Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Mistress Kits..!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 6 Δεκεμβρίου 2007.

  1. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Mistress Kits..!!

    Ο Mod έβαλε ένα φρένο, ζητώντας και από τους δυο -που ήσασταν αχαρακτήριστοι- να διακόψετε τη δημόσια διαμάχη. Διατήρησε τα προσβλητικά posts (και το δικό σου και του Kits) ζητώντας να σταματήσει εδώ η διένεξη. Εσύ αυθαίρετα συνέχισες το flame, αγνοώντας την υπόδειξη.
    Πατρονάρισμα δε δέχτηκα και δε δέχομαι.
    Εάν έχεις το οποιοδήποτε παράπονο από το Mod (όπως επίσης και οποιοσδήποτε άλλος), να απευθυνθείς στο διαχειριστή ζητώντας την αποπομπή του.
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: Re: Mistress Kits..!!

    MasterPerri οπως ειδες ολα εκεινα τα ποστς σβηστηκαν (και του κιτς) και ο κιτς δεν συνεχιζει. εληξε το θεμα και οποιος γινεται προσβλητικος θα φευγει, οπως ειδες μονο εσυ συνεχιζεις ενταξει ειπαμε εληξε ας μην συνεχιστει
     
  3. καλο θα ηταν να μην βριζεις οποιον βρεις μπροστα σου,οταν εισαι στο chat,βεβαια αυτα συμβαινουν οταν γνωριζεις απο την αρχη οτι δεν θα σε διωξουν απο το φορουμ,αφου εχεις τις πλατες του κωνσταντινου
     
  4. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Mistress Kits..!!

    Εγω να πω?????????
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Mistress Kits..!!

     
  7. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Re: Mistress Kits..!!

    Ε καλα δε λεω........θες να πεις εσυ??? 
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    εχει μαλλιασει η γλωσσα μου!αντε καλα πες 
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Mistress Kits..!!

    Φιλε Κοσταντινε δεν θελω να συνεχισω, απλα θα πω την αποψη μου αφου την ζητησε μονος του απο ολους Μ/μας και νομιζω οτι εχω το δικαιωμα να την πω δημοσια, αφου δημοσια την ζηταει.
     
  10. zinnia

    zinnia Contributor

    ε πεστην να τελειωνουμε..τι το κλωθεις?
     
  11. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Re: Mistress Kits..!!

    Μαλλον πιαστηκαν τα δαχτυλα σου θες να πεις 
    Κ φυσικα δε θα την πω...Δε θα ηθελα ουτε να επιβεβαιωσω ισως καποιες ανασφαλειες καποιου(δεν αναφερομαι αποκλειστικα στον κιτς),ουτε να τονωσω καποιο`εγω`.Ποια ειμαι εγω που θα κρινει?Ειτε θετικα ειτε αρνητικα...Ο καθενας μας 3ερει ποιος ειναι κ τι θελει να προβαλλει...
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Mistress Kits..!!

    Kοσταντινε μην τα σβηνεις σε παρακαλω, αλλωστε τωρα δεν ειναι υβριστικα, ασε ομως να μαθευτουν μερικες αληθειες, και μην νομιζεις οτι κανουν κακο στο φορουμ το να λεγοντε αληθειες, καλο κανουν,οσο δεν τις λες κανουν κακο, οπως κανουν κακο να αφηνουμε τις κατινιες...και τα κομπεξ του καθενος να κανουν παρελαση στον χωρο Μ/μας, ειναι οπως την γαγκρενα οσο την αφηνεις και δεν την σταματας εστω κοβοντας και το ποδι σου τοσο αυτη θα προχωραει οσπου να σαπισει ολο το σωμα σου.

    Εχεις δημιουργησει κατι πολυ καλο, μην το αφησεις να σαπισει εξ αιτιας καποιον ανευθυνων που ειναι χηροτεροι και απο την γαγκρενα για τον χωρο Μ/μας.

    Πιστευω οτι οσο χρονικο διαστημα ειμαι στο φορουμ προσπαθω για το καλυτερο για να ανεβασουμε Ο/ολοι μαζι τον χωρο που αγαπαμε, αν τωρα για καποιους κομπλεξικους που εχουν μπει εδω μεσα μονο και μονο για το φραμπαλα τους, και μπας και πηδηξουν κανενα θηλυκο λογο στερησης.. κανοντας τους καμποσους βγαζοντας το κομπλεξ τους εναντι ατομων που ξεχωριζουν για την προσφορα τους στον χωρο, (γιατι μονο τοτε την βρισκουν αυτοι, βιτσιο ειναι και αυτο...) και κολλητα βαζουν και θεμα για να τους πουν τι γνωμη εχουν γι' αυτους για να δουν αν ανεβηκαν σαν ατομα στα ματια των αλλων,δεν μπορουσε να περιμενει λιγο... να μην φανει ο σκοπος του που τα εβαλε μαζι μου....κρα κανει τωρα γιατι το εκανε, (το ακρο αοτο του ορισμου κομπλεξ κατωτεροτητας ενος ατομου εναντι των αλλων, seirie πιστευω να λυθηκε η απορια σου γιατι ανοιξε αυτο το θεμα.... )και βλεπω οτι κατι τετοιους τους χαιδευουν εστω ελαχιστοι mod, λυπαμαι που το λεω, αλλα το φορουμ ετσι δεν θα εχει καλη εξελιξη.