Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

LEGS...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος spartacus, στις 20 Ιουλίου 2014.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

  4. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    ...μετά θα μου λες πάλι ιστορίες, αν σου πω ότι κοιτάζω αλλού, ότι μπερδεύτηκες, ότι έχεις πονόδοντο κλπ...    

    Καλημέρα φίλε μου (γιατί στις άλλες απαντήσεις μου το ξέχασα)
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Καλημέρα βρε καπετάνιο πειραχτήρι. Δεν το έχω το Frankenstein βρε παλουκάρι. Θα μπορούσα να κόψω την φώτο και ν' αφήσω μόνο τα ποδαράκια.
    Αλλά το ξαναγράφω, θα ήταν σαν να κατακρεουργούσα ένα κομψοτέχνημα. Πάντως εγώ είμαι ψυχάκι, γιατί πρώτα τα πόδια κοίταξα.
    Παρατηρώ ολόκληρη την φώτο και αν η πλειονότητα των λεπτομερειών είναι του γούστου μου, την ανεβάζω.
    Τώρα αν σου πω, ότι δεν κοίταξα και το κωλαράκι καθώς και το μέρος του στήθους που αχνοφαίνεται, ακόμη και το πατούμενο ( γιατί κοιτάζω κι εκείνο ),
    θα σου έλεγα ψέμματα.   

    Υ.Γ.

    Βάλε βρε και καμιά φώτο, το λένε google και πίστεψε με, δεν δαγκώνει, στο λέω στην προσκοπική μου τιμή χαχαχα...   

     
     
  6. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Συνομιλείς μ' ένα κινούμενο petscan  

    Υ.Γ.
    Άντε για σένα (αλλά κι επειδή έχω ξαναπαντήσει "στεγνός" και δεν μ' αρέσει να παραβαίνω -πολύ- νηματοόρια), la voila.

     
     
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

  8. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

  9. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

  10. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

  11. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

  12. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι