Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Music challenge

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 1 Απριλίου 2015.

Tags:
  1. kinkswitch

    kinkswitch Regular Member

    γεια ολους τους μαστερ κ αφεντρες του φορουμ 
     
  2. Το κορμί και η καύλα μου δικά σου αλλά κανόνισε να με αποτελειώσεις, ειδάλλως θα σε κάνω κομμάτια με τα δόντια και τα χέρια μου... 

     
  3. Σκέφτομαι το κωλαράκι σου μέσα στις κοκκινίλες και αρρωσταίνω, απόψε θα κοιμηθώ με το χέρι στον strapo μου και θα χύνω και για πάρτη σου.. 

     
  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    καλα τοσες ωρες δεν σε εκανα να χυσεις οι αλλοι/αλλες ???
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Τελετουργικά θα σε αποτελειώσω, αλλά πολλές φορές όμως, μέχρι να σου τελειώσει η ενέργεια, η αντίδραση και η ανάσα.
    Τα δόντια σου μόνο συμμετρικά σημάδια θα επιτραπεί να σχηματίσουν στις ευθείες των tattoo... 
     
  6. Είμαι αχόρταγος καλέ μου, πες μου μονάχα ότι έχεις το κωλαράκι λείο. Αλλιώς θα σου περάσω την φαλτσέτα για να το γευτώ ακόμη καλύτερα.  

     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    θα στο πω μικρο μου με πολλους τροπους ....  





     
  8. Μάλλον θα χρειαστείς κάτι τέτοιο να για να με αποτελειώσεις γλυκιά μου..άσε που μας διαβάζει και το γκομενάκι μου και μου κάνει ζήλιες η παλιοκουφάλα.. 

     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Kοίτα, δεν σου πέφτει λόγος ως προς το πως θα σε αποτελειώσω, άστο σε μένα, να μην λέμε και πολλά, θα το δεις εμπράγματα.
    Όσο για το γκομενάκι, να του τα κόψεις τα βανιλλίστικα ή να το τζάσεις αν δεν τα παίρνει τα γράμματα, δεν το έχεις σίγουρα ανάγκη... 
     
  10. Kρίμα αγορίνα μου..θα σε πάρω τηλέφωνο όταν θα είμαι με την @brenda, θα το βάλω σε ανοιχτή ακρόαση για να ακούσεις τι χάνεις..

     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Αχ τετοια λες και με αναστατωνεις .... αλλα για να το κανεις αυτο πρεπει πρωτα να μαθεις το τηλ μου... και για να συμβει αυτο πρεπει πρωτα να φτυσεις / χυσεις αιμα

     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Tι να το κάνουμε το γατάκι τον Νικολάκις (sic), κουπεπέ πριν το βάλουμε για ύπνο, έλα να συγκεντρωθούμε στο θέμα μας...