Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Moto???

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kris, στις 22 Ιουνίου 2007.

  1. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    χαχα! η αλήθεια είναι ότι προτιμώ τους μακρινους ευθύς δρόμους, όπου μπορεί να αναπτύξεις ταχύτητα , να νιώθεις τον αερα να σε χτυπά και να χανεσαι....

    μμμ τι με βάλατε παλι να ονειρεύομαι!!!
    ..............

    .....

    ..
     
  2. Striker

    Striker Regular Member


    Αυτου του τυπου ετσι ειναι...να συμπληρωσω...

    ειναι ακουραστες,
    εχουν μεγαλη αυτονομια για πολλα χιλιομετρα,
    εχουν μεγαλο διπλο ρεζερβουαρ με μπολικο καυσιμο,
    αν την σηκωσεις παραμενει ορθια για οσο θελεις...σουζα τελειως,
    εχουν μεγαλη διαδρομη οι αναρτησεις, αρα ικανες οπως λενε για καθε ανωμαλια.... 


    Μπορω να πω οτι σε βρισκω σοφη στις επιλογες σου  
     
  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    ...
     
    Last edited: 27 Ιουνίου 2007
  4. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Χμ!!Ενδιαφερον αυτο το νημα!Λοιπον μετα απο πολλα χρονια ενασχολισης με τα διτροχα πιστευω πως ειναι θεμα DNA να σου αρεσουν ή οχι.Ειμαι λατρης των σουπερσπορ οποτε οτιδοιποτε αλλο απλα μου αρεσει.Εν κατακληδη η Varadero ειναι πολυ καλη για τον σκοπο που κατασκευαστηκε αλλα εγω ειμαι αλλου,επισης στην Κυπρο κυκλοφορουν κατι φτιαγμενες αλλο πραγμα,το κακο εκει ειναι η αστυνομια η οποια περα απο το να κοβει κλησεις για υπερβολικη ταχυτητα δεν κανει και τιποτα αλλο(μιλαω εκ πειρας,εχω ζηση Κυπρο),βεβαια εκει εχουν και την βρετανικη αλλα και αυτη πανω κατω τα ιδια ειναι,τελος αγαπητε Jp καλο το "μωρο" αλλα εχω μια τρελα με το Monster.
     
  5. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @Δίας: <χ>, συνεχίζω να προτιμώ το "μωρό", χωρίς φυσικά να υποτιμώ το θηρίο
     
  6. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    xe xe! ιδιως κανουν νοημα να σταματησουν αυτες που μεταφερουν λεφτα απο χαρτοπαικτικη λεσχη σε αλλη χαρτοπαικτικη λεσχη η οτιδηποτε αλλο, που χρησιμοποιουνε "αιθερα nitro" για καυσιμο, αν διακρινουν την γραμμη της πορειας τους στον οριζοντα     ( μετα τα 210 και μεχρι 300χλμ την ωρα, που επιτανχυνουν αυτες, μια μαυρη γραμμη διακρινεται, σαν οφθαλμαπατη  )
     
  7. Kris

    Kris Regular Member

    Απάντηση: Re: Moto???

     :lol:ΣΩΣΤΟΟΟΟ.......Αν δε το χει κανει καποιος δε προκειται να το καταλαβει.......ομως η εμπειρια δειχνει ακριβως αυτο που λες Striker!
     
  8. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Ax ναι παιδιά!!! Ρωτήστε και μένα την έρημη που εβαλα συνεπιβάτη τον Αφέντη μου!!!!!
    χαχα!!
    Εντελώς Ατίθασος!!! (για συνεπιβάτης εννοώ)

    Αναγκάστηκα να Του ξεκαθαρισω ότι πανω στη μηχανή και εφόσον οδηγώ εγώ θα πρέπει να με ακολουθει.... (ευγενικά δεν το έθεσα??? λολ)

    χμ..εε... δεν ξερω αν Του αρεσε πολύ, αλλα ο Γλυκός μου Κυριάρχησε τελικά Τον Εαυτό Του   

      
     
  9. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Re: Απάντηση: Re: Moto???

    μμμμ ορεο, και βασανιστικες στιγμες σε καθε βουνοκορφη του οριζοντα! (με την υποτακτικη συνεπιβατη βεβαια)
     
  10. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Ενιωσες καθολου πονο στο στηθος, σφυγκοντας το για να κρατηθη?? αν κρατιοταν απο τη μεσι και κατω, το εκανε με τετοιο τροπο ωστε να ειναι ενα σωμα με σενα οπως απαιτουσαν τα καθηκοντα του συνεπηβατη?? Ειχε καμουτσικι ωστε να σου δωση κατευθυντηριες για να ανοιξης το γκαζι για να τρεξη η μηχανη πιο γρηγορα εκη που ηθελε αυτος?
     
  11. Nireus

    Nireus Regular Member

    Απάντηση: Moto???

    CBR900 / '97 και γουστάρω

    Κατα πόσο η γρήγορη οδήγηση είναι "σαδιστική " για το συνεπιβάτη?...
     
    Last edited by a moderator: 27 Ιουνίου 2007
  12. vorgias

    vorgias New Member

    Πάντα μου άρεσαν οι μηχανές που οδηγούσε ο Steve McQueen, όπως αυτή η Vincent Black Shadow του 53.