Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Music challenge

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 1 Απριλίου 2015.

Tags:
  1. Soraya

    Soraya Guest

  2. Soraya

    Soraya Guest

  3. Elune

    Elune Priceless

  4. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @CaptainAfrican λίγο παλιό καλό σκωτσέζικο hard rock βρε παλουκάρι...Έτσι για να πάνε κάτω τα φαρμάκια, που μου την είπες για την φώτο στα Legs ( ποδάρες η τύπισσα, να την "έκοβα" επειδή φαινόταν και ο κώλος της? Αμαρτία χαχαχα )    

     
  7. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Χαχαχαχα μα στην "είπα" ακριβώς επειδή ξέρω ότι δεν θα με παρεξηγούσες...αλλά ΚΑΙ για να σε τσιγκλίσω λίγο   Μέρες είχα να το κάνω  
    (Αμαρτία δεν θα πει τίποτα!)

    Αν τους ξέρεις, σου βγάζω το καπέλο (που δεν φοράω):

     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, εννοείται ότι δεν παρεξηγήθηκα και ότι κι εγώ σου απάντησα κάνοντας πλάκα. Αγαπητέ, η ομορφιά δεν κομματιάζεται, ποτέ...

    Δεν τους ήξερα και να είσαι καλά που μου τους έμαθες. Πάω να πάρω το μισό σκουφί μου ( κατάλοιπα του παγερού "πέρα" ), να στο βγάλω... 
    Για σένα ένα πολύ γνωστό κομμάτι στα gaelic και την καληνύχτα μου...  

     
  9. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    ...σε κάποιο παγερό "πέρα" ήμουν κι εγώ. Καπέλο δεν έχω αλλά από σκουφιά άλλο τίποτα  

    Όταν τους πρωτοάκουσα (έχω τον πρώτο τους δίσκο, θα τον βρω να ποστάρω) είχα ενθουσιαστεί...όταν έμαθα, δε, ότι είναι Σέρβοι (!!!), τα 'χασα τελείως  

    Καλή σου νύχτα.

     
  10. open_mind

    open_mind Regular Member

  11. brenda

    brenda FU very much