Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Prostate Milking

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος mistress_lucinda, στις 31 Δεκεμβρίου 2007.

  1. danos

    danos Regular Member

    έβραζε τα κουνουπίδια σπίτι του  
     
  2. danos

    danos Regular Member

    συμφωνώ απόλυτα μαζί σου αλλα αυτό ισχύει για όλους μας φαντάζομαι
     
  3. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Εγώ πάλι σου λέω με σιγουριά πως όχι. Υπάρχουν και αυτοί που πέρα από την μύτη τους δεν βλέπουν τίποτα άλλο, ούτε τους απασχολεί να κατανοήσουν και να σεβαστούν την διαφορετικότητα των άλλων.
     
  4. danos

    danos Regular Member

    ναι αλλά και αυτοί ειναι διαφορετικοί απο κάποιους άλλους οπότε αξίζουνε σεβασμού,κοίτα το οτι δεν συμφωνώ με κάποιον δεν σημαίνει οτι τον κατακρίνω ,αυτό βεβαίως εφόσον δεν προσπαθεί να μ επιβάλει την άποψη του και τον τρόπο ζωής του.περί ορέξεως που λένε.όπως λέει και ο ποιητής τι με νοιάζει εμένα , στον κώλο μου μπαίνει ?
     
  5. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Πάλι βγήκαμε εκτός θέματος!!   
     
  6. danos

    danos Regular Member

    σταμάτα Δίας , με κάνεις και κοκκινίζω  
     
  7. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Όλοι μας είμαστε στενόμυαλοι με εξαίρεση πολύ λίγους. Αλλά αυτό δεν είναι κακό. Είναι αυτό που είμαστε.
    Το 'ομοφοβικός' είναι όρος ο οποίος έχει θεσπιστεί από τους gay για να περιγράψουν όλους αυτούς που δεν συμφωνούν με αυτούς και αυτά που τους αρέσουν να κάνουνε.

    Σε μεγάλο βαθμό εγώ και πολύ πιθανόν σε κάποιο βαθμό και εσύ και μάλλον οι περισσότεροι κάτοικοι αυτού του πλανήτη είναι ομοφοβικοί, σύμφωνα με τους εφευρέτες του όρου, που είναι και αυτοί που έχουν τον πρώτο λόγο. Ο καθένας μας όμως έχει μια γνώμη και τουλάχιστον στην χώρα που ζούμε, ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του (όπως λέει το σύνταγμα) και ο καθένας μας έχει την υποχρέωση να επιτρέπει στον άλλο να εκφράζει και εκείνος την γνώμη του. Κατα αυτό τον τρόπο ας πούμε ότι οι περισσότεροι από εμάς είμαστε ομοφοβικοί για κάποιους και κάποιοι για μας είναι αδελφές, ανήθικοι, λάθος, οτιδήποτε. Είναι η γνώμη μας και είναι και η γνώμη των άλλων και του καθενός και τίποτα λάθος με αυτό.


    Ξέρεις όμως που πιστεύω ότι είναι το λάθος ? Το να σε αποκαλούν στενόμυαλη ή/και ομοφοβική και εσύ να θεωρείς ότι σε κατηγορούν για κάτι, λες και αυτό που αυτοί ονομάζουν ανοιχτομυαλιά είναι το σωστό.
    Όλα είναι στάσεις ζωής, οπτική, αντίληψη και θεώρηση πραγμάτων και τίποτα από αυτά δεν είναι λάθος.
     
  8. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    ...εκτός από αυτό με το κουνουπίδι, το οποίο αποτελεί πικρή αλήθεια
     
  9. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Τι ήθελα και μίλαγα. 
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...και οι μπάμιες. 
     
  11. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Prostate milking στην λαϊκή αγορά το κάναμε το νήμα. :Ρ
     
  12. danos

    danos Regular Member

    κακός τα κοροϊδεύεις ολα είναι σχετικά με το νημα , εμενα σα πούμε δεν μ αρέσει το prostate milking αλλα μου αρέσουν πολλή το μπρόκολα τα κουνουπίδια και οι μπάμιες
    είδες πως δένουν ολα μαζί