Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Magic" [split]

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Arina, στις 17 Αυγούστου 2010.

  1. Kassandra

    Kassandra Regular Member

    Απάντηση: "Magic" [split]

    Μέχρι πριν λίγες μέρες το προφίλ μου είχε φωτό κατεβασμένη από το ίντερνετ όπως τόσα άλλα προφίλ.Πόσοι ψεύτες υπάρχουν άραγε (?!).Ανάμεσά τους κι εσύ που έχεις ως άβαταρ 1 ζευγάρι χέρια αμφιβόλου προελεύσεως!!! Και μήπως θυμάσαι πώς ξεκίνησε κ το δικό σου προφίλ πριν ασχοληθεί κάποιος κ σε βγάλει μερικές φωτό???Είχες φωτό άσχετες...Έτσι δεν είναι?? Πόσο μίζερο ανθρωπάκι μπορείς να γίνεις για να υποστηρίξεις αυτά που λες?? Αυτό σε έμαθαν ότι είναι bdsm??? Έχε υπόψιν σου ότι η μικρότητά σου δεν σε κάνει πιο μικροσκοπική...Μπερδεύεσαι...


    Σε κατηγόρησε κανείς??Εσύ κατηγορείς κάποιον ότι έχει ψεύτικα προφίλ κ ψεύτικες φωτό...     Μήπως έχεις απομακρυνθεί λίγο από το στόχο σου (να μάθεις το bdsm)??? Μάθε ότι το κουτσομπολιό (ποιός έρχεται άπλυτος ή όχι να σου κάνει session κλπ) δεν αφορά κανέναν κ δεν έχεις λόγους να το κάνεις.Και ναι δεν θα ασχοληθώ με έναν άνθρωπο που μοιράζει τέτοιου είδους "πληροφορίες" από εδώ κι από εκεί...Λυπάμαι...


    Αυτό συνάδει προσωπική επίθεση,αλλά δεν πειράζει αυτό συμβαίνει όταν κάποιος χάνει την ψυχραιμία του.Δεν μπορεί να καταλάβει απλές έννοιες.




    Προς ενημέρωσή σου κανείς δεν χαλάει τη ζαχαρένια του.Εγώ ίσα ίσα το διασκεδάζω απίστευτα...Και συμφωνώ με το ρητό αρκεί να μην σου πέφτει ο ουρανός στο κεφάλι κ από τη ζαλάδα χάνεις το στόχο σου...Πέρα από το κουτσομπολιό,την κακοήθεια κ τα μαθήματα συμπεριφοράς σε ανθρώπους που σου συμπεριφέρθηκαν σοβαρά σου υπενθυμίζω:Άθλιο το κάδρο,άθλια η εικόνα,το σύνολο αλλά καλή η πρόθεση της αλλαγής.Keep focus on it..Ξέρεις εσύ.Και σαν φιλική συμβουλή να σου πώ να βάλεις ένα καλύτερο μότο στη ζωή σου.Την υπογραφή μου.

    Και σκέφτομαι ότι τώρα που τα βρήκες με τον εαυτό σου θα μπορέσεις να βρεις τις απαντήσεις σου γιατί αυτό είναι το ζητούμενο.Τώρα όσο για τα διακστήρια και τους πολέμους δεν είσαι σε καμιά ταινία.Χαλάρωσε...Εγώ ρώτησα απλά να επιβεβαιώσεις ένα γεγονός,αλλά να δεχτώ όλα αυτά τα φανταστικά που λες επειδή εσύ τα βλέπεις έτσι είναι λίγο κουτό δεν βρίσκεις????Το τηλ μου το έχεις και μπορείς όποτε θες να με πάρεις να μου πεις τις φανταστικές αιτιολογίες σου...Όσο όμως τα λες εδώ στο δημόσιο βήμα δεν θα επιτρέψω να με διαβάλεις.

    P.S.1 : Ακόμα δεν είπες αν όντως χρησιμοποίησες το προοφίλ της ivonis όταν ήσουν banαρισμένη...Όπως μιλάς εσύ με πραγματικά γεγονότα έτσι μιλάω κι εγώ.Και αυτό το ξέρουμε εγώ,εσύ (είμασταν μαζί όπως πολύ σωστά είπες) και η κοπέλα βάβαια που πολύ υγενικά σου παραχώρησε το δικαίωμα για να μπαίνεις αφού είχες πάθει στερητικό σύνδρομο.Το θυμάσαι έτσι??

    P.S.2:Ασχολείσου με τα σοβαρότερα πράγματα λοιπόν και σταμάτα να βγάζεις χολή και την αφήνεις να κιτρινίζει τα γραπτά σου.Κιεγώ έχω σοβαρότερα πράγματα να κάνω αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα αφήσω να συνεχιστεί μια τέτοια παρωδία...Εδώ,για να τελειώνουμε,δεν υπάρχουν ομάδες...Απλά κάποιοι ψεύτες δεν γίνονται ανεχτοί και όπως είδες υπάρχουν αρκετοί άνθρωποι οι οποίοι έχουν ενοχληθεί όταν μπαίνοντας νέοι στο χώρο αντιμετωπίζουν διάφορα που εσύ προσπαθείς να δικαιολογήσεις με τη συμπεριφορά σου.Μην προσπαθείς να υποβαθμίσεις το θέμα της συμπεριφοράς κάποιων παλαιότερων που κινούνται με ύποπτο τρόπο στο χώρο σε ανθρώπους που πρωτομπαίνουν γιατί και οι δυο μας ξέρουμε κ τη συμμετοχή σου σε αυτό και τη συνηγορία και το άλλοθι που του δίνεις...
     
    Last edited: 18 Αυγούστου 2010
  2. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: "Magic" [split]

    Τελειώσατε;
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: "Magic" [split]

    Από τώρα; Κάτσε να απολαύσουμε θέαμα κι εμείς που λείπαμε!  
     
  4. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: "Magic" [split]

    Μπορώ να έχω safeword;
     
  5. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    Εκκρεμεί να μάθουμε και ποιός άπλωσε τα ρούχα στην ταράτσα
     
  6. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Τι εγινε ρε παιδια?παλι μπαρουτι φαγαμε?
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: "Magic" [split]

    Α, δε θα ξαναεξαφανιστώ για τόσο καιρό. Τα καλύτερα χάνω!
     
  8. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: "Magic" [split]

    χαρα στο κουραγιο σας.......
     
  9. beltedgirl

    beltedgirl Regular Member

    Απάντηση: Re: "Magic" [split]

    Αμήν και πότε... για να απλώσει και τα δικά μου...  
     
  10. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: "Magic" [split]

    Δεν το αφήνεις καλύτερα; Με βάση τα γραφόμενα δεν θα γίνει δουλειά . Και επίσης "φύλαγε τα ρούχα σου, να έχεις τα μισά".
     
  11. spectrum

    spectrum Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κατι τετοιο υπεθεσα και εγω stellina και δεν ειναι καθολου κακο να παραδεχεσαι τα λαθη σου και να μαθαινεις απο αυτα..Αυτο ισχυει για ολους μας αλλωστε και οχι μονο για σενα..Και σου ευχομαι να βρεις αυτο που αναζητας..


    stellina o καθενας μπορει να πει οτι θελει για οποιοδηποτε..Εδω ολοκληρο νημα ανοιχτηκε και κατηγορηθηκε μελος του φορουμ οτι καταχραστηκε χρηματα απο αλλο μελος(χωρις να παιρνω θεση αν ειναι αληθεια η οχι)...
    Και το ζητημα ειναι να μπορεις αυτα να τα λες και στον αλλο μπροστα..Και οχι πισω απο την πλατη του..Για αυτο τον λογο λοιπον κανονιστηκε αργοτερα και μια αλλη συναντηση για καφε οπου κληθηκαν ολοι να υποστηριξουν τις αποψεις τους και οτι εχουν να πουν να το πουν μπροστα στον αλλον...Τοσο εγω οσο και καποιοι αλλοι/ες πηγαμε..Καποιοι ομως δεν ηρθαν..Προτιμησαν την φυγη..Τυχαιο? οχι..απλα αναμενομενο..
     
  12. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ολο το φορουμ ειχανε καλεσει; Τι γινεται ρε παιδια πως δεν ακουσα γιαυτο; χαχα! Τα καλυτερα χανω η επαρχιωτισσα...