Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Music challenge

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 1 Απριλίου 2015.

Tags:
  1. hecate

    hecate Regular Member

    και το δίχτυ από το ρεμπέτικο (σε όχι πολύ καλή ποιότητα ήχου, δυστυχώς...)

     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Παρακαλώ. Εντάξει, έχει καταπιεί λίγο σκούπα ο Μίλτος, αλλά για μένα δεν είναι για τα σκουπίδια χαχα... 
    Εγώ ήταν μια εποχή, που είχα λιώσει το συγκεκριμένο...Ακριβώς...Κάποια βράδια...κάποτε...μακριά απ' την πατρίδα...Καπνοί...σκέψεις...κορμιά...

     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κι ένα που ανακάλυψα σήμερα εντελώς από σπόντα...Εσύ μπορεί να το γνωρίζεις...και όχι μόνο εσύ...
    Σε μένα άρεσε πολύ...ΟΚ, τα μουσικά μου γούστα είναι τελείως Blender  

    Y.Γ. @no tag μην με κουτουλήσει κανείς χαχαχα... 

     
  4. hecate

    hecate Regular Member

  5. hecate

    hecate Regular Member

    εγώ φοβάμαι πως αν δει ψ τις πλέι λιστ μου θα πάω μέσα κατευθείαν  

     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @no tag ξανά...Αν κρίνω απ' τις δικές μου playlist, το ζουρλομανδύα τον έχω για πυτζάμα   

     
    Last edited: 26 Οκτωβρίου 2015
  7. hecate

    hecate Regular Member

    ραντεβού με ψ? φτου φτου μακριά από μας

     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τι να πω κι εγώ που πριν αρκετά χρόνια τα είχα με ψ και ήταν αλήθεια Off η γυναίκα...Ήταν σε χειρότερη κατάσταση κι από μένα...
    Τ' "ωραίο" ήταν, ότι είχαμε φτάσει στο σημείο να της κάνω ψυχανάλυση εγώ...Εντάξει, τα χάπια τα έγραφε εκείνη στην πάρτη της χαχα  

     
  9. hecate

    hecate Regular Member

    συμβαίνουν κι αυτά χαχα

    εγώ με ψ δεν είχα σχέση. μόνο με πελάτες τους  

     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @hecate εγώ είχα κάποιες πελάτισσες ψυχάκια...Ευτυχώς δεν μπλέκω δουλειά με "τρέλα" χαχαχα...
    Μετά μου φτάνουν οι ψ εκτός δουλειάς, που τις γνωρίζω δίχως σταματημό...Ώρες ώρες σκέφτομαι, να πάω να στήσω τσαρδί στην έρημο χαχα...  

     
  11. hecate

    hecate Regular Member

    χεχ καληνυχτίζω με αυτό

     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @Banshee...

     
    Last edited: 26 Οκτωβρίου 2015