Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Mistress Kits..!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 6 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Kits.
    Ενα απο τα καλλιτερα ατομα εδω μεσα, αλλοτε χιουμοριστικος, αλλοτε καυστικος, ενα ΑΠΟΛΥΤΑ ισσοροπημενο ατομο που μου αρεσει πολυ παντα να διαβαζω.  

    Χριστουλη μου Jim Jailor, ποσα καφασια με καροτα ετρωγες μικρος? 
     
    Last edited: 7 Δεκεμβρίου 2007
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ουυυ μωρη που μου θελεις και δικο σου thread!!!!!!!!χεχεχεχεχε
     
  3. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Απάντηση: Mistress Kits..!!

    επιτελους μια μιστρες της προκοπης κ στην ελλαδα, πανω που ετοιμαζομουν να μετακομισω στην ολλανδια
     
  4. latexduck

    latexduck Contributor

    δεν είμαι εγώ  
     
  5. naida

    naida Regular Member

    It's payback time Mistress Kits!
    Τα μάτια όλων δεν βλέπουν με τον ίδιο τρόπο ούτε το ίδιο πράγμα.
    Είσαι πολύ καλύτερος απ’ όσο αφήνεις να φανεί (δλδ ακόμη πιο σκουλήκι   )
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ωχ αφου σε κρινει και η naida καικεςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!! χεχεχεχεχε
     
  7. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Mistress Kits..!!

    τασος0: τεν πόιντς  
     
  8. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: Mistress Kits..!!

    εξαιρετικα σατυρικος και δεν μ ενοχλει καθολου οταν ανταμωνουμε...κρατησε αυτο και μην προχωρας σε πιο προσωπικες αντιπαραθεσεις....
     
  9. zinnia

    zinnia Contributor

    Παντα εκτιμω ανθρωπους που αυτοσαρκαζονται  
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Αχ Αφεντρα Κιτς ... απο εκτιμηση μαζεψες μπολικη ... εγω λεω να θεσεις αλλες εγγυσεις εκτιμησης ... και αν δεν μπορουν κανενα διαμερισματακι στην Πυλαια , κανενα σαλε στο Σελι , κανενα κτηματακι στην Χαλκιδικη ... εε .. ας το εκδηλωσουν με σεξουαλικες χαρες ... ... αντε ... τσαμπα ειναι πλεον η εκτιμηση ... για να ανοιγουμε και κανενα πορτοφολι .. εστω και ρουχο ....    
     
  11. δεν μπορώ να καταλάβω την ύπαρξη αυτού του Τhread
    αλλά πιστεύω ότι είσαι άτομο που του αρέσει να του δίνουνε Προσοχή (ίσως με μια δόση ανασφάλειας thats ok σε ολους παίζει κατά βάθος αυτό κυρίως σε αυτόν τον χώρο) και όταν δεν την έχει την επιδιώκει - ίσως με λάθος τρόπο (πάντα κατεμέ).

    Από γνωστούς μου (και έγκειρες πηγές) έχω ακούσει ότι είσαι γαμώ τα ατομάκια (με την θετική έννοια)

    Καλά να περνάς man
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Το ξερω βρε!
    Πλακιτσα σου κανω!