Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

MASTER ΑΠΕΙΡΟΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος BadMaster, στις 9 Ιουνίου 2010.

  1. Dante

    Dante Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: MASTER ΑΠΕΙΡΟΣ

    Καλέ, θα ήμουν εδώ αν ήμουν κορίτσι που προσέχει;
     
  2. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: MASTER ΑΠΕΙΡΟΣ

    Ναι σωστά
    Έτσι θα είμαστε υπεράνω των υπο που θα μας ζηλεύουν που θα μπορούμε να γράφουμε με λατινικούς χαρακτήρες
    Και ταυτόχρονα θα ταπεινωνόμαστε όταν οι mod θα μας πετανε και τρεις και λίγο έξω
    Άσε ρε Σάκη τώρα με τη ζέστη , 4 ώρες στη θάλασσα ήμουν ζεματάω ολόκληρος  
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: MASTER ΑΠΕΙΡΟΣ

    Εγώ σε λέω πρόσεχε και αν θες μ ακούς 
    να κοίτα:boobeyes:
    είσαι παντρεμένη ?????
    τώρα οι παλιοί καταλαβαίνουν τι πρόκειται να ακολουθ’ησει μόλις απαντήσεις , ενώ εσύ όχι:scared:
    γιαυτό σε λέω πρόσεχε
     
  4. Maria Patata

    Maria Patata New Member

    Απάντηση: MASTER ΑΠΕΙΡΟΣ

    Το εχω κάνει!!!Ακόμα με ενθουσιάζει η ολη διαδικασία της μαθησής Του καιθώς και του τρόπου που βγάζει τις επιθυμείες Του στην επιφάνεια.
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: MASTER ΑΠΕΙΡΟΣ

    ...γιατί ?????
    κάτι σε συντεχνίες μου κάνει....
     
  6. Απάντηση: MASTER ΑΠΕΙΡΟΣ

    μα εννοείται!
    πρέπει να έχει απίστευτο ενδιαφέρον!
     
  7. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Αχμ... τώρα εμένα γιατί κάτι δε μου κολλά στην όλη ιστορία;;; Master & άπειρος πάνε παρέα; Μάλλον λάθος μου τα'πανε και σίγουρα κάπου λάθος έχω μάθει τα πράματα...
     
  8. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    Απάντηση: MASTER ΑΠΕΙΡΟΣ

    Το ερώτημα είναι αν ο "άπειρος" master είχε στο μυαλό του τίποτα περι BDSM...ή περιμένει από την "έμπειρη" slave να του μάθει. Μάταιο....

    ΥΓ: Ξεκίνα από τις vanilla κοπέλες σου...για να αποκτήσεις την απαραίτητη...προυπηρεσία.
     
  9. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: MASTER ΑΠΕΙΡΟΣ

    Όλα είναι στο μυαλό μας. Εάν καταφέρεις να πλησιάσεις τα θέλω του άλλου....έχεις πετύχει. Οι άνθρωποι δεν είναι όλοι ίδιοι και μπορεί να έχει καλύτερο αποτέλεσμα ένας άπειρος που έχει τις ίδιες φαντασιώσεις με την υποτακτικιά του. Όσο περισσότερο ταιριάζουν οι φαντασιώσεις τους, τόσο το καλύτερο. Μια κοπέλα που με αγαπούσε και ήθελε να με ευχαριστήσει, θέλησε να λειτουργήσει σαν σκλάβα μου ( χωρίς να είναι φτιαγμένη για κάτι τέτοιο). Το αποτέλεσμα ήταν απογοητευτικό και λίγο αστείο. Δεν μπορεί να γίνει κάποιος... κάτι που δεν είναι, στο sex τουλάχιστο όχι.
     
  10. Sirbaid

    Sirbaid Regular Member

    Re: Απάντηση: MASTER ΑΠΕΙΡΟΣ

    Συμφωνώ πληρως στην τοποθέτηση σου... ολα είναι στο μυαλό μας μεσα....

    ααα και κάτι άλλο λένε η εμπειρία είναι αυτό που μένει μετά από κάθε αποτυχημένη προσπάθεια...!!!!!!