Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

LEGS...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος spartacus, στις 20 Ιουλίου 2014.

  1. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Τί είναι αυτό?είναι κολλητικό ? 
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  7. Συμφωνώ ΑΠΌΛΥΤΑ!! οι μυτερές μπότες δεν μου αρέσουν καθόλου!! Αντίθετα με μια στρογγυλή θα έμοιαζε περισσότερο με μποτακι εποχης..! Λατρεύω εκείνα τα φουσκωτά ρούχα και τα μποτακια με κορδονια !πολύ θηλυκά! Υπέροχα
     
  8. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Ούτε που την είχα προσέξει!!    
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ αφιέρωσα την προσοχή μου πρώτα στην πινακίδα και μετά στο σήμα στο καπό... Γατάκι @neos Protaris χαχαχα...   

     
     
  10. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Γενικα @sokolata δεν μου αρεσουν οι μυτες σε μποτες η γοβες...Φυσικα ειναι και θεμα γουστου...Το καταννοω απολυτα καθως και το σεβομαι 
    Χαχα,νομιζω οτι καταλαβα τι εννοεις...Αν και δεν ετυχε ποτε να πεσει στα χερια μου κατι τετοιο,δεν εκρυβα ομως ποτε τον θαυμασμο μου,οταν τα χαζευα πανω σε αλλα σωματα... 
    Οπως καταλαβες,την ιδια λατρεια εχω και εγω σε αυτα... 
     
  11. ασημαντα πραγματα η χαραμαδα......στον δρομο..... ειναι συμαντικοτερη   
    και παψε να βγαζεις τις φωτο απο τις παλιες σου κατακτησεις το ειδα το 2012 .....     
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, παρά είναι "κυριούλα" για γούστα μου εκείνη στην οποία αναφέρεσαι...
    Εγώ ρέπω προς κάτι πιο fetish ( άντε, να βάλω μια του είδους κι εγώ )...

    Υ.Γ.

    Με την χαραμάδα στο δρόμο, δεν μ' έκανες μόνο γατάκι, παπαγαλάκι στο κλουβί μ' έκανες χαχα...         

     
     
    Last edited: 5 Ιανουαρίου 2016