Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Happy Tree Friends

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 26 Αυγούστου 2008.

  1. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Happy Tree Friends

    Brilliant!
     
  2. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Happy Tree Friends

    Τι σχέση έχουν τα happy tree friends με το BDSM Art and Literature;
    Το έχουμε κάνει έναν αχταρμά το forum;

    Ο αγαπημένος μου χαρακτήρας είναι ο Flippy. O φλιπαρισμένος (απο τον πόλεμο) πρασινομπερές.

    Γι αυτούς που δεν τα βρίσκουν κατάλληλα για παιδιά να πούμε ότι τα συγκεκριμένα κινούμενα σχέδια ΔΕΝ προορίζονται για ανήλικους. Το κανάλι MAD τα παρουσίαζε απο τις 12:00 τα μεσάνυκτα και μετά.

    Και φυσικά θεωρούνται αρκετά cult με φανατικούς οπαδούς αλλά και πολέμιους.
    _______________________________________________________________________________________

    - Κι εγώ ρε φίλε πάντα ήθελα και καημό το είχα να πιάσει επιτέλους το κογιότ, εκείνο το ηλίθιο και σαχλοιδέστατο μπίπ μπίπ και να το σκοτώσει με αργό και βασανιστικό θάνατο...  
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Happy Tree Friends

    Δεν έχει καμία Ευγενή μου καλλιτέχνη;
    Όσο για τον Flippy και εμένα είναι ο αγαπημένος μου  
     
  4. hermis

    hermis Regular Member


    Αυτή η χροιά της φωνούλας με το χαμογελάκι στο 00:45 σημείο του video κάτι μου θυμίζει Ηλία μου.... 

     

    Είμαι 100% πεπεισμένος πως ..... 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Που να την ακούσεις να τα βλέπει κιόλας, λες και υπάρχει ηχώ στο σπίτι  
     
  6. hermis

    hermis Regular Member

    Είμαι 100% σίγουρος ....  

    Τρομερή ομοιότητα.

    τους χαιρετισμούς μου...