Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Mistress Kits..!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 6 Δεκεμβρίου 2007.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    έχετε όλοι κοιλιές με φτηνές μπύρες
    ουγκ
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Mistress Kits..!!

    Οοοοοοοχιιιιιιιι 
    Μην ξεχνας οτι εισαι σε ενα φορουμ που εχει και Σαδιστες...... ειπαμε σιγα σιγα....σιγα σιγα...... 
    Ενας καλος Σαδιστης ξερει οτι αργα αργα και βασανιστηκα ερχετε ο τελειος οργασμος για εναν μαζοχιστη....... τι τα εχουμε τα πτυχια ετσι για πλακα....?.  μου φαινεται καβαλησα καλαμι και εγω........ (προς θεου δεν υπονοω κανεναν....η μαλλον καμια.....Κυριαρχο/η για μαζοχιστη/ρια )

    Αληθεινε!! αυτο που εγραψες ειναι το ωραιοτερο που εχει γραφτει εδω απο Ο/ολους Μ/μας,

    Αληθεια πως ξεχωριζουν μερικα ατομα οτι και στατους να εχουν γραφοντας μονο δυο κουβεντες ?
     
    Last edited: 8 Δεκεμβρίου 2007
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Mistress Kits..!!

    Όμορφε έχεις χάσει την ψυχραιμία σου και φουσκώνεις κάποια πράγματα. Kits το ίδιο ισχύει και για σένα. Σταματήστε να βάζετε φυτίλια και να διαξιφίζεστε με αυτό τον άθλιο τρόπο.

    Τώρα για το θέμα του mod και της φάσης που αναφέρεις Perri. Κάποια στιγμή κάποιος πετάει μία μπηχτή. Λέμε να μην την μαζέψουμε για να μην γίνει εδώ μέσα νεκροταφείο. Μετά ο άλλος απαντάει με μία μεγαλύτερη, επιστρέφεται και ξαφνικά ξεκινάει η κλωτσοπατινάδα.

    Τι να σβήσεις μετά; Το τελευταίο ή όλα από το πρώτο και μετά; Και οι άλλοι που έχουν συμμετέχει στο ενδιάμεσο; Βρισκόμαστε σε ένα χώρο με ενήλικους και αναμένουμε μία αντίστοιχη συμπεριφορά. Υπάρχουν όμως στιγμές που τα αίματα ανάβουν και καλό είναι μία βόλτα στο αέρα για να ηρεμήσουν τα πνεύματα και να συμπεριφερθούμε όπως αρμόζει. Μία λέξη λοιπόν από όποιον από τους δυο σας, δίνει συνέχεια με έμμεσο ή άμεσο τρόπο και θα γίνει ban. Δεν είναι απειλή είναι υπόσχεση. Αλλά κάτι μου λέει ότι δε θα χρειαστεί. Κάνω λάθος;
     
  4. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν... ναι η δημιουργια τετοιου τοπικ παραπεμπει στην αναδειξη του εαυτου μας. ακόμα κ τα καλύτερα παιδιά μπορεί να είναι ψωνάρες!
    Δικαιωμα του οποιουδηποτε ειναι να το πει στην τελικη πως "Ναι ρε Μιστρες Κιτς, εισαι ψωναρα μαρη!" κ ειμαι σιγουρη απο το ατομο που διαφανηκε πως δεν θα παρεξηγιοταν καθολου απ'αυτο γιατι ξερει πως το εννοω, αλλα δεν το λεω κακοπροαιρετα.

    ο MasterPerris εχει κ αυτος την γνωμη του για τον Μιστρες Κιτς, κ αφου στην τελικη ο topic starter ζητησε τις γνωμες μας... θα πρεπει να ειναι ετοιμος να δεχτει κ τις θετικες κ τις αρνητικες απαντησεις. Το θεμα ειναι πως θετει κανεις την αποψη του... (δεν ειδα τα προηγουμενα ποστ του) απλα ακομα κ για να πεις πως για σενα καποιος ειναι περα για περα αντιπαθης υπαρχει ο καταλληλος τροπος (που συνηθως δεν ειναι η υβρης)
     
  5. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Mistress Kits..!!

    Μουσκεψα...


















    ...απο αγωνια βρε πονηρα μυαλα! τς τς!  
     
  6. DeSade

    DeSade Owner of evelin

    Κωνσταντινε, Ηλια και Κωσταντινε τα ban και οι επιβαλλομενες εκ των ανω "λυσεις" δεν βοηθουν. Εχουμε το προσφατο παραδειγμα που οδηγησε σε αποχωρησεις πολυτιμων μελων.
     
  7. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Mistress Kits..!!

    H καλυτερη αφεντρα στην πιατσα!!!   
     
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Mistress Kits..!!

