Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Make my day!!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Θρυαλλίς, στις 30 Αυγούστου 2015.

  1. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Αν γυρισω το βραδυ σπιτι θα σου πω και σε ποιο καφε ησουν . Δεσμευομαι δημοσιως

    Μου ηρθε περιοδος και εχω νευρα  
     
    Last edited: 15 Αυγούστου 2020
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Training techniques and green horses. That's where it's at.


     
     
  3. espimain

    espimain Contributor


         
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Εκλαψα
     
  5. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

  6. tithon

    tithon Contributor

    και αλυσίδες και μεταλλικό πλαγκ
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Γυρνάει ο Μήτσος ξημερώματα σπίτι, τύφλα στο μεθύσι ξαπλώνει στο κρεββάτι και πεθαίνει στον ύπνο του. Στον Παράδεισο που φτάνει, διαμαρτύρεται…
    – Δεν θέλω να πεθάνω, δεν θέλω να πεθάνω, αφήστε με, θέλω να γυρίσω πίσω!
    Ο Άγιος Πέτρος στη ρεσεψιόν του παραδείσου του λέει, δεν γίνονται αυτά τα πράγματα, αφού ήρθες εδώ, τελείωσε τώρα. Ο Μήτσος όμως συνεχίζει να χτυπιέται και να ζητάει να γυρίσει πίσω…
    -Για στάσου του λέει ο Άγιος Πέτρος, κάτι μπορούμε να κάνουμε θα γυρίσεις πίσω, αλλά θα είσαι κότα, θα σε στείλω σε μια φάρμα κοντά στο σπίτι που έμενες.
    Ο Μήτσος απογοητευμένος δέχεται και σε λίγο αρχίζει να βγάζει φτερά, λειρί και να, βρέθηκε κοτόπουλο σε φάρμα στη παλιά του γειτονιά. Μετά από λίγο αισθάνεται ένα βράσιμο στη κοιλιά του και, πλουπ, γεννάει ένα αυγό!
    Το κοιτάζει παραξενεμένος και σε λίγο να ένα αυγό ακόμα βγαίνει από μέσα του! Ενθουσιασμένος που αισθάνθηκε τη χαρά της μητρότητας, σφίγγεται να κάνει και άλλο αυγό. Και τότε αισθάνεται μια γερή σφαλιάρα και τη φωνή της γυναίκας του, να του φωνάζει :
    – Ξύπνα ρε Μ@@@κα! Δεν φτάνει που κακαρίζεις όλη τη νύχτα, μας έχεσες κιόλας!
     
  8. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

  9. espimain

    espimain Contributor

  10. espimain

    espimain Contributor

  11. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

  12. espimain

    espimain Contributor