Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

LEGS...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος spartacus, στις 20 Ιουλίου 2014.

  1. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    But...for you, of cource.

     
     
  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    <3
     
  3. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Please don't let me be misunderstood...it wasn't!!!
     

    Συνημμένα Αρχεία:

    • legs2.png
      legs2.png
      File size:
      207,1 KB
      Προβολές:
      26
  4. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    So...it comes natural, then.

     
     
  5. espimain

    espimain Contributor

  6. espimain

    espimain Contributor

  7. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    @Tenebra_Silente , γιατί ξέρω ότι είσαι ξύπνιος ακόμα...και γιατί κι εγώ θα παραμείνω ξύπνιος και "ξύπνιος" καιρό...

     
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αγαπητέ @CaptainAfrican είμαι με το ένα μάτι ανοιχτό και τ' άλλο κλειστό. Ως προς το "μάτι", του έβαλα μαύρα γυαλιά, γιατί κουράστηκα να "βλέπω" κάποια πράγματα.

    Υ.Γ.

    Θα σου πρότεινα να κοιμηθείς.
    Καθώς και να "κοιμηθείς" αναφορικά με κάποια θέματα. Ποια? Το ξέρεις μόνο εσύ.
    Καληνυχτούδια Καπετάνιο...  

     
     
  9. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Θυμήθηκα το τραγούδι που λέει "το τρίτο σου μάτι-με κατασκοπεύει" και τον "Μαύρο γάτο"...μην με ρωτήσεις τον συνειρμό...δεν θα πάρεις απάντηση  

    Υ.Γ.

    Είναι αγρίως όμορφα περίεργο πως μπορούν να "μιλάνε" δυο άνθρωποι, που δεν ξέρουν βασικές πληροφορίες ο ένας του άλλου...
    Γαλήνη είναι η λέξη...και η απουσία της...

    Καληνύχτα φίλε μου και την καληνύχτα μου και στην @Ana Steel

     
     
  10. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ το τραγούδι του Τσακνή, το άκουγα χθες...Έχουμε και οι δυο τους συνειρμούς μας...

    Υ.Γ.

    Άγρια η ομορφιά του σκότους και γλύκα εκεί που η νύχτα σταυρώνει το κορμί της με τις πρώτες ηλιαχτίδες...
    Οι αληθινά βασικές πληροφορίες δυο ανθρώπων που "μιλάνε", είναι εκείνες που αχνοφαίνονται ανάμεσα στις γραμμές...
    Καληνύχτα φιλαράκι...Να είσαι καλά...Θα της δώσω την καληνύχτα σου ευχαρίστως... 

     
     
  12. Hiskitten

    Hiskitten New Member