Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Music challenge

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 1 Απριλίου 2015.

Tags:
  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το quaker του παππού είναι έτοιμο και αποσύρεται για να το καταβροχθίσει...Το λοιπόν, ένα κομματάκι στα εγγονάκια που απέμειναν @kostas master @Lost Hours στ' αποκληρωμένα @sweet_release @Brigitte και σε @all ... 

     
  2. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Ασχετο, αλλα ωραιο....     

     
  3. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    χα jokes on you !έχω κρυμμένα
     
  4. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ααα εγώ τί έκανα δεν κατάλαβα???το πιο αδικημένο εγγόνι   τώρα θα δείτε που θα πάω σπίτι...θα βάλω αγριάδες!!!  
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Για να μάθεις να κοροϊδεύεις κι εσύ τον παππού...Πάρε τα με τη σκασμένη την αδελφούλα σου...Βάλε βρε, βάλε να δω τι θα καταλάβεις...     

    Δεν καταλαβαίνω κάστανο...Είμαι πιο ήρεμος κι από πτώμα χαχαχα...   

     
  6. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    και μετα βαλε το " καταθλιπτικά" απο ροδες γιουναιτεντ
     
  7. Lost Hours

    Lost Hours Regular Member

    (Μένει μόνο να ξεπαστρέψω τον @kostas master...χεχε...ευκολο με 5 ωρες μονο χαινηδες το χω!!)
     
  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Αδερφούλη μου σου χω πει πόσο σε αγαπώ?  
     
  9. Lost Hours

    Lost Hours Regular Member

    γεια σας φαμιλια!! back from the dead (Ακομα ζέχνω τσιπουρο!!)
    @Brigitte @sweet_release δε θέλω προίκα,κάποιον να μου απλώσει τα ρούχα θέλω!!!
     
  10. Lost Hours

    Lost Hours Regular Member

    ασε τα ψόφια!! μονος μου θα τα φαω!!! (αντε να σου παρω μανταλακια ...για τα ρουχα εννοειται)
     
  11. Lost Hours

    Lost Hours Regular Member



    gothoρεξουλες σήμερο
     
  12. Lost Hours

    Lost Hours Regular Member