    Ακριβως ετσι οπως το λες DeSade τα προβληματα που δημιουργουντε δημοσια σε σε ενα φορουμ, πρεπει και δημοσια να λυνονται λεγοντας την γνωμη τους και τα αλλα μελη του φορουμ για εναν δημοσιο διαπληκτισμο μεταξυ δυο μελων, οσπου στο τελος μεσα απο εναν πολιτισμενο διαλογο μεταξυ Μ/μας για το θεμα που προεκυψε μεταξυ των δυο μελων και με την βοηθεια Ο/ολων Μ/μας να μαθουμε ποιος εχει δικιο και ποιος αδικο, και αν στην διενεξη μεταξυ εμενα και του ατομου αυτου, που μου εκανε επιθεση χωρις να τον εχω πειραξη και ουτε καν καλα καλα να τον γνωριζω πλην απο δυο καλησπερες που εχουμε ανταλαξει σε δυο μιτινκ που τον συναντησα, αν λοιπον αποδεικνυονταν μεσα απο δημοσιο ελευθερο διαλογο που πολλες φορες να ηταν και υβριστικος σε μερικα ποστ οτι ειχε δικιο τοτε θα ημουν εγω αυτος που θα του ζηταγα δημοσια συγνωμη, πιστευω οτι το ιδιο θα εκανε και αυτος.

    Ενα προβλημα που εχει βγει δημοσια στο φορουμ δημοσια πρεπει και να λυνετε, τα ban και διαφορες απειλες, και τα αποφασιζουμε και διαταζουμε εκ των ανωθεν νομιζω οτι δεν εχουν θεση σε ενα τοσο ανοιχτομυαλο φορουμ οπωςτο δικο Μ/μας γιατι αν εχουν θεση τοτε καλα κανουν οι βανιλα και Μ/μας λενε ανωμαλους γιατι αν δεν υπαρχει ελευθερια διαλογου σε ενα τετοιο φορουμ, που δεχετε καθε ιδιαιτεροτητα οσο και ακραια να ειναι, φτανει να ειναι κοινη συναινεση μεταξυ των δυο οι και περισσοτερων μελων και μονο φυσικα απο ενηλικους, τοτε να μετακομισω στο φορουμ των χρυσαυγιτων (χουντικων) γιατι νομιζω οτι πιο ελευθεροι ειναι αυτοι απο Ε/εμας εδω......

    Και μετα εχουμε την ιδεα οτι μπορουμε να ειμαστε κριτες αλλων ελευθερων λαων....με τις αποψεις που εχω για την ελευθερια του ατομου, αν και ειμαι Κυριαρχος και Σαδιστης στα ερωτικα μου,εχω την εντυποση οτι εχω γεννηθει σε λαθος χωρα γαμοτο μου.... γιατi δεν με εκφραζει η φιμοση του ελευθερου διαλογου με μπαμπουλα τα ban, και να χαιροντε την ελευθερια τους οσοι θελουν μια τετοια ελευθερια διαλογου, αλλα οχι μαζι μου...., μαζι μου θα πρεπει να ειναι ΑΡΣΕΝΙΚΑ στο μυαλο, οτι στατους και φυλο να εχουν και δεν θα κρυβουν τις αληθειες απο τους υπολοιπους, αυτα τα λεω για μερικους (ξερουν αυτοι), που ψευδοντε ασυστολα και κανουν ζημια στο φορουμ .
    Τωρα αμα θελει καποιος απο τους ιθυνοντες να με κανει ban μπορει να το κανει αλλα ας αφησει τουλαχιστον το ποστ μου εκει που ειναι χωρις να το σβησει.
     
    Last edited: 8 Δεκεμβρίου 2007
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    DeSade και εγώ είμαι εναντίον των εκ των άνωθεν λύσεων. Όταν όμως κάθε λίγο, έχουμε κοκορομαχίες; Και άντε σε μία αρένα θα μπορούσε να είχε και νόημα, να ρίχναμε και κανά στοίχημα, εδώ όμως;

    Βέβαια από την άλλη αν λίγα μέλη είναι αυτά που αρέσκονται σε κοκορομαχίες, λες αξίζει τον κόπο. Αν όμως οι περισσότεροι;

    Για να σοβαρευτούμε…
    Που είναι η αυτοκυριαρχία σας; Σαν μωρά παιδιά γκρινιάζετε αυτός μου έκανε αυτό , εκείνος το άλλο; Ποια είναι η εικόνα σας; Έχετε σκεφθεί;
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Mistress Kits..!!

    Δεν χρειάζεται να τρέχουμε σε ψυχολόγο. Για το τι σημαίνει θα σου πω Εγώ MasterPerris που γράφω επίσης με κεφαλαία....
    Ο Kits νομίζει ότι είναι η SM Art Lady ή Με μιμείται, νομίζοντας ότι έγινε μια καλή Μistress όπως Εγώ!
     

    Kits ένα σου λέω και να το λάβεις υπόψιν Σου....
    'Οτι και να κάνεις, SM Art Lady δεν θα γίνεις ποτέ!!!

    :alien:
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Εύα τι λες, ένα μαγαζί μία μικρή αρένα μέσα για τους επίδοξους μονομάχους θα είχε επιτυχία; Θα σου έχουμε και εσένα ένα θρόνο για αποφασίζεις στο τέλος για την τύχη του μονομάχου που έπεσε  
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Mistress Kits..!!