Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Make my day!!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Θρυαλλίς, στις 30 Αυγούστου 2015.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    - Ποια σταση σου αρεσει στο σεξ?
    - Το 2020
    - Πως ειναι αυτη, δεν την ξερω
    - Εκει που δεν το περιμενεις, σε γαμανε απο παντου!
     
  3. brenda

    brenda FU very much

  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Το αφήνω εδώ...

     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Limbo time!    

     
  6. Unit

    Unit Regular Member

  7. iolanda

    iolanda Contributor

    Αχαχαχαχα
    Πολύ καλό!!
     
  8. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Κλαίω!
     
  9. espimain

    espimain Contributor

    Στο δέκατο τρίτο βασίλειο, στο κάστρο ζούσε - υπήρχε μια όμορφη, ανεξάρτητη και έξυπνη πριγκίπισσα.
    Κάποτε κάθισε στην ακτή μιας γραφικής λιμνούλας σε μια πράσινη κοιλάδα κοντά στο κάστρο της, σκέφτηκε το νόημα της ζωής και ξαφνικά είδε ένα βάτραχο. Ο βάτραχος πήδηξε στην αγκαλιά της και είπε:
    - Γλυκό, ευγενικό κορίτσι. Ήμουν κάποτε ένας γοητευτικός πρίγκιπας, αλλά ένας κακός μάγος με μάγεψε, μετατρέποντάς με σε βάτραχο. Αν με φιλήσεις, θα γίνω πρίγκιπας ξανά, και μετά αγαπητή μου, θα εγκατασταθώ στο κάστρο σου, και θα μου μαγειρέψεις φαγητό, θα καθαρίσεις το άλογό μου, θα πλύνεις τα ρούχα μου, θα μεγαλώσεις τα παιδιά μου και θα χαρείς που σε πήρα ως μια σύζυγο...
    Το ίδιο βράδυ, τρώγοντας βραδινό με βατραχοπόδαρα καλά καρυκευμένα και ένα ποτήρι λευκό κρασί, η πριγκίπισσα αθόρυβα έσπασε και σκέφτηκε: ′′ Άντε γαμήσου!"
     
  10. Una__Regina

    Una__Regina New Member

  11. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ας μάθουμε μια ξένη γλώσσα.

     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor