Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Make my day!!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Θρυαλλίς, στις 30 Αυγούστου 2015.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Λείπει το σημείο που αποκαλεί μαθηματικό χαχαχαχαχαχαχαχαχα λιώνω τον Λεωνίδα... Πάντως αν είναι να πουλάει ο Λεωνίδας τα βιβλία κάθε μέρα θα αγοράζω βιβλία για να βγαίνω συν... χαχαχαχαχαχαχαχα
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

     έκλαψα λίγο
     
  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  8. pistols

    pistols Regular Member

    Μία συγκινητική ιστορία:
    Γύρω στα 15 μου.
    Πήγα στο φαρμακείο να αγοράσω ένα κουτάκι προφυλακτικά και η φαρμακοποιός, ήταν μια πανέμορφη γυναίκα.
    Κατάλαβε με τη μία πως ήμουν άσχετος, οπότε δίνοντάς μου το κουτάκι, με ρωτάει.
    – Ξέρεις πως να το φορέσεις;
    – Όχι, της απαντώ διστακτικά. Είναι η πρώτη μου φορά.
    Ανοίγει λοιπόν το κουτάκι, βγάζει ένα και το περνάει στον αντίχειρά της, λέγοντάς μου να προσέχω να είναι τοποθετημένο καλά.
    Εμφανέστατα, φαινόμουν ακόμη μπερδεμένος, οπότε κοιτάει γύρω γύρω να δει αν υπήρχε κανένας άλλος στο φαρμακείο.
    Ήμασταν μόνοι.
    – Περίμενε λίγο, μου λέει.

    Πάει στην πόρτα καιτην κλειδώνει.
    Με παίρνει απ το χέρι, με πάει στο πίσω δωμάτιο, βγάζει τη μπλούζα της και το σουτιέν της και μου λέει:
    – Σ” αρέσουν;
    Έμεινα λέμε!!! Το μόνο που κατάφερα, ήταν να γνέψω ναι. Μου λέει τότε, πως είναι ώρα να φορέσω το προφυλακτικό. Όπως το φορούσα, κατέβασε τη φούστα της, έβγαλε το εσώρουχό της και έγειρε στο γραφείο.
    – Έλα, μου λέει. Δεν έχουμε πολύ χρόνο!
    Έτσι πάω από πίσω της και ήταν τόσο υπέροχα, που δε μπόρεσα να κρατηθώ και τελείωσα μέσα σε δευτερόλεπτα.
    Με κοίταξε λίγο συνοφρυωμένη και με ρώτησε.
    – Το έβαλες το προφυλακτικό;
    – Και βέβαια! της λέω.
    Και της έδειξα τον αντίχειρά μου με το
    προφυλακτικό…
    Λιποθύμησε..!
     
  9. libra

    libra Regular Member

    Στον ονειροκριτη που να ψαξω; Προφυλακτικο, αντιχειρας ή ομορφη φαρμακοποιος;
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor