Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Music challenge

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 1 Απριλίου 2015.

Tags:
  1. open_mind

    open_mind Regular Member

    @underherfeet και να 'ταν το μόνο που ξεχάσαμε....  

     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @open_mind είμαι φτυστός μια διασταύρωση του βατραχιού με τσιγάρο καφέ και μακριές ποδάρες με 13ποντο χαχαχα...Αλλά λέω να γυρίσω στην τύπισσα, το πράσινο και ξυπόλητο δεν μου πάει   

     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @Ana Steel & @Ακος η επιμονή μαζί μου σε κάποια σημεία έχει "πρόβλημα"...Καλή βόλτα υποταχτικιάρα μου χαχαχα...Την κάνω κι εγώ...     

    Το γουστάρω τρελά αυτό το song, για κανέναν άλλο λόγο...     

     
    Last edited: 6 Μαρτίου 2016
  4. open_mind

    open_mind Regular Member

    @Tenebra_Silente έχω τις αμφιβολίες μου για το πόσο σου πάει το πράσινο σαν χρώμα....  
    @Ana Steel @Tenebra_Silente καλές σας βόλτες και με προσοχή!

     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @open_mind λες κι εσύ ότι δεν μου πηγαίνει ε? ΟΚ, τέρμα πράσινες γόβες με πορτοκαλί αντρικό κουστούμι, το πορτοκαλί μου χαλάει το σετ χαχαχα...
    Να είσαι καλά βρε ψυχή, καλή συνέχεια της ημέρας σου και απ' τους δυο μας ( είμαι σε "οικογενειακό" mode τώρα χαχα...  )

     
    Last edited: 6 Μαρτίου 2016
  6. billyboy

    billyboy Guest

  7. open_mind

    open_mind Regular Member

    Ααααα @Tenebra_Silente δεν είπες ότι το συνδυάζεις με πορτοκαλί κουστούμι.... Αλλάζει έτσι το πράγμα!   
    Καλή συνέχεια και σε σας και να κάνετε πολλές βόλτες...!!!! @Ana Steel @Tenebra_Silente αφού είστε στο κατάλληλο mood...  

     
  8. billyboy

    billyboy Guest

  9. billyboy

    billyboy Guest

  10. billyboy

    billyboy Guest

  11. billyboy

    billyboy Guest

  12. billyboy

    billyboy Guest