Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Prostate Milking

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος mistress_lucinda, στις 31 Δεκεμβρίου 2007.

  1. hecate

    hecate Regular Member

    άλλο να πει κάποιος "δεν κάνω το x επειδή δεν μου αρέσει/ δεν θέλω καν να το δοκιμάσω επειδή δεν μου αρέσει η ιδέα να το κάνω" και άλλο να πει "δεν κάνω το x γιατί δεν είμαι κανένας πούστης." οι επιθυμίες και τα όρια του κάθε ατόμου πρέπει να είναι σεβαστά και οφείλουμε όλ@ να τα σεβόμαστε. όταν όμως ακολουθά το "δεν είμαι κανένας πούστης" ως αιτιολόγηση, τότε είναι ομοφοβία και αυτή δεν οφείλουμε να τη σεβόμαστε, ούτε καν να την ανεχόμαστε.
     
  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    σωστό, αλλά από τη μία τον έχεις γυμνό στο κρεβάτι, δεν είναι ευγενικό να του ζητήσεις να φύγει λόγω αναισθησίας στις διεκδικήσεις της gay community  
     
  3. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Τα μόνα πράγματα που επιτρέπεται να μην δοκιμάσει κάποιος είναι το μπρόκολο και το κουνουπίδι. Για όλα τα άλλα, πρέπει να μάθει τι μπορεί να χάνει τόσο καιρό.
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    τωρα θιγεις τους Vegetarian.ενταξει το foreplay μυριζει λιγο αλλα μετα ειναι σκετη απολαυση χεχεχε
     
  5. danos

    danos Regular Member

    αυτή είναι η αρχή της δημοκρατίας άλλωστε,να εκτελέσουμε όποιους δεν συμφωνούν μαζί μας  
     
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Είναι και η αρχή του ανοιχτόμυαλου ανθρώπου ο οποίος είναι ανοιχτόμυαλος μόνο σε όσα του αρέσουν και όσα του κάνουν και σε τίποτα άλλο.

    Έχω μια φίλη η οποία είναι φανατική υπέρμαχος των δικαιωμάτων των gay (κυρίως ανδρών) αλλά αν της πεις "φώρα καμιά ψιλοτάκουνη γόβα μωρή να δείξεις γυναίκα (και τα προσόντα τα έχει)" σου απαντάει "γιατί τι είμαι εγώ? καμπαρετζού?"
     
  7. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Θαρρώ ότι με κάλυψαν οι από πάνω.Να μην ξεχνάμε επίσης ότι:

    «Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμα σου να το λες». Βολταίρος

    Γιατί όλοι οι υπέρμαχοι των δικαιωμάτων (όποιων και εάν είναι) και οι ανοιχτόμυαλοι γίνονται χειρότεροι από αυτούς που κατηγορούν απέναντι σε αυτούς που διαφωνούν.
     
  8. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Δεν είχα πρόθεση να θίξω κανέναν! Όλοι είναι ελεύθεροι να κάνουν ό,τι γουστάρουν και θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά τους να τρώνε μπρόκολα και κουνουπίδια, αρκεί να μην τα βράζουν στο σπίτι μου.
    (Δεν είμαι τόσο ανοιχτόμυαλη όσο ο Βολταίρος.)

    @Δίας
    Στο τελευταίο έχεις απόλυτο δίκιο.
     
  9. danos

    danos Regular Member

    το οτι έχεις καλύτερη όσφρηση δεν σε κανει λιγότερο ανοιχτόμυαλη απ το βολταίρο
     
  10. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Ο Βολτέρος είχε καλή όσφρηση ?
     
  11. danos

    danos Regular Member

    ειχε αλλά οχι καλύτερη απο την black batterfly
     
  12. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Γενικώς έχω κατηγορηθεί κατά καιρούς για στενομυαλιά.
    Δέχομαι να βγάζει ο καθένας τα γούστα του όπως τα νοιώθει και δέχομαι επίσης ότι δεν μπορείς να έχεις άποψη για κάτι που δεν έχεις δοκιμάσει.
    Αυτό που δεν δέχομαι είναι να θυμώνει κάποιος και να με κατηγορεί, αν δεν επιλέξω να ακολουθήσω τον δικό του δρόμο.