιατι δεν ειναι αληθινη. Αλλα δεν το κατακρινω αυτο το φετιχ επειδη δεν το καταλαβαινω και δεν μου προκαλει κατι. Και το να γλυψω για παραδειγμα μια μποτα δεν προκαλει τιποτα σε αυτη που την φοραει, δεν προκαλει τιποτα στην γλωσσα μου, και δεν προκαλει και τιποτα στην ιδια την μποτα (αν ειχε στομα δηλαδη θα το ελεγε και η ιδια) κι ομως η αφεντρα που της το κανει ο σκλαβος της νοιωθει υπεροχα, ο σκλαβος επισης γαμοφανταστικά, και η μποτα δεν εχει κανενα προβλημα λογικα. αυτα!
     
  3. M_DIM

    M_DIM Regular Member

    Πρώτη φορά το ακούω αλλά ok ο καθένας με τα fetish του φίλε.
     
  4. castfetish

    castfetish New Member

    Απάντηση: Gipsfetish

    Η φαντασίωση ειναι υπέροχη παντως...
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα γραψω ομως και αυτο!!!!!!!!!!!!
    Δεν ξερω αν θεωρειτε φετιχ, ομως, οταν δω καποιον με το χερι η το ποδι στον γυψο το βρισκω πολυ ερωτικο, πολυ ρομαντικο, κατι μου βγαζει.
    Πιο πιτσιρικι τους ερωτευομουν κιολας! Απιστευτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Βεβαια μου ετυχε να κινδυνευσω οταν εξω στο δρομο ειδα εναν τυπο υπεροχο να περπατα με πατεριτσες και το ενα ποδι ως το μπουτι στον γυψο, και πηγαινοντας μπροστα του του ειπα, "Τι υπεροχο, τι ρομαντικο" διοτι καταλαβα πως ετοιμαζοταν να μου σκασει την πατεριτσα στο κεφαλι!
     
  6. spikehead

    spikehead Regular Member

    Χωρίς να θέλω να κοροιδέψω το φετίχ σου....

    Πρεπει να πηγαίνεις στα νοσοκομεία τύπου ΚΑΤ και να χτυπάς γκομενάκια......  
     
  7. castfetish

    castfetish New Member

    Απάντηση: Gipsfetish

    Σε τέτοια μέρη δεν γινετε τιποτα όμως από ερωτικής πλευράς.
     
  8. spikehead

    spikehead Regular Member

    έλα ρε, σιγα, θα βρεις τον τρόπο..... αμα υπάρχει θέληση......

    Αλλά απ'ότι κατάλαβα δεν σε νοιάζει άμα το πόδι/χέρι είναι όντως σπασμένο... εσένα σε ενδοιφέρει μόνο ο γύψος...
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Gipsfetish

    Ποιος το λεει αυτο????
    Αχ God! Ποτέ δεν θα ξεχασω τα πηδηματα (καλε αυτα πια δεν ηταν πηδηματα, τα salta mortale ηταν), οταν εβγαλα την σκωλικοειδιτιδα σε ενα νοσοκομειο (γιατι ο ηλεκτρολογος που πηγα στην αρχη μου ειπε οτι δεν μπορει), με εναν υπεροχο νοσοκομο, που τον ελεγαν Στελιο, ψηλος, αρρενωπος, με ενα οργανο τελειο, μα αυτο πια δεν ηταν απλως οργανο. Πιάνο ηταν!!!
    Δεν θα ξεχασω ποτε την επιμονη του να παιξω με αυτο το πιάνο, την στιγμη που τον ειχα διαβεβαιωσει οτι ημουν διπλωματουχος στα "πνευστά" 
     
  10. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Gipsfetish

    Απο προσωπική πείρα και ουχί άπαξ μπορω να σε βεβαιώσω για το αντίθετο.
     
  11. castfetish

    castfetish New Member

    Απάντηση: Gipsfetish

    για να το λες...
     
  12. Bestcasts

    Bestcasts New Member

    Για εμένα είναι κάτι σαν μορφή bdsm σε συνδιασμό με sock-pantyhose-toes fetish
    Προτιμώ είτε τα δύο πόδια φουλ σε γύψο είτε τα δύο πόδια και τα δύο χέρια φουλ είτε όλο το σώμα είτε κάτι που λέγεται double hip spica είναι κάτι σαν να είναι και τα δύο πόδια σε γύψο και γύψος επεκτείνεται μέχρι τη κοιλιά σου. Παγιδευμένος μέσα στον γύψο λοιπόν, είσαι εκτεθειμένος και ο άλλος μπορεί να σε κάνει ότι θέλει χωρίς τη θέληση σου και χωρίς να μπορείς να αντισταθείς εύκολα. Έτσι είναι το φετίχ για εμένα. Όχι δεν μου αρέσει όταν ο άλλος έχει τραυματιστεί όντως. Νομίζω επειδή δεν έχεις την "ελευθερία" κινήσεων σε σχέση με όταν απλά προσποιεισαι. Όταν δεν είσαι τραυματισμένος μπορείς να "παλέψεις" για να απελευθερωθεις (χωρίς επιτυχία). Δεν πρόκειται να σπάσω τα κόκαλα κανενός για την ευχαρίστηση μου. Γενικά καλό είναι να μην κοροϊδεύετε τόσο τα άλλα φετίχ ΟΣΟ περίεργα και να είναι.