Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Jerk off in sea

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Spiros.93, στις 5 Μαϊου 2022.

  1. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Πολύ καλό αυτό!!! Εχεις φορεσει ποτε σφηνουλα στη θαλασσα ?
     
  2. her-ald

    her-ald Regular Member

    Όσες φορές εχυσα εντός θαλάσσης μου τον έπαιζαν. Μόνος δεν έχω χύσει στη θάλασσα
     
  3. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Πολυ καλο!!! Πηρε ωρα να χυσεις?
     
  4. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Είμαι μεταξύ του να γίνω ερημίτης μοναχός και του να αυτοκτονήσω χτυπώντας το κεφάλι μου στον τοίχο...
     
  5. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Γιατι ετσι??
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    αν πιάνεται και το ποτάμι, έχω αυνανίσει πρώτα θηλυκό και μετά αρσενικό σολωμό στο ίδιο μπωλ. γράφτηκε και σε βίντεο.
     
  7. Berlin88

    Berlin88 Regular Member

    Αγαπημένη σου παρέα σε αυτό ?? Δλδ τι παρέα είχες η θες να είχες που να σε ερέθισε ν αυνανιστεις στο νερό εν αγνοία τους ???
     
  8. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Μια ξαδερφη μου η οποια παντα στην παραλια φοραει μαγιο κορδονακια και ειναι τερμα ερεθιστηκο το κωλαρακι της. Οποτε αφου παιρνω ματι μεχρι να μπουμε στο νεεο, μετα οσο κανουμε μπανιο κ μιλαμε να παιζω, και να προσπαθησω να κρατηθω κατα την εκσπερματωση να μην καταλαβει ΤΠΤ αν και δυσκολο...
     
  9. her-ald

    her-ald Regular Member

    Αρκετή είναι η αλήθεια
     
  10. Ak93

    Ak93 New Member

    Το χω κάνει κι εγώ σε παραλία γυμνιστών. Και μια φορά μου την έπαιξε η κοπέλα μου μέσα σε κόσμο.
     
  11. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ελπίζω μόνο να μην ήταν κρητικιά  
     
  12. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor