Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Master of what?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 21 Σεπτεμβρίου 2009.

Tags:
  1. gothoula

    gothoula Regular Member

    Εμένα πάντως όντως μου κόπηκε η ανάσα για κανά 2λεπτο..απ'τα γέλια!
     
  2. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: Master of what?

    Απαντώ στο ερώτημά που έθεσες: αν ποτέ η Ντόρα και η Συρά κυβερνούσαν την ανθρωπότητα, (αυτή) θα πέθαινε από βαρεμάρα. Αν την κυβερνούσε η ελφ, η τινκερ κλπ, θα πέθαινε από τα γέλια. Ποιο θάνατο θα προτιμούσες? 
     
  3. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Master of what?

    Όχι δεν γίναμε .. και είναι καλό να το θυμόμαστε ..
    Αν νομίζεις ότι για αυτό δεν μπορώ να ευχηθώ - να το πάρω πίσω!
    Αν και αυτό δεν σου αρκεί, μπας και σε κατηγορήσουν για συνάφεια μαζί μου, να σου ευχηθώ τότε το πιο απλό των αντιθέτων: Γιατροί και δικηγόροι να σου χτυπούν την πόρτα! ..

    Διαλέγεις και παίρνεις .

    Μέχρι τότε ...
    Έρρωσθε
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Master of what?


    Δεν είπα πως δεν ήταν ευπρόσδεκτη η ευχή, κι ελπίζω να μην παρεξήγησες το "μάδαφάκα", πίστευα πως ήξερες γιά ποιόν χτυπούσε η καμπάνα, και δεν ήταν βεβαίως γιά σένα.

    Διευκρίνισα επίσης, πως δεν είχα διάθεση να ξανατσιτωθούμε ή να ξαναρπαχτούμε, λέγοντας πως δεν είχα καμμία πρόθεση να σε προσβάλλω.

    Και όντως δεν θέλω να σε προσβάλλω, γι' αυτό και όφειλα επίσης να διευκρινίσω γιά ποιό λόγο δεν θεωρώ σκόπιμο ν' απαντώ στα αρκετά σχόλια που μου απευθύνεις εσχάτως, αντί να τ' αφήνω απλώς να πέφτουν στο κενό.

    Αυτά, ξεκάθαρα κι ευθέως. Λυπάμαι που έχουμε ξεκινήσει στραβά, αλλά γιά μένα κάποια πράγματα (όταν υπάρχει ουσία στη διαφωνία, και υπήρχε), πολύ δύσκολα ισιώνουν...


    Έρρωσθε βεβαίως, επίσης.




     
  5. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Master of what?

    Το μαδαφακα το αντιλήφθην και το εκτίμησα ιδιατέρως .. μην σε απασχολεί αυτό.
    Τα σχόλια είναι γιατί - παραδόξως - συμπλέουμε αυτή την στιγμή .. μην χαλιέσαι! δεν με απασχολεί που δεν τα απαντάς .. παραμένουν εκεί και επιτελούν την λειτουργία τους.
    Όσο για την ουσία στην διαφωνία και το αν υπάρχει διαφορά και γιατί, η μνήμη σου είναι καλύτερη από την δική μου. Αν με ενημερωσεις μπορούμε να αποφύγουμε ίσως μια βεντέτα που θα φτάσει στα τρισεγγονα μας .. όλα τα άλλα καπινός.

    καλά ... να μην έρθουν οι γιατροί και οι δικηγόροι!

    DragonPrince
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Master of what?


    Μόλις τώρα το είδα αυτό...

    Δεν ξέρω γιατί μ' ανακάτεψες σ' αυτή την ιστορία, δεν πιστεύω να έχω γράψει εγώ με λάθος τρόπο οποιουδήποτε το όνομα ή το nick, αλλά μιά και ρωτάς να σου πω πως καθόλου δεν πειράζει να με λες Mind ή Μάιντ, αν έτσι σε βολεύει. Δεν θα ήσουν η πρώτη αφ' ενός -πολλοί το κάνουν- και αφ' ετέρου όπως ξέρεις δεν έχω κανένα λόγο να ανησυχώ πως μπορεί ο οποιοσδήποτε, να με μπερδέψει με poodle. Με μολοσσό θα υπήρχε κάποια πιθανότητα, αλλά ουδέποτε έχω δει μολοσσό να τον φωνάζουν "Μάιντ". Θα ήταν μάλλον άτοπο...




     
  7. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Ωχ βρε δώρα! με τι ασχολείσαι! πες με όπως θες .. ότι είμαι είμαι και ότι με λες, ή όπως με λες, δεν πρόκειται να γίνω .. όλα τα άλλα, σε δουλειά να βρισκόμαστε και να ξάνουμε μαλλί να έχουμε το χειμώνα. Για να μην πω τίποτα άλλο!
    Φιλάκια.

    DragonPrince

    ΥΓ .. αν σε δυσκολεύει το nick μπορείς να χρησιμοποιείς το DP, ST, Sensual κλπ σε όποια γλώσσα θες .. θα καταλάβω εγώ .. αν το διαβάσω
     
  8. tinkerbelle

    tinkerbelle Regular Member

    Υπερβολική σε βρίσκω...το Ντόρα μια χαρά όνομα είναι (αν εξαιρέσεις... μπρρρρ   )
    και το Συρά το βλέπω ως φωνητική απόδοση του handle στα ελληνικά (όπως είναι και το Ντόρα από το dora)...δεν μπορώ να δω πουθενά την πρόθεση να "σας κάνουμε σαν poodles".
    Σε ό,τι αφορά εμένα δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να το αποδώσεις είτε τίνκερμπελ ή τίνκερ για συντομία. Θα επισήμαινα λάθος στο αγγλικό spelling και μόνο.
     
  9. orgasmatron

    orgasmatron New Member

    χαίρομε που τοσοι πολλοι απαντησατε μετα απο μενα και με αρκετα "καθστικα" σχολια, so small etc αλλα δεν καταλαβαινω, το γεγονος που παρεθεσα και ξεσηκωσε τοσο σαλο ειναι μερικα χτηπηματα που μαλλον ξερω πως, ποτε, και ποσο δυνατα πρεπει να ειναι... σωστα? σωστα...
    μαλλον αφαινως πολλοι απο εσας δεν εχετε διαβασει Marquis de Sade, αλλα πολυ περισοτερο δεν καταλαβαινω πως μπορει να σας "ενοχλει" κατι τετοιο οταν πολλοι απο εδω μεσα σε αλλα post δηλωνουν fan του electro,MD play, needling και αλλων συναφων τεχνικων....
    οσο για το πως θα φερθω στην παρτενερ μου η οποια προφανως δεν εχει καποιο προβλημα με ολο αυτο, και αφου δεν με εχει ακομα μυνησει,(απο)φυγει,παρει διαζυγιο(α ναι ειμαστε παντρεμενοι) σημαινει οτι μαλλον της αρεσει κιολας (μιας και μου το ζηταει, ε ναι ειμαστε xtreme ατομα, sorry κιολας), εννοειται πως δεν θα με νοιαξει το τι σκεφτεστε....
    οσο για την φυλακη και τα λοιπα... μας τα ειπαν και στο νοσοκομειο που καταληξαμε μια φορα, εκεινη με 2 σπασμενα πλευρα και εγω με ραγισμενο ρηνικο οστο...αλλα μας μπανταρανε και φυγαμε ολο αγκαλιτσες και φιλακια.... με την κοινωνικη λειτουργο να εχει παρει τα πτυχια της και να τα τρωει με μπολικο τζατζικι...
    so go on... laugh all u want... see if we care...
    και για να μην ξεχνιομαστε μιας και εγινε hit-ακι...
    ροκενρολ μαδαφακα
    btw... η γυναικα μου ειναι πρωην αθλητρια ελληνορομαικης(15 χρονια)και νυν προπονητρια vale tudo και grapling, ξερει πολυ καλα τα ορια της... και να σας σοκαρε το γεγονος οτι εγω της ραγισα πλευρα η ο τροπος που την χτυπαω και οχι μονο, επρεπε να δειτε την εκπληξη μιας αντροπαρεας στο Μπουρναζι, οταν ενας τζαμπα μαγκας γυμναστηριου κτλ θελησε να τσαμπουκαλευτει σε μενα γιατι εκανα το λαθος να μηλησω στη γκομενα τυ για 3some(που φυσικα δεν ξεραμε οτι συνοδευοτανε απο τα παιδια)μιας και ηταν η σερβιτορα.......το εχω σε videaki... θα εχουν να θυμουνται τα παιδια...και εμεις χαχαχαχα
     
    Last edited: 29 Σεπτεμβρίου 2009
  10. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: Re: Master of what?

    Ραγισμένο ρινικό οστό; Εκτός από εκείνη κοπανάτε και τον εαυτό σας; Για να έρχεστε πάτσι;

    Τελικά αυτή η φάκα για τι δουλειά είναι;
     
  11. orgasmatron

    orgasmatron New Member

    Re: Απάντηση: Re: Master of what?

    οχι δε χτυπιεμαι μονος μου αλλα οταν καποιος σου ραγισει 2 πλευρα.... η πιο συνιθισμενη αντιδραση αν ακομα μπορεις να στεκεσαι απο τον πονο... ειναι μια αγκωνια στα μουτρα αυτου που σου τα ραγισε... λογικο και επομενο  

    για τα ποντικακια... smell the cheese.... eat the cheese... feel the pain...
     
  12. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Master of what?

    Κατάλαβα. Ευχαριστώ.