Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Hau mal ab, Nazijaeger!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mavrobasilis, στις 6 Μαρτίου 2008.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Δεν χρειάστηκε να περιμένει τον Ροβεσπιέρο για να λησμονήσει τον Diderot.
    Ενώ αυτή η θεσπέσια ουδέποτε λησμόνησε την τέχνη των δηλητηρίων και, ως λέγεται, τον πειρασμό της αιμομιξίας.
    Χωρεί αμφιβολία για το ποιά υπήρξε αυθεντική Κυρίαρχος, ανάμεσα στην Αικατερίνη και τη Λουκρητία; Και εν πάση περιπτώσει από ποιά θα προτιμούσες, Ηλία, να εξοντωθείς - με το μουνί της βρόγχο γύρω από το ταξιδιάρικο μυαλό σου;
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Συμφωνώ απόλυτα Δάσκαλε   και πολλά παιδικά μου όνειρα έγιναν υγρός καμβάς για χάρη της, όπως και για χάρη της κυρίας...

     
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μία αγαπημένες μου φαντασιώσεις στην τρυφερή μου ηλικία ήταν να σοδομίζω τον υιό της, ενώ παρακολουθούσε την μητέρα του που γλεντούσε με τους φρουρούς του παλατιού...
     
    Last edited by a moderator: 21 Μαρτίου 2008
  4. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Hau mal ab, Nazijaeger!

    θατσερ/ειπε: Κανείς δε θα θυμόταν τον Καλό Σαμαρείτη αν είχε μόνο καλές προθέσεις: είχε και χρηματα !!!
     
    Last edited: 2 Δεκεμβρίου 2008
  5. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

     

    Δεν θα έπρεπε, φρονώ να παραλειφθουν, πολλοι ξεχνουν συχνά τους δύο πρώτους κυρίους
     
    Last edited: 21 Μαρτίου 2008
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Τελικά το θηλυκό του Ούννου ποιο είναι;
     
  7. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Dolmance, Ηλίας, οι ρεφορμιστικές παρεκλίσεις οφείλουν να καταστέλλονται ανηλεώς.

    MasterJp, επίσης ζηλώσας τον τίτλο 'μάστιγα του θεού', ο Aguirre δείχνει ξεκάθαρα τα καταστέματα του παρανοϊκού δυνάστη. Οι διαφορές μεταξύ αυτού και του δεσποτικού κυρίαρχου είναι αρκετά ασαφείς σε όσους εμφορούμενοι ουμανιστικών ψευδαισθήσεων αδυνατούν να διακρίνουν τις αρετές του κυρίαρχου. [Αυτή ακριβώς η αδυναμία αποσύμπλεξης οδηγεί σε ιερεμιάδες με αποτέλεσμα κάποιες φαιδρές αιτιάσεις που προηγήθηκαν.]
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

     

    Υπερφίαλο.
     
  9. Μην εισαι "πονοψυχος νοσυλευτης των γιατρων χωρις συνορα" μαθε να διακρινεις τις
    αρετες κυριαρχου.


    Βρε μανια που την εχουν μερικοι να μην μπορουν να "αποσυμπλεχτουνε" καταντουν στο
    τελος "ιερεμιαδες" που κανουν "φαιδρες αιτιασεις" ολοφανερα "εμφορουμενοι ουμανιστικων
    ψευδαισθησεων". "Πονοψυχοι νοσυλευτες των γιατρων χωρις συνορα"

    Οι παραπανω φρασεις αφιερωνωνται σε οσους ακομα πιστευουν αυτους που λενε....
    "Εμεις ? ΜΟΝΟ τις οργανοτικες και κυριαρχικες ικανοτητες θαυμαζουμε και τις
    ξεχωριζουμε απο τις πραξεις τους"
    ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΓΑΝΟΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΡΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΙΤΕΣ
    Σε καθε περιπτωση διατηρω στο ακεραιο το δικαιωμα μου να ειμαι φαιδρος , να μην
    ξεχωριζω αυτους απο τις πραξεις τους και να λεω...ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥΣ
    Ισως να εχω επηρεαστει απο "ουμανιστικες ψευδαισθησης" και ως αποτελεσμα να
    μην με αγγιζουν οι αμπελοφιλοσοφιες των κρυφοθαυμαστων τους. Αδιορθωτος ε???
     
  10. astrologman

    astrologman Regular Member


    Αν κατάλαβα καλά πρέπει να εκλάβω ως σκωπτική την παρότρυνση μάθησης.

    Πάντως και δυστυχώς για τις ιστορικές συγκυρίες της ανθρωπότητας δεν μπορούμε να παραγνωρίσουμε τις ηγετικές ικανότητες ορισμένων προσώπων που τους έδωσαν την δυνατότητα να επιτελέσουν το υπόλοιπο θεάρεστο έργο τους.
     
  11. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Ολλανδία
     
     
  12. Bislave

    Bislave Regular Member

    Ωραία εικόνα. έχεις κανένα λινκ;