Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

members' quotes

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 20 Φεβρουαρίου 2006.

  1. Emma

    Emma Contributor

    Στο section "introduce yourself", στο νήμα που άνοιξε η Lolita τέλος Σεπτέμβρη, είπε το θεεϊκό ο Lost boy στα τέλη του Νοέμβρη...:

    Ναι οκ, έχει δίκιο αλλά ομολογώ πως γέλασα φωναχτά όταν διάβασα το πώς το έθεσε!

             
     
  2. wanderer

    wanderer Regular Member

    Απάντηση: ατάκες μελών

    Τι να πώ???
     
  3. Emma

    Emma Contributor

    Οοουυυ να χαθείς! Δεν ντρέπεσαι που κοροϊδεύεις άρρωστη (και καυλωμένη  ) γυναίκα χρονιάρες μέρες...  
     
  4. female

    female Contributor


    ...



     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Demoness :
    Υ.Γ. ΔΕΝ δέχομαι πριβέ μηνύματα και ΔΕΝ είμαι Mistress, οπότε μη σου περάσει ΚΑΝ απ' το μυαλό!

    ..... κατοπιν μαθηματος γραμματικης γλωσσας προς καποιον ......!!!
     
  6. Emma

    Emma Contributor

    Για να μη μου στείλει PM το συμπλήρωσα αυτό βρε...
    Και δεν του έκανα μάθημα γραμματικής... Για τα Ελληνικά γράμματα στο πληκτρολόγιο του είπα...
    Αμέσως εσύ... τσκ τσκ τσκ...  
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    το ξερω .... αλλα αυτο που εγραψες ηταν πολυ επιτυχημενο και μου αρεσε ... η πλακα ειναι πως μια πραγματικη Μιστρες , δεν θα μπορουσε να το ειχε γραψει καλυτερα ....   
     
  8. Kits

    Kits Contributor


    υπονοεις κατι για τις Mistress???
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    .. δεν υποννοω ακριβως κατι ... αλλα κοιτα το σκεπτικο μου .. : ..
    τι κανει μια Μιστρες να ειναι Μιστρες ? ... Μα ακριβως η ιδια της η ιδιοτητα , η Κυριαρχεια της επι των υποτακτικων ... η Δεμονεςς ομως δεν αφηνει κανενα περιθωριο υπαρξης υποτακτικου με τα 2 "ΔΕ" και το ενα "ΟΥΤΕ ΚΑΝ" μεσα στην ιδια γραμμη .... συνεπως μια Μιστρες δεν θα μπορουσε να το γραψει αυτο ενω στην ουσια ειναι λογια που δειχνουν δυναμικοτατο χαρακτηρα που η επιλογη Κυριαρχειας ή οχι , ειναι παντα επιλογη ...
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

  11. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: ατάκες μελών

     
     
  12. female

    female Contributor




    ...