Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Music challenge

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 1 Απριλίου 2015.

Tags:
  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    στην αρχη νομιζα ηταν διασκευη αυτου 
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

  5. brenda

    brenda FU very much

    Χαχαχαχαχα, όχι δεν είναι, αλλά τώρα που με έβαλες στο τριπάκι, θα σου αφιερώσω ένα, που μπορεί και να σου αρέσει... 

    Συγχωρήστε μου την διάθεση, είμαι σε aftereffect, μόλις ψήφισα... 
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

  10. brenda

    brenda FU very much

    Give it up, for the woman... 
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    @thief με αυτήν την σκέψη θα σας αφήσω για λίγο, το νήμα μου συγκινητικά φτάνει τις 500 σελίδες, το άνοιξα σαν πρωταπριλιάτικο αστείο, αλλά έγραψε μόνο του μία πορεία, χαίρομαι να επικοινωνούμε μέσω της μουσικής, αλήθεια, με εκφράζει όσο τίποτα άλλο, είναι ένα παιχνιδάκι που έπαιζα από μικρή, με τα αγόρια και τα κορίτσια, τους ερασιτεχνικούς ραδιοφωνικούς σταθμούς, που παίρναμε για να κάνουμε αφιερώσεις, μετά από ένα σύντομο πέρασμά μου από το ραδιόφωνο ως παραγωγός, γούσταρα τρελά τις αφιερώσεις, γιατί λένε ολόκληρες ιστορίες, ανάλογα από τον τρόπο και την στιγμή που λέγονται...

    Δες λοιπόν και την ακουστική εκδοχή του τραγουδιού, τι συναίσθημα βγαίνει και γιατί τελικά γράφτηκε...
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χεχεχε