Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

I'm gonna close to you...Are you terrified of me?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 27 Ιανουαρίου 2007.

?

Are you terrified if he's gonna get close to you?

  1. Ναι, νιώθω τρόμο με την σκέψη ότι παρακολουθούμαι.

    2 vote(s)
    6,7%
  2. Αισθάνομαι άνετα. Δεν έχω κανένα πρόβλημα.

    4 vote(s)
    13,3%
  3. Νιώθω συνεχώς την παρουσία του και αυτό με ευχαριστεί.

    12 vote(s)
    40,0%
  4. Δεν το αντέχω. Δεν μπορώ να νιώθω τόσο πολύ περιορισμένη.

    12 vote(s)
    40,0%
  1. zinnia

    zinnia Contributor

    μερικες φορες θα θελα να ειμαι αορατη..η οπως βλεπουμε στα κατασκοπευτικα εργα..μια μυγα..κατι μικρο τελος παντων που δεν προκαλει υποψιες και να παρακολουθουσα.. Μετα ομως συνερχομαι και λεω..ασε θα χαλαστεις..και δεν εχει και κανενα νοημα..

    Δεν το εχω κανει ποτε στη ζωη μου παντως στην πραγματικοτητα. Ουτε εβαλα κανεναν αλλον να το κανει.. Και θα θυμωνα πραγματικα αν επιανα στα πρασα να μου το κανουν εμενα.. Δεν θα κολακευομουν, θα γινομουν εξαλλη!
     
  2. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: I'm gonna close to you...Are you terrified of me?


    Τι να σου πω... Εσυ εισαι η Κυρα του post, εσυ αποφασιζεις το ευρος και τις διαστασεις του.
     
  3. Emma

    Emma Contributor

    Εμένα κάτι σε psychos μου φέρνει όλο αυτό γι' αυτό και ψήφισα το τελευταίο.
     
  4. Emma

    Emma Contributor

    χαχαχαχα     ε μα δεν έχω δίκιο;  

    Fanshaw μήπως τελικά έχεις μετοχές στο YouTube;