Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Music challenge

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 1 Απριλίου 2015.

Tags:
  1. DARK-PYRAMID

    DARK-PYRAMID Regular Member

  2. DARK-PYRAMID

    DARK-PYRAMID Regular Member

    KEEP WALKING IN THE NAME OF LOVE!
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Οι εποχές αλλάξαν απλά προς το χειρότερο φίλτατη. Δεν φτάνουν ούτε τα τραγούδια, ούτε τα κείμενα, ούτε οι ιδέες. Χρειάζονται πράξεις, ατομικές στιγμές ανυπακοής ενάντια σ' ότι θεωρούμε κατάφωρα άδικο - κι ας μην μας αφορά πάντοτε άμεσα -. Ο καθένας όπως μπορεί, όπου μπορεί και όσο θέλει. Οι μάζες αποτελούνται από άπειρες μονάδες, που διάλεξαν να ενωθούν. Η ευθύνη για τους εαυτούς μας είναι πάντα προσωπική, η συνείδηση είναι ζήτημα προσωπικό, το κυνήγι των όποιων ανεμόμυλων επίσης. Ας είναι όποιος/α θέλει μια σταγόνα στον ωκεανό. Τον κόσμο ίσως να μην τον αλλάξουμε εγώ ή εσύ, αλλά μπορούμε τουλάχιστον να προσπαθήσουμε, να μην του επιτρέψουμε να μας αλλοιώσει εντελώς εκείνος.
    Κι ας φύγουμε σαν τα "σκυλιά στ' αμπέλι" ή ας ψοφήσουμε σε κάποια ψάθα. Δίχως χρώματα, δίχως τσιτάτα, δίχως ψευδαισθήσεις.

    Τεσπα, δεν σου κάνω διάλεξη κανενός είδους και κανείς δεν μπορεί να ξέρει, αν σου γράφω μπούρδες/αερολογίες ή αν τα λόγια μου κάπου τα κάνω πράξη.
    Μάλλον, την όποια αλήθεια μου την γνωρίζω μονάχα εγώ και κάποιοι/ες ελάχιστοι/ες, που μετριούνται στα δάχτυλα του μισού χεριού. Βλέπεις, σε κάποια πράγματα κι αν δεν θέλω όχι μόνο προβολέα αλλά ούτε καν σπίρτο...

    Υ.Γ.

    Μετά κι απ' αυτό το σεντονάκι στο challenge ( απίστευτο κι όμως κατάφερα να σεντονιάσω μέχρι κι εδώ ), ένα κλασικό τραγούδι που παραμένει "βαμμένο".
    Όμως εγώ στο "χαρίζω" δίχως κόκκινα λάβαρα, δίχως σηκωμένες γροθιές, σαν κάτι που όσο και πια να μοιάζει ξεφτισμένο, για μένα τουλάχιστον δεν λέει ακόμη να πεθάνει ( και πιστεύω όχι μόνο για μένα ). Πες τ' όνειρο για ελευθερία, πες το αγώνα για αξιοπρέπεια, πες το ανεμόμυλο και ηχώ ενός πολύ μακρινού παρελθόντος, που ίσως και να μην γίνει ποτέ πραγματικότητα.
    Ίσως... 

     
    Last edited: 18 Μαϊου 2016
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

  5. open_mind

    open_mind Regular Member

    Την πρώτη φορά που το είδα, δεν μπορούσα να χωνέψω ότι είναι αυτός από την ταινία Transformers....    
     
  6. brenda

    brenda FU very much

  7. pw

    pw New Member

    τι κομματάρα!! @DARK-PYRAMID
     
  8. pw

    pw New Member

    @ για την ημέρα
     
  9. lady s

    lady s πιασε με ......αν μπορεις!!!!

  10. lady s

    lady s πιασε με ......αν μπορεις!!!!

  11. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!