Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

here comes...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος MistressJeanneD'Arc, στις 18 Μαϊου 2007.

  1. subidio

    subidio New Member

    Απάντηση: here comes...

    My greetings Turkish Godess......
     
  2. dimos

    dimos New Member

    Very nice hands and feet Mistress. Love Your coloured fingernails
     
  3. Knize.Vladivoj

    Knize.Vladivoj New Member

  4. tangerine

    tangerine Regular Member

    Απάντηση: Re: here comes...


    Ψευτσσσσ
    Ψευτσσσσσσσ
    Αααααψιουυυυυυ!
     
  5. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: here comes...

    Ε λοιπόν εμένα δεν μ'αρέσουν! Συγγνώμη αλλά νομίζω ότι έχω ελευθερία στην έκφραση ε?
    Είναι κοντά και χοντρά και τα χέρια και τα πόδια. Ισως γιατί μ' αρέσουν τα λεπτά και μακριά χέρια και πόδια.
    Ξανα συγγνώμη αλλά θέλω να είμαι ειλικρινής με ολους και να μην δουλεύομαι χωρίς λόγο!

    So I don't like them at all! Sorry, but I think I have the right to express my opinion?
    They are short and fat. Maybe 'cause I like long and thinly fingers and toes.
    Sorry again but I want to be honest with everyone in here and not to kiding to myself!
     
  6. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Re: Απάντηση: Re: here comes...

    Courage my friend Tanjerine.Got to find some courage even if that makes you vulnerable in catching a cold and you forget your english  
    See how well is mds coping with it.
     
  7. savra

    savra Guest

    Re: Απάντηση: Re: here comes...

    Και αγάπη, εσωτερική και συναισθηματική με τρυφερή αγκαλιά...