Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

n00b

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 19 Αυγούστου 2017.

  1. Χαχαχα!

    Ωστε εγω ειμαι ο κινδυνος!

    Ενταξει!!!

    Περαστικα...
     
  2. espimain

    espimain Contributor


    Κακό συναπάντημα ο νεοφώτιστος ζηλωτής !

    «Ευλογία Κυρίου και έλεος έλθοι επί σε»
     
  3. Αμην!!!

    Ας ελθει η πολυποθητη φωτιση!

    Οπως ισως παρατηρησατε, δεν απαντησα σε κανενα απο τα υπονοουμενα που αφησατε για το προσωπο μου, οχι μονο διοτι δεν ισχυουν (εσεις βλεπετε μια ημερομηνια στο προφιλ μου και συμπεραινετε πως δεν εμπαινα πριν στο φορουμ η/και οτι το bdsm ηταν αγνωστο σε 'μενα πριν το φορουμ!!!), αλλα και διοτι κατανοω ακριβως την απολυτη ενδεια επιχειρηματων και την απελπισια απο πλευρας σας.



    Τελος, δεν θα παψω ποτε να το λεω:

    Μακαρι να πηγαινουν για ολους μας ολα παντα καλα.
     
    Last edited: 7 Σεπτεμβρίου 2017
  4. espimain

    espimain Contributor


    Αν είναι απελπισία λόγω ένδειας επιχειρημάτων, το να σε συμβουλεύω να μην επαναλαμβάνεις πολλές φορές τις ίδιες συμβουλές, ναι έχεις δίκιο και με κατατρόπωσες.
    Ευχαριστώ για το μάθημα που μου έδωσες, το θεωρώ ανεκτίμητης αξίας.
    Ευχαριστώ και πάλι.
    Ανακαλώ κάθε κακό που έγραψα για εσένα, έχεις δίκιο εσύ.
     
  5. Εγω εγραψα απλες και συνετες συμβουλες που αποκομισα απο τη bdsm και οχι μονο ζωη μου και που θεωρω σημαντικες κι ελπιζω να φανουν χρησιμες.

    Εσεις τι προσφερατε ακριβως στο νημα περα απο ασκοπη αντιπαραθεση μαζι μου που δεν εβγαλε τιποτε, δεν ηταν χρησιμη κι επωφελης για κανενα μελος και απλως προσεθεσε περιττες σελιδες, αφαιρωντας απο το νημα την αξια και χρησιμοτητα του;
     
  6. espimain

    espimain Contributor


    Μα σου είπα
    Κάποτε θα καταλάβεις, προς το παρόν δεν δίνεσαι.
    Δεν είναι κακό, να μην καταλαβαίνεις, αρκεί να μην βλάψεις κάποια.

    Για να μην παιδεύεσαι, ψάξε και βρες όλα τα κακά που έγραψα για εσένα και θεώρησε ότι τα ανακαλώ και σου ζητώ συγγνώμη για όλα.
    Τι άλλο να κάνω;
    Ανακαλώ, ήμαρτον, έχεις δίκιο εσύ.
     
  7. Δεν εχω σκοπο να βλαψω καμμια, αγωνιζομαι προς αυτη την κατευθυνση, προσπαθω να εξασφαλισω την ασφαλεια και αλλων που δεν θα γνωρισω ποτε, ευχομαι κι ελπιζω να μην πληγωσω ποτε καμμια...


    (Το οτι το αναφερετε προσπαθωντας να με καταδειξετε ως "επικινδυνο"   ειναι αλλη μια αποδειξη της απολυτου απελπισιας σας...)
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Έτσι είναι αν έτσι νομίζετε.
     
  9. Καλα
     
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Θεωρείτε ότι όσοι έβλαψαν ή πλήγωσαν κάποιον, το έκαναν όλοι επί σκοπού; Ξέρετε υπάρχει πάντοτε η πιθανότητα αστοχίας. Ποτέ, πουθενά και από κανέναν δεν μπορεί να αποκλειστεί.

    Όσο για το να μην πληγώσετε ποτέ καμία. Μην λέτε μεγάλα λόγια. Ωραίο ακούγεται, αλλά δεν είναι καθόλου εφικτό ότι και αν κάνετε. Ένα απλό παράδειγμα; Ένας χωρισμός σας, μη επιθυμητός από την σύντροφο σας. Δεν θα την χωρίσετε για να μην την πληγώσετε;
     
  11. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Τα παιδία παίζει.....    classic!
    Μόνο το "εγώ είμαι καλύτερος Κ από 'σενα" δεν ακούσαμε ακομα, αν και δεν το αποκλείω για τη συνέχεια..



    "My milk shake brings all the boys to the yard,
    And they're like,
    Its better than yours,
    Damn right its better than yours,
    I can teach you,
    But I have to charge"  


    -Συμβουλή προς noob: Διάβαζε πολύ εδώ μέσα..θα καταλάβεις πολλά και θα κρίνεις καλύτερα όταν θα χρειαστεί να το κάνεις.  ​
     
    Last edited: 7 Σεπτεμβρίου 2017
  12. Εχετε δικιο, πολυ ευστοχη παρατηρηση.

    Αν προσεξατε ομως δεσποινις, στο σχολιο μου που παραθεσατε, μετα το "δεν εχω σκοπο" εγραψα "ευχομαι κι ελπιζω"...


    Και, οπως παντα λεω,

    Μακαρι ολα να πανε παντα καλα
     
    Last edited: 7 Σεπτεμβρίου 2017