Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Photo: BDSM & Fetish Erotica

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 21 Μαϊου 2008.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Photo: BDSM & Fetish @ Erotica

    Κ Δικαστα ευχαριστω.... που να σας στειλω το φακελακι με τα γιουρο για την αθωοτικη σας αποφαση.....? 
    Υ.Γ. Δεν ειναι αυτη η φωτο με την περιφημη διεισδηση..... δεν ξερω γιατι δεν την βγαζουν αφου τους το επιτρεπω, μηπως την εχει παρει καποιος/α για να εχει δουλεια για το σπιτι......? 
     
    Last edited: 24 Μαϊου 2008
  2. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Photo: BDSM & Fetish @ Erotica

    Σιγα τα ωα τοτε!!
    Τσαμπα ο τοσος ντορος που εγινε για μια λαβουλα μαστιγιου . Ηξερε το κοινο ποιος ηταν επαγγελματιας ή όχι? Στο ιδιο stage ηταν ολοι.Και τον Περρι για performer τον βλεπω στην φωτο.
     
    Last edited: 24 Μαϊου 2008
  3. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: Re: Photo: BDSM & Fetish @ Erotica

    απο τη στιγμη που το επιτρεπει, οποιος βαλει την φωτο με διεισδυση του Μαστερπερρις εχει 1 χρονο gold δωρο
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Photo: BDSM & Fetish @ Erotica

    Δωσε κατι ακομα και θα στην στειλω εγω....... 

    Ανωμαλοι κανατε το bdsm μπουρδελο, ειπαμε απαγορευεται η διεισδυση και το γυμνο ..... 
     
    Last edited: 24 Μαϊου 2008
  5. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Photo: BDSM & Fetish @ Erotica

    /me έχει πέσει κάτω από τα γέλια
     
  6. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Photo: BDSM & Fetish @ Erotica

    Thelma μου, δεν εγινε η "περιφημη" σκηνη στο stage, αλλα στο dungeon. Ηταν 2 διαφορετικοι χωροι. Στο stage γινονταν τα shows και στο dungeon παιζαμε εμεις. Στη φωτο μονο performers βλεπεις.

    Δυστυχως, οπως ειπαι και πιο πανω, δεν πιστευω οτι υπαρχει τετοια φωτο. Αν υπαρχει ομως, αξιζει το ενα χρονο gold.
     
    Last edited: 24 Μαϊου 2008
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Photo: BDSM & Fetish @ Erotica

    Ομορφια μου εδω εγινε το ελα να δεις για την διεισδυση, τωρα εσυ λες οτι αξιζει να δουμε κατι αισχρο.....(το φωναζε και η Λουκα ανωμαλοι δεν ντρεπεσται....Διαολοι στο πυρ το εξοτερον....να πατε και κυριος ο MastrerPerris.....μας πεταξατε τα ματια εξω αλητες... )
    Αισχος ποσο χαμηλα ριχνουμε το δολιο το bdsm...... 
     
  8. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Photo: BDSM & Fetish @ Erotica

    Τι σημασια εχει! stage, dungeon... ενα περιπτερο ηταν ολο μαζι. Δεν καταλαβαινω τις διαφορες.
    Και μια και ο Περρις ειναι performer (γιατι ειναι και αυτος στις φωτο), ολα μεσα στο show ειναι.

    Εγω λεω να το στολισω στο σκρινιο μαζι με κατι σουβενιρ απο Ολλανδια.
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Photo: BDSM & Fetish @ Erotica

    @thelma. Να σε βοηθησω, στο stage συμμετεχω στο show με την γνωστη μου απο παρτυ εξω Αγγλιδα σκλαβα και την Mistress της, την περιβοητη "διεισδυση" ( με την χειρολαβη του μαστιγιου μου...) σε βανιλα εκολαπτομενη σκλαβα....την εκανα στο dyngeon οπου υπηρχε συμφωνια απο τους δικους μας διοργανωτες οτι απαγορευεται καθε διεισδυση και το ολοτελα γυμνο,φυσικα εχουν δικιο οτι δεν επρεπε να το κανω αφου το ειχαν πει ρητα οτι απαγορευεται,(ασχετα αν εγω νομιζα οτι απαγορευεται μονο μεταξυ μας, και οχι με βανιλλα ατομα γι' αυτο και το εκανα), αλλα δεν ηταν εκει το θεμα αφου τα ειχαμε βρει στα καμαρινια μεταξυ μας, το θεμα ηταν γιατι να δημοσιοποιηθει με τοσο σθενος λες και εγινε πια κανενα εγκλημα.
    Φιλια απο εναν ΑναρχοΜαστερ... 

    Υ. Γ. Εγω παντος σαν performer τα οικονομισα χοντρα........ασε που μου αρεσε το επαγγελμα και λεω να το κανω δευτερο επαγγελμα μου για να μπορεσω επιτελους να κανω καποτε την πιο extreme μου φαντασιωση πραγματικοτητα,ποια ειναι αυτη?
    Να κανω session με μια κοκκινη ferrari ενα βραδι "δημοσια" στις ευθειες και στροφες της Αττικης οδου......τερματιζοντας τα ορια της συναινετικα στα 350 χιλ την ωρα...... και να κανω "διεισδυση" αναμεσα στα κονσερβοκουτια των αλλων....  
     
    Last edited: 24 Μαϊου 2008
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Photo: BDSM & Fetish @ Erotica

    Να σου πω κατι Περρι μου?
    Ειλικρινα, ποσως με ενδιαφερει τι κανατε, τι κανονισατε, τι ξεκανονισατε, ποιος εβαλε τι, που και πως.
    Εξαλλου και να ειχα καμμια καψα να μαθω, εχουν γραφτει τοσες φορες που τα εχω εμπεδωσει πλεον και φανταζομαι μαζι με μενα και οοοοολοι οι υπολοιποι.
    Και που γραφουμε καμμια κουβεντα....για να περναει η ωρα βρε αδερφε και οχι για να στησουμε κανεναν στον τοιχο.
    Η εξομολογηση αμαρτηματων ειναι 10-12 μετα την λειτουργια.

    Και ασε τα φιλια βρε Περρι μου να χαρεις.
    Πως να γοητευσεις μια γυναικα σαν και μενα, οταν τα χερια σου τα απλωνεις δωθε κειθε?
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Photo: BDSM & Fetish @ Erotica

    Τρελλάθηκες; Αντιθέτως, η πεποίθηση των δικαστών, όποια κι αν είναι, οποθενδήποτε και αν πηγάζει, δημιουργεί τη δικανική ενοχή.



    ΥΓ. Ρε Πέρρι, δεν τη γαμάς αδελφάκι μου τη βανίλα, ιδιωτικά ή δημόσια, με το λεβιέ των ταχυτήτων ή με το ακατάβλητο μόριο σου, με μπροστινή, πισινή ή παράπλευρη διείσδυση, ακροβατικά, σε ποδήλατο ή σε ράντζο νοσοκομείου, με συναίνεση, διαπραγμάτευση, εξαγορά ή κλωτσιές γιατί πλαντάξαμε!!!
     
    Last edited: 24 Μαϊου 2008
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Photo: BDSM & Fetish @ Erotica

    Ετσι ακριβως ομορφια μου για να περναει η ωρα πιστευω και εγω ειμαστε οι περισσοτεροι εδω, βλεπεις χαθηκαν οι γειτονιες, η αλανες, η οικογενεια,η ανθρωπινη επαφη,το φλερτ κ.λ.π., στην σημερινη μας εποχη ολοι και ολα εγιναν απροσωπα, και εισαι αναμεσα σε πολλους νιωθοντας μονος/η απεραντη μοναξια και εκτονωνουμε την μοναξια μας πισω απο μια οθονη με ιντερνετικες φιλιες εχθρες αισθηματα κ.λ.π, ακομα ειμαστε εδω πιστευω για χαβαλε, αποψεις σοβαρες η ασοβαρες, πλακιτσες, καποιες γνωριμιες, bdsm τεχνικες, φιλιες κ.λ.π, τωρα αν καποιος/α περνει ολα αυτα που συμβαινουν εδω μεσα στα σοβαρα και προσωπικα, τοτε λυπαμαι αλλα πρεπει συντομα να επισκεφτει τον ψυχολογο του/ης....

    Εδω μεσα οτι και να κανω σε παρτυ κ.λ.π, και γραψω στο φορουμ ειναι περισσοτερο για να μοιραστω τις γνωσεις μου μαζι με τις γνωσεις των αλλων μελων για τον χωρο του bdsm, και να κανω και την πλακα μου βρε αδερφε...

    Τωρα οσο γι' αυτους/ες που εχω κανει συχνα πυκνα "διεισδυση" στα νευρα τους (δεν ειναι πολλοι/ες...) και τους τα κανω συρματοσχοινα, τους καλω να ερθουν να καπνισουμε την "πιπα της ειρηνης" γιατι απλα δεν εχουμε να μιρασουμε κατι μεταξυ μας και τζαμπα χαλαμε τις καρδιες μας και τις φιλιες μας.

    Α και για να μην το ξεχασω, δεν μου αρεσει να ακολουθω την μαζα σε οτι κανει αυτη και να κανω αυτο που θελουν και επιβαλουν οι πολλοι εκτος και αν το "θελω" εγω, "θελω" παντα να κανω και να εκφραζω με τον δικον μου τροπο τις γνωσεις μου επανω στο bdsm, γιατι απλα μου αρεσει πρωτα να περναω καλα εγω και το ατομο που χρησιμοποιω και μετα οι αλλοι, δεν νομιζω οτι σε ενα απελευθερομενο χωρο οπως ειναι το bdsm που δεχεται και τα πιο ακραια βιτσια του καθενος να υπαρχουν "πρεπει" και ταμπου που θα επιβαλονται απο τους πολλους στους λιγους που δεν υπακουν στα "θελω" κανενος παρα μονο στα δικα τους "θελω", γιατι τοτε για πια αναγνωριση μιλαμε οτι θελουμε απο τους βανιλλα, αφου ουτε μεταξυ μας δεν τα βρισκουμε?

    Υ.Γ. thelma τα φιλια ειναι φιλικα και δεν αποσκοπουν σε τιποτε αλλο....αλλωστε εσυ εχεις βρει το "αντικειμενο του ποθου σου" και ειδη ταξιδευεις μαζι του στα σκοτεινα μονοπατια του δικου σας bdsm, αν τωρα αυτο γινετε δημοσια η πριβε...εσυ ξερεις....και Αυτος.
     
    Last edited: 24 Μαϊου 2008