Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Music challenge

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 1 Απριλίου 2015.

Tags:
  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ όχι ακόμη...Αλλά επιτέλους το πήρα απόφαση και το παλεύω...
    Και παρά τα φυσιολογικά "σκαμπανεβάσματα"...Πλέον είμαι σίγουρος, ότι το "φως" θα το δω...  

     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Και η κορυφαία μουσική εκδοχή του....στο φως λοιπόν... 
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μου το "έκλεψες" στο τσάκ χαχαχα...Ωραία τα σκοτάδια...Εγώ τα λατρεύω...Αλλά όχι τα ατελείωτα που είχαν γίνει για μένα...
    Τώρα επισκευάζω τον "διακόπτη" που είχα μέχρι πριν 2/3 χρόνια και είχε χαλάσει...Για την πάρτη μου και κανέναν άλλο...

    Υ.Γ. Οι τελευταίες σκηνές από την ταινία...Που ο τύπος νεκρός περπατάει στον κάμπο και βλέπει από μακριά την γυναίκα και το παιδί του...
    Ανατριχίλα....
    Η επιστροφή "σπίτι"...Όλα μια επιστροφή στο "σπίτι" μας είναι...Κι εγώ κατάλαβα πια ότι το το δικό μου...Είμαι μόνο εγώ...
    Αν και δεν με χαλάει το γεγονός ότι έχω την τύχη...
    Να μπορώ να περπατήσω στο τέλος του "ταξιδιού" μου σ' ένα "κάμπο" ( που Θα είναι βουνό η θάλασσα )...
    Και να δω ξανά κάποια, που θα είναι εκεί για μένα...
    Με το χαμόγελο στα μάτια που θα με ξαναδεί...

    Το λοιπόν, παρά αμπελοφιλοσόφησα...Αλλά μαζί σου μου έλειπε...

    Πάρε κι ένα τελευταίο από μένα... 

     
    Last edited: 5 Ιουνίου 2015
  4. Black swan

    Black swan Regular Member

    @ σε όποιον "κάνει κάτι"

     
  5. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

  6. brenda

    brenda FU very much

    Κατάφερες και σεντόνιασες σε μουσικό νήμα! Απαλεύτου και απιστεύτου γωνία! Έλεος....   
    Σου αξίζει μία αφιέρωση!!! 
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor


    Χαχαχα, τι είμαι ε? Όμως εδώ υπάρχει πια κάποια απείρως καλύτερη στα σεντόνια και από μένα χαχαχα...
    Υ.Γ. Και αν σου πω ότι πλέον live μιλάω πλέον σχεδόν καθόλου? "Εδώ" με λένε ο μουγκός έλληνας χαχα...

     


     
  8. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    @Tenebra_Silente, είναι να μην μάθω εγώ κάτι.... Θα σε τρελάνω μετά στα τραγούδια!! Σκέψου τι έγινε όταν έμαθα να βάζω φωτογραφίες....       
    Ευχαριστώ για το τραγούδι, ματάκια μου...
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μέχρι να μάθεις όμως...Βάζω εγώ εκ μέρους σου το τραγούδι, που μου είπες ότι θέλεις να μου αφιερώσεις ψυχή μου @Ana Steel...
    Μάθε εσύ τα τραγουδάκια και τρέλανε με και με κείνα...             

     
  10. irene23

    irene23 New Member



    I can't believe life's so complex
    When I just wanna' sit here and watch you undress
     
  11. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat