Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

massage ποδιών και ηδονή

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος nasmar, στις 16 Ιουλίου 2007.

Tags:
  1. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: massage ποδιών και ηδονή

    male part

    μεγαλούλα δεν το κατάλαβες ή δεν το διάβασες το πρώτο post του θέματος;

    σου φαίνεται να εννοώ αντρικά πόδια;
    η υπόλοιπη ροή του νήματος ,σου δείχνει αυτό;


    το οτι το ρήμα δίνω, είναι σε πρώτο πληθυντικό, σημαίνει κάτι που δεν ήξερα για το φύλο σου;
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    from personal experience:
    το να κάνω μασάζ ,και μάλιστα χωρίς να ξέρω, στα πόδια γυναίκας με ερεθίζει , όχι μόνο γιατί ικανοποιώ μία γυναίκα αλλά γιατί και προσπαθώ να ικανοποιώ , η διαδικασία μετράει όχι το αποτελέσμα αλλίως η αφεντρούλα ας σκάσει τα ευρωπουλάκια σε κάποιον επαγγελματία .
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καλε αυτο πια ειναι ποδοσφαιρο!

    Και τα χερια για να δινουμε χαστουκια?????????
     
    Last edited: 25 Σεπτεμβρίου 2007
  4. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: massage ποδιών και ηδονή

    Ας μη μιλήσω γιατί πάλι θα βάλω μπουρλότο με αυτά που βλέπω......
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: massage ποδιών και ηδονή

    Nα βαλεις, επιβαλεται!
    Δεν τους βλεπεις πως αρπαζονται με το παραμικρο???????
     
  6. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: massage ποδιών και ηδονή

    Πολύ "αρπακτικά" βρε παιδί μου!    
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Σε πολλές σκέψεις με έβαλε το συγκεκριμένο νήμα. Σόρρυ για τις αρχικές κλωτσιές, μάπα χαρακτήρας, τι να κάνουμε;  

    Πέρα από το απλό γεγονός ότι μου αρέσουν πολύ τα γυναικεία πόδια (ιδίως τα δικά μου) και ότι πάντα παρατηρώ τα πόδια των άλλων (ανεξαρτήτως φύλου), όπως παρατηρώ και τα χέρια τους, την κατανομή των τριχών τους (σέ άντρες), το χρώμα των ματιών τους κλπ., θα πρέπει να επισημάνω ότι το θέμα για μένα έγκειται αλλού. Η θέαση και ο χειρισμός του σώματος (στο σύνολό του) είναι απολαυστικός και τα πόδια φυσικά είναι πολύ σημαντικά για κάποιους αλλά εγώ προσωπικά δεν τα χρησιμοποιώ για άντληση σεξουαλικής απόλαυσης. Όσο για τις (νοητές) κλωτσιές, απλά αντλώ εγκεφαλική απόλαυση.

    Ας πούμε ότι προσπαθώ να παρακάμψω για λίγο την αβάστακτη βεβαιότητα των προτιμήσεών μου (μεγάλο φορτίο ακόμη και για μένα, όχι οι προτιμήσεις αλλά η βεβαιότητα). Ας πούμε δηλαδή ότι αρχίζω να σκέφτομαι, όχι τις δικές μου σεξουαλικές προτιμήσεις, αλλά αυτό που επιθυμεί ο Άλλος από μένα. Αν λοιπόν ο Άλλος, όχι κάποιος που ψώνισα σε ένα μπαράκι για ένα one-night stand, αλλά ο σημαντικός Άλλος, αντλεί απόλαυση από μένα, ίσως με τρόπους που σε μένα δεν αρέσουν, δεν θα πρέπει να μετατοπίσω την άντληση της απόλαυσης από τις προτιμήσεις μου στις δικές του; Με την προϋπόθεση σαφώς ότι έχω αποφασίσει συνειδητά και ανεπιφύλακτα ότι η εκπλήρωση των δικών του επιθυμιών έχει μεγαλύτερη σημασία για μένα από την εκπλήρωση των δικών μου. Δηλαδή, αν η μεγαλύτερη επιθυμία μου είναι να είμαι αντικείμενο απόλαυσης δικής του, και αισθάνομαι ότι αυτό με ορίζει, δεν θα αντλήσω την μέγιστη δυνατή απόλαυση από την ΚΑΥΛΑ του ΑΛΛΟΥ;

    Μέθοδος D για την μετατόπιση της πηγής της ΚΑΥΛΑΣ (με σίγουρη επιστροφή της στην χαζο-D που την επινόησε, ας το πω κι αυτό για να μη με θεωρείτε εντελώς χαζή) 
     
  8. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: massage ποδιών και ηδονή

    male part

    συμφωνώ σε αυτό που λες, όμως και πάλι σε δική σου επιθυμία πέφτεις,αφού συνειδητά αποφασίζεις να υπηρετήσεις τις προτιμήσεις Του.
    η καύλα Του Αλλου επιβαιβεώνει την επιτυχία του σκοπού σου.
    να αντλήσεις σεξουαλική (ή και όχι) ευχαρίστηση απ την ευχαρίστηση Του.

    και οι δύο ευχαριστιούνται με το ίδιο πράγμα, όμως απο διαφορετική σκοπιά.

    τώρα, ο ποδολάγνος θα πάρει ικανοποίηση κάνοντας μασαζ.
    εκείνη που θα το δέχεται, αν δεν έχει το ίδιο φετιχ, αντε να της είναι σαν ενα οποιοδήποτε μασαζ.
    αν μπορούσε να την κάνει να τελειώσει μόνο κάνοντάς της μασαζ, η ευχαρίστηση θα του ήταν διπλή (ικανοποίηση του φετιχ και παράλληλα ευχαρίστηση Αυτής ,που δεν είναι ψώνιο απο κάποιο bar).
     
  9. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: massage ποδιών και ηδονή

    καποιες γυναικες το θελουν αυτο...τους χαλαρωνει! ερεθιζονται. γιατι καποιες αλλες ομως ντρεπονται!!!???
     
  10. Mr Giannis

    Mr Giannis Regular Member

    Απάντηση: massage ποδιών και ηδονή

    πράγματι, μετά από μιά κοπιαστική ημέρα, ζεστό νερό, και μασάζ στις πατούσες. όλα τα λεφτά.
     
  11. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Απάντηση: massage ποδιών και ηδονή

    Nasmar Προσωπικά έχω φτάσει σε σημείο να τελειώνω μόνο από γλείψιμο και μασάζ ποδιού αλλά όχι πάντα. Έχει να κάνει και με τον/την σύντροφο, κατά πόσο πολύ στο βγάζει αυτό , πόσο οικία μπορείς να νιώθεις απέναντι του/τις. Μπορεί να ακούγετε τόσο απλό αλλά πίστεψε με δεν είναι καθόλου.. Έχει να κάνει με το άγγιγμα, τον τρόπο χαϊδέματος, γλειψίματος και φυσικά με τον τρόπο προσεγγίσεις σε αυτό. Βέβαια θα τονίσω ότι υπάρχει και μεγάλη διαφορά στο τι παρτενέρ θα έχεις. Συνήθως οι γυναίκες είναι κατά 90 % πιο αποτελεσματικές σε αυτό.,φαντάζομαι ότι θα καταλαβαίνεις το γιατί..
     
  12. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: massage ποδιών και ηδονή

    η ζωη ειναι τα λεφτα,το φαι κ το γαμησι...!!!!!!!!!!!!!!