Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

members' quotes

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 20 Φεβρουαρίου 2006.

  1. female

    female Contributor



    ...

     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ατάκες μελών

    respect  

     
  3. female

    female Contributor



    ...

     
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    Σκέτη τραγωδία  


     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Quantum of Solace

    ..
     
  6. DiDi

    DiDi Regular Member

    Originally Posted by isnogood View Post

    τι ευχαριστουμε καλε ; .... εμενα μου χαλασε την διαθεση ... αφου ο 55αρης εχυσε δυο φορες σε λιγη ωρα και εγω που ειμαι 40 ισα ισα μου βγαινει μια ανα 48ωρο .....
    απονη ζωη .. μας πεταξες στο δρομου την ακρηηηη .......
     
  7. female

    female Contributor

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ατάκες μελών

    Molon Lave!

    MastroLeonidas_Spartizombie
     
  9. female

    female Contributor




    Μπρους Λη (Τζητ Κουν Ντο)





     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αν και δεν είναι μέλος, το βρήκα εξαιρετικό...

    Ζω σε μια πόλη που βρωμάει, σε μια πολυκατοικία που βρωμάει, σε έναν όροφο που βρωμάει, περιτριγυρισμένη από ανθρώπους που βρωμάνε. Τους σιχαίνομαι γιατί είναι βρωμεροί. Και εδώ και καιρό μου έρχεται και μου ξαναέρχεται το ίδιο ανήκουστο mail με την προειδοποίηση να προσέχω τα κουτάκια αναψυκτικών. Χρόνια ολόκληρα πλένω το γαμημένο κουτάκι. Δεν περίμενα ένα mail να μου το πει. Χρόνια ολόκληρα όταν παίρνω οτιδήποτε σε κονσέρβα το πλένω πριν το ανοίξω. Χρόνια ολόκληρα βλέπω τη σκόνη στα ράφια και στα προϊόντα των super market. Δεν με ενοχλεί γιατί η σκόνη είναι παντού. Κι όταν δεν τη βλέπω πάλι ξέρω ότι αυτό που θα πάρω ένα ξεσκονισματάκι το χρειάζεται. Όποιος είναι τόσο βούρλο ώστε να μην του κόβει ότι αυτό που θα πάρει από το ρημάδι το ράφι, πριν ήταν σε μια ρημάδα αποθήκη και πιο πριν σε ένα ρημάδι εργοστάσιο τότε ας ψοφήσει! Γιατί αυτός ο άνθρωπος που χέστηκε για ένα ξεσκονισματάκι, έχει την ίδια νοοτροπία με αυτόν που αφήνει τα ποντίκια να κόβουν βόλτες στα κουτάκια της γαμημένης Coca-Cola. Είναι το ίδιο βρωμιάρης. Κι αν πάλι δεν είναι, θεωρείστε τον παράπλευρη απώλεια. Αυτά έχει η ανθρώπινη βρωμερή φύση. Ο επόμενος που θα μου προωθήσει τέτοιο μήνυμα θα πάρει δώρο από μένα ένα κουτί ποντικοκούραδα. Κι αν είμαι υστερική καμάρι μου, κι αν έχω εμμονές μαγκιά μου. Τουλάχιστον πλένομαι και πλένω ό,τι μπαίνει στο στόμα μου και τις λοιπές μου τρύπες! Άι σιχτίρ!!



    Αν λοιπόν τις επόμενες ημέρες σας έρθει κανένα τέτοιο μήνυμα fw μην παραξενευτείτε.
     
    Last edited by a moderator: 15 Νοεμβρίου 2008
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest


    Η καθαριότης

    Μια με τις ψείρες πιάνεσαι
    μια τις βελόνες φτιάνεις
    κι από το γλυκοχάραμα, αγάπη μου
    την καθαρίστρα κάνεις

    Από τον πέμπτο έφυγες
    σε ισόγειο τώρα μένεις
    της κοινωνίας τα σκαλιά αγάπη μου
    ολοταχώς διαβαίνεις

    Μα ό,τι κι αν κάνεις στη ζωή
    η καθαριότης μένει
    εδώ που μ' έριξε η βρωμιά, αγάπη μου
    κανένας δεν αντέχει

    Σήμερα που πληθύνανε
    τα βάσανα εξαίφνης
    παίρνεις το πούλμαν των εννιά, αγάπη μου
    και στην Αθήνα φεύγεις

    Μη το ξεχάσεις αύριο
    τηλέφωνο να πάρεις
    Αφού όμως το σώμα σου, αγάπη μου
    πρώτα καλά ξεβγάλεις

    Και του Θανάση πέστονα
    όσο κι αν καθαρίσει
    Ψείρες, τσιμπούρια και κοριοί, Θανάση μου
    θα ξαναρθούν στο σπίτι

    Κι ο Κύριλλος, Θανάση μου
    αν είν' ζευγάρι ακόμη
    η αιτία είναι μόνο μια, Θανάση μου
    η αντικαθαριότης





    Στίχοι: Αργύρης Μπακιρτζής
    Μουσική: Αργύρης Μπακιρτζής
    Πρώτη εκτέλεση: Αργύρης Μπακιρτζής

    Ε.
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ατάκες μελών

    Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!


    Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!Rep!!!